320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Carabao Cup

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas selle pagana euro kohaga on? peab võitma karika et saada?

    Kommentaar


      Algselt postitas Katk Vaata postitust
      Swansea ftw!
      Ole nüüd. Ma tahaks Bradfordi ikka Euroopas ka näha
      Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        kuidas selle pagana euro kohaga on? peab võitma karika et saada?
        Swansea vastu jah. Chelsea vastu mitte, kuna nad (väga tõenäoliselt) nagunii Euroopas, ei?
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          kuidas selle pagana euro kohaga on? peab võitma karika et saada?
          Jap, teiseks jäämine ei päästa.

          If The FA Cup winners, runners-up (if applicable) and the Carling Cup winners have already qualified for Europe, their place goes to the next best placed clubs in the Barclays Premier League.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Swansea vastu jah. Chelsea vastu mitte, kuna nad (väga tõenäoliselt) nagunii Euroopas, ei?
            Euro koht läheks Chelsea võidu kohal Premmi 6ndale minu arust.
            Algselt postitas fitti
            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

            Kommentaar


              Algselt postitas Singi kaupmees Vaata postitust
              Euro koht läheks Chelsea võidu kohal Premmi 6ndale minu arust.
              Deem. Siis ma loodan lihtsalt homseks kiiret väravat, hilist väravat, värisevate väravaraamidega lisaaega ja sudden death pendlaseeriat. Üks miki siia sinna.

              (jk, UTC)
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Bradford's team cost 0.04% of Ashley Cole's weekly wage.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar




                  Kommentaar


                    Ilus, ma olen juba liiga kapi võitjaga rahul, saab finaali nautida. Mõelda vaid, Britton (kes täna jälle muidugi ääretult tubli) oli osa sellest Swanseast kes oli äärepealt välja kukkumas neljandast liigast ja nüüd on minek Wembleyle.. rääkimata Bradfordist.
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Üks ilusam muinasjutt kui teine finaalis. Väga tore kui jalgpall selliseid üllatusi pakub mõnikord.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Meeldib et finaal ei ole "money talks". Loodame midagi sarnast ka CL finaalis näha
                        The One and Only

                        Kommentaar


                          Bradford tõmbab veel finaalis veel kõige pikema kõrre!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Finaalipaar on muljetavaldav. Kui viimase paari aastakümne Inglise karikafinaale (ükskõik kumb kapp) meenutada, siis London, Manchester või Liverpool on olnud pea alati esindatud. Erandeid on väga vähe, FA karikas ainult see üllatuslik Pompey vs Cardiff, liigakapis mõnevõrra rohkem.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              mõnesmõttes oleks lahe näha luikesid euroopas ju. kuigi on see koht võimnalik saada ka premieris, kuid siiski. tuleb vähemalt põnev andmine, that for sure

                              Kommentaar


                                BREAKING: Bradford City are worried about the final against Swansea, and have started recruiting overweight 20 year olds as ballboys to take to Wembley with them.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X