320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Henri Anier (Lee Man, Hongkong)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    wow, Anier on nii tulikuum ikka hetkel! Ega vähemaga kui 12x FC Lahti aastaeelarvega(425k) ei lepiks nad eluilmaski.

    Muide, kust ma Rootsi-Eesti väravaid näha saaks? Värdjas ETV koduleht blokib videod välismaal olijatele.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Muide, kust ma Rootsi-Eesti väravaid näha saaks? Värdjas ETV koduleht blokib videod välismaal olijatele.

      Kommentaar


        Henri on ise kirjutanud selle äkki 😀 Kui sellised üleminekud teoks saavad, siis ma ilmselt kukun kaks korda jàrjest toolilt põrandale.

        Kommentaar


          Mõni julgem jalgpalliajakirjanik võiks uurida, kas vastab Bournemouthi huvi tõele. Mina ei imestaks isegi, sest Henri CV on väga hea, FC Lahtis pool hooaega oli pigem õnnestumine ning oleks Bournemouthile bargain.
          YNWA

          Kommentaar


            Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
            Mõni julgem jalgpalliajakirjanik võiks uurida, kas vastab Bournemouthi huvi tõele. Mina ei imestaks isegi, sest Henri CV on väga hea, FC Lahtis pool hooaega oli pigem õnnestumine ning oleks Bournemouthile bargain.
            See oli mingi naljaartikkel. Tänapäeva maailma võlu ja valu, et igaüks võib kirjutada, mida iganes soovib ning isegi valeinfo võib seeläbi tõe mõõtmed võtta.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas sp3ts Vaata postitust
              Mina ei imestaks isegi, sest Henri CV on väga hea, FC Lahtis pool hooaega oli pigem õnnestumine ning oleks Bournemouthile bargain.
              ?????
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kuna Bournemouth võitis Arsenali, siis diil jääb ära...

                Kommentaar


                  Kas ta flora vastu mängis friendlys? Pole nagu kuskilt läbi lipsanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                    Kas ta flora vastu mängis friendlys? Pole nagu kuskilt läbi lipsanud.
                    Vahetusest 20 minutit.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Henri lõi Barcelonas treeninglaagris viibiva Lahti eest täna 2 väravat.

                      Kommentaar


                        Anier valiti Veikkausliiga aprillikuu 11 parima mängija hulka.

                        Veikkausliigan pelaajat ovat valinneet KuPS:n Petteri Pennasen Veikkausliigan huhtikuun pelaajaksi. Kuukauden valmentajaksi on valittu RoPS:n päävalmentaja Toni Koskela.

                        Kommentaar


                          aiaiai...eksis penaltiga Purje KuPSi vastu.
                          Lisaaja kolmandal üleminutil saadi teine pennu, mida enam Anier lüüa ei saanud. Löödi sisse ja Lahti võitis 1-0!
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Tegelikult oli muidugi eriline idiootsus panna Henri seda penaltit lööma. On ju üldteada fakt, et kõikidel eestlastel on MMi ajal suured raskused keskenduda jalgpalli mängimisele.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Esimene eestlane Lõuna-Koreas! Edu!
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Keegi midagi kohaliku liiga tasemest oskab öelda? Ja huvitav kas koondisesse ikka jõuab edaspidi mängima? Pärast on Lindpere lugu, et kaugelt maalt on raske koondise juurde jõuda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X