320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Selle DVPH plaadiga on vastakad tunded. Ühest küljest on lüüriks ikka sirge molliga üle kõiksuguste kodumaiste lattide ja biits on (isegi kui mulle mitte üdini maitse järgi, siis vähemalt) omanäoline. Ei teagi, kes peale Chalice'i ja Genka üritaks oma taustad eriliste/uudsetena hoida ja ei läheks turvaliselt mingit boombapi või dubstepi teed. (ma päris iga andergraundikat ei viitsi kuulata, seega puusalt paugutamine mõneti).

      Teisest küljest on plaat võrdlemisi lühike ja jätab mulje nagu Hirm oleks sahtlist mingid kunnimad throwawayd välja kraaminud, veits kõpitsenud ja siis biidile visanud, teinekord ka mõne sõbra appi kutsunud (siinkohal tasub mainida, et mulle kui S'Poomi verbaalikaid mitte ülemäära armastavale tegelasele tuli meeldiva üllatusena tema salm sel albumil, püsib stiilis ja polnud selline 'puust ja punaseks' nagu minu arvates enamus tema ja Eesti kraami üldiselt). Samuti see asi, et selline kvaliteet oli olemas juba Kuuluude albumil ja erilist arengut ma ei tuvasta (isiklik maitse obv, aga Hirm näikse puhtalt sisule rõhuvat ning sellist multidepõhist flowkütet a la Pok või Azma pole). See tihtiesinev ABAB riimiskeem pole ka maitse järgi.

      Kokkuvõtteks nii palju, et nii hea artisti puhul oleks oodanud mõningast arengut, muutust, aga tase jätkuvalt ühtlaselt kõrge ja kui on vastuvõetav, et uus muusika võib olla ka lihtsalt hea ja mitte midagi super enneolematut, siis tõmmake plaat julgelt ligi, kui veel kuidagi saada on obv. Kriitiline osa on rohkem isiklik traagika. Hinde asemel panen vana kulda:



      Eesti all time top 10,15,20 kandidaat?
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Cool D

        Kommentaar




          ettevaatust count, video sisaldab arsenali särki
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Kommentaar



              Kommentaar


                aastahitt 2015
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  aastahitt 2015
                  This track is currently not available

                  Kommentaar


                    Eesti Pops 239 - Lejal Genes Showcase

                    Kommentaar


                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        "Ei jumalauta toi Tommy Cash pilas tän biisin. mikä vitun homo toi on?"

                        Kommentaar


                          Päris mõnus satiir:

                          Kommentaar


                            Augustis siis väike "based on a true story" film välja tulemas hiphopi huvilistele. Video alguses on Ice Cube'i ja Dr Dre'ga intro, filmi treiler hakkab 1:10 pealt.

                            Kommentaar


                              Kas keegi on viimasel ajal kuulnud midagi Tupaci filmist, mis peaks sarnanema Biggie(Notorious) omaga. Muidugi ma tean, et 2011 a vms pidavat midagi tegema hakkama, kuid see lahendus on nagu unarusse jäänud.

                              Kommentaar


                                Need videod nägid tol ajal TV-st vaadates nii head välja.



                                Sellel neegril on päris deep voice. YOutube videod on ikka eriti sita kvaliteediga (flies away). Spotifyst mõtekam kuulata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X