320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

WTP hiphopiteema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Kommentaar


        Ei teadnudki et minu lemmikud come backi teinud on. Päris korralik rada mille saatel reedesel tipptunnil ringi vurada.



        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar




          album itunesist saadaval.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Kommentaar


                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Esimese hooga lugesin "blows" ja sellega seoses meenus:

                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Kommentaar




                        Viie päeva pärast miksteip väljas ja soojenduseks tulevad pundi emsiide tutvustused. 24 tundi on lehelt vaadatav lühike video Seaduskuulekusega peaosas. Järgnevatel päevadel siis vastavalt muud mehed. Või nii ma arvan. Igatahes, täna maksab pilk peale visata, chances are, et parim klipp enne teibi enda ilmumist.

                        is out.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          La Kotka Nostra

                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar






                            Saab alla laadida, kui video alt vajutada "mixtape".

                            Ca pool kuulatud ja seni väga rahul - korraliku flow- ja riimitasemega noored ülbed kuked vihase kraamiga. Taaskordselt üllatas ülipositiivselt guesträppar Maxtract oma salmidega kahes loos (vt ka "Kaua sa jooksed Ivar" Papa mixteibilt - minu arust tolle albumi üks highlighte). Olen aru saanud, et Grässhopas (Maxtract+Judabels) on plaani võtnud miski albumi vms asja valmis saada, ootan väga igatahes.

                            Kommentaar


                              See teema väärib topeltposti. Ehk siis kui sa oled veel mingil põhjusel praegu mitte seda mixtape-i kuulamas, siis KAO KUULAMA!!! Hanf kung klick b/tch!

                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar

                              Working...
                              X