320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Poks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Läks siis vähe lappama:



    Siskamäel ma ei käi ja bockimäel ma ei kõndi, sellesmõttes võid rahulikult võtta.

    Eilne matś oli sport, see mis pressikal toimus oli Poks.

    Sellesmõttes hea, et seda nõmedat kallistamist oli suhteliselt vähe, rohem lõpupoole.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
      Läks siis vähe lappama:



      Siskamäel ma ei käi ja bockimäel ma ei kõndi, sellesmõttes võid rahulikult võtta.

      Eilne matś oli sport, see mis pressikal toimus oli Poks.

      Sellesmõttes hea, et seda nõmedat kallistamist oli suhteliselt vähe, rohem lõpupoole.
      Pigem oli just terve matš üks suur 12 roundiline hõõrumine ja kallistamine ning kohutavalt igav. Kohe kui Chisora vähe lähemale läks siis Klitško haaras ta embusesse. Chisora oli kordades aktiivsem. Minu arust isegi parem kui Klitško aga see ju reegel, et ukrainlased punktidega alati võidavad. Üldiselt see Euroopa poks on kohutavalt igav ja alla käinud. Lõuna-Ameerika matše kannatab vähemalt vaadata.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Pigem oli just terve matš üks suur 12 roundiline hõõrumine ja kallistamine ning kohutavalt igav. Kohe kui Chisora vähe lähemale läks siis Klitško haaras ta embusesse. Chisora oli kordades aktiivsem. Minu arust isegi parem kui Klitško aga see ju reegel, et ukrainlased punktidega alati võidavad. Üldiselt see Euroopa poks on kohutavalt igav ja alla käinud. Lõuna-Ameerika matše kannatab vähemalt vaadata.
        Ma ei ütleks küll et härra Klitško halvem oli. Klitško poksib mõistusega. Tal on oma rahulik taktika ja ta teab mis viib võiduni. Lased väiksel neegrikesel seal vehkida ja appi karjuda, samas ise oled vana rahu ise, hoiad käega eemal (paar äkilisemat kohta tuli sellel neegrinärul siis kui Klitško lõdvaks lasi ja ta endale lähedale lasi) ja kui näed vabat auku siis virutad. Väga ilus ja tehniline poks, ainult 15 aastased liivakasti action filmi kaklejad said siin mingit igavust näha. Strateegiliselt vastase täielik üle mängimine. Ja viimati kui ma kontrollisin oli ka puntkidega teenitud võit (eriti veel nii üleolevate numbritega) võit, alati ei pea vastast nokki lööma, kuigi Klitško 2 korda oli võimalus, kuid milelgipärast otsustas kaitses edasi olla , mitte peale vajutada.
        Tulevikku vaadates , 40 aastane... kõik nagu juba nähtud tehtud ja võidetud... ei tea ühtegi meest kes talle mantlipärijaks võiks hakata :S Andre Ward on kahjuks madalamast kaaluklassist, muidu oma oskuste ja värkide poolest sobiks tema selleks uueks kuningaks.

        e: Matshi alguses kandis see sohilapsest neegrinäru Manchester Unitedi number 7 särki , Sharpi reklaamiga...Cantona? Ise ta ju peaks "pärit olema" Londonist , sündinud kuskil aafrika dzunglis ja fännab Manut? Ja selle asemel et selle Haye sugusega kutsikaga poksiringis asju arutada lubab ta hoopis teda relvaga maha laskma hakata...see on nagu juba 10 aastaste laste jaoks mõeldud WWF , see sama jama mida fcfloraforever vist vaadata tahab poksi asemel
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Kui nüüd õigesti mäletan on ukrainlane pidanud aastast 1996 45 matši millest on võitnud 43 ja nendest 40 nokki löömisega. Mina isiklikult eeldasin küll, et ta paneb neegri ööbikuid kuulama. Tagant järgi tarkusena võib öelda, et olin naiivne.
          Count, kui sa väidad, et see matš polnud igav, siis sa tead poksist veel vähem kui mina.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Count, kui sa väidad, et see matš polnud igav, siis sa tead poksist veel vähem kui mina.
            See on väga libedat teed minemine, poksist ma tean rohkem kui jalgpallist Ja ma väitsin et kellele meeldib WWF või muu tsirkus siis mudiugi vaadake seda, aga poks on taktikaline spordiala ja Klitško on selles meister. Vaata kuidas see neegrinäru üritas teda endast välja viia , tegi kõike et teda "alandada" ja saada ta rapsima, aga ei miskit, ikka sama keskendunud ja igat liigutust kalkuleriv proffesionaal.
            Ainuke mees kes on puhtalt oma füüsilise tuhhiga peale lennanud ja enamvähem kõiki võitnud oli Tyson, aga selliseks stiilisk peab sul ikka kuradima kiire liikumine olema ja jube kõva pauk, mida praegusel ajal pole küll mitte kellegil, seega saabki troonil istuda ainult kõige helgema peaga poksija!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              eile peale matshi olid vist pressikal läinud kaklema Chisora ja Haye, pihta sai vist ka esimese treener
              just lugesin vene saidilt et Müncheni lennujaamas võttis saksa politsei kinni Chisora ; Haye asukoht hetkel veel teadmata
              poksiringis need lollpead ukrainlaste vastu ei saa, eks peavad siis kuidagi teisiti ennast nähtavaks tegema

              Kommentaar


                siit tuleb ka välja et alates juba 4. raundist pidi Klitsko hakkama saama sisuliselt ainult parema käega

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Ainuke mees kes on puhtalt oma füüsilise tuhhiga peale lennanud ja enamvähem kõiki võitnud oli Tyson, aga selliseks stiilisk peab sul ikka kuradima kiire liikumine olema ja jube kõva pauk, mida praegusel ajal pole küll mitte kellegil, seega saabki troonil istuda ainult kõige helgema peaga poksija!
                  Aga Ali?
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Aga Ali?
                    Alil olid need mõelmad omadused, ehk siis ideaalne poksja, aga ta kuulub ka väheke teise ajajäjärku, ma võiks siin siis juba oma isast rääkima hakata
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Alil olid need mõelmad omadused, ehk siis ideaalne poksja, aga ta kuulub ka väheke teise ajajäjärku, ma võiks siin siis juba oma isast rääkima hakata

                      Ma võin sulle soovitada ühte head raamatut. Pealkirjaks on "Suur äri", välja antud on see 80ndatel. Seal on küll ka nõuka aegset propagandat, aga samas huvitav lugemine vanakooli poksijatest nagu Joe Luis, Schmeling, Ali jne. Õigemini räägitakse seal poksi telgitagustest rohkem, aga huvitav lugemine siiski.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas count Vaata postitust
                        Ainuke mees kes on puhtalt oma füüsilise tuhhiga peale lennanud ja enamvähem kõiki võitnud oli Tyson, aga selliseks stiilisk peab sul ikka kuradima kiire liikumine olema ja jube kõva pauk, mida praegusel ajal pole küll mitte kellegil,
                        See ei tohiks paika pidada. Kõvem löök on käes soomlasel Heleniuksel. Selle koha pealt kui võrdne neid üldse võrrelda on(suuruse vahe?) jään vastuse võlgu.
                        Artiklis räägitakse, et seda löögitugevust mõõdeti tal mingis 4 raundilises testis. Võib-olla on Heleniuksel pikema aja peale stabiilselt tugevam löök aga ühe nätaka võrdluses võitnuks siiski Tyson, ei tea.

                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Härra Vladimiril täitus täna 50 nokkaut. Ei ütleks et ta väga vaeva aind nägema pidi. Teises roundis oli see prantsuse sohipoeg juba knokktaunis aga tuli kohtuniku abiga püsti. Rohkem magu selline poksikoti mulje jäi. Aga vähemalt ei sülitanud kellegile näkku ega ei teinud litsilakse. Ei saanud üldse aru mis mõte oli 39 aastasel neegril , kes pole 2 aastat ühtegi matshi pidanud, Klitsko vastu üldse minna?
                          Õnne veeldkord Valdimirile!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Ei saanud üldse aru mis mõte oli 39 aastasel neegril , kes pole 2 aastat ühtegi matshi pidanud, Klitsko vastu üldse minna?
                            Paar miljonit eurot on sinu jaoks mõttetu kommiraha?

                            Kommentaar


                              mis kuradi kell see matš eesti aja järgi reaalselt pihta hakkab täna?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                mis kuradi kell see matš eesti aja järgi reaalselt pihta hakkab täna?
                                Siis kui Walsh ja Urbano oma nagistamise lõpetavad. Pakun, et hiljemalt kaksteist.
                                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X