320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise staaridega suhtlemine.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Kes see???
    Eesti kuulsaim ja parim rannajalgpallur

    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Mällar Vaata postitust
      Eesti kuulsaim ja parim rannajalgpallur
      Ei saaks öelda, et ta nüüd parim rannajalgpallur on, üks parimatest tõesti ja kõige kuulsam, aga kõige parema nimetus nüüd vist veidi liialdatud. Saharov, Markson, Mitt, konkurentsi tal on igaljuhul.

      Kommentaar


        #33
        sorry, täiesti mõttetu teeme loodud ...

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas willane Vaata postitust
          sorry, täiesti mõttetu teeme loodud ...
          Miks??
          Mulle endale küll väga meeldib, olen kõik postitused siin teemas läbi lugenud ja väga huvitav on lugeda, kes keda kus näinud

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            #35
            elu24 pealkirjad "Reim ostis tütrega torti" ja "Poom vaatas viinapitsi poole"
            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

            Kommentaar


              #36
              Elu24 pealkirjad, aga Elu24 neid ei kirjuta. See tähendab, et meie peame seda ise tegema.

              Kommentaar


                #37
                peame, peame
                I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                Kommentaar


                  #38
                  Taavi rähn oli ka rongkäiku vaatamas, üsna selle ERGO kindlustuse juures Narva maanteel.

                  Kommentaar


                    #39
                    Stepanov ja Kluglov peesitasid rannas.
                    Martin Reimi nägin säästukas , siis pidi ema muidugi karjuma näe su konkurent seal siis Reim vahtis mind kui mingid sarivarast.

                    Kommentaar


                      #40
                      Rene Kaas oli rongkäiku vaatamas, Taijo Teniste ja Sander Puri nägin laulukal.
                      Mihkel Aksalu on mul msnis, nii nunnu ma olen nii äge nüüd.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Mihkel Aksalu on mul msnis, nii nunnu ma olen nii äge nüüd.
                        Saada ta Piaoviaopiuviao poolt perse.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                          Kunagi kokakoola puhapaevaliigas tahtsin Aksalu kaest autogrammi saada , aga vot isik oli nii ennast tais ,et utles " mine ara tatikas, mul pole aega" aga see kolas nii ulbelt et sellest saadik ma vihkan aksalut, nõme ülbik
                          Olen ka kuulnud ,et Aksalu mingi jube ennast täis ja tähtis on enda arust.

                          Kommentaar


                            #43
                            Moskvas turniiril olles vestlesin voskoga tund aega. Vosko oli väga sõbralik ja jutukas, kuna tahtis venemaal olles eesti keele praktikat saada
                            Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                            Kommentaar

                            Working...
                            X