320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vihatuim foorumlane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Orginally posted by Jaan

    Orginally posted by Miq

    2. Berg - sa oled muidu täiesti normaalne mees, SENI kuni puuduvad teemad Newcastle ja Shearer. Bergi sündroomi ma olen sulle juba seletanud (arvatasti kaasnevad sellega ka siis mälulüngad ), aga üritan siis uuesti definitsiooni anda - bergi sündroom on haigus, mille peamisteks nähtudeks on Newcastle'i ja Sheareri praisimine ka ilma mõjuva põhjuseta sealjuures üritades kõiki teisi meeskondi ja mängijaid lolli juttu kasutades maha materdada. Haigus on ravile üldiselt allumatu, nendel, kes viibivad haigega ühes ruumis, nakatumisohtu täheldatud pole ja enda närvide säästmiseks on soovitav kasutada ohtras koguses alkohoolseid jooke.
    Sounds like a personal problem...
    Sounds like a global problem, except for NUFC fans.
    Jube Tige Kala

    Kommentaar


      #32
      sass tell peeru - elab kuigi ma eriti aru ei saa tema vajalikkusest ühiskonnale

      Kommentaar


        #33
        Orginally posted by eston

        sass tell peeru - elab kuigi ma eriti aru ei saa tema vajalikkusest ühiskonnale
        eston - elab kuigi fännab villat ja eriti ei saa aru tema vajalikusest ühiskonnale.

        Kommentaar


          #34
          Vaatan, et siin on tekkinud inimesi, keda teistel meeldib tsiteerida-parafraseerida. Eston, J...
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

            Esimesel kahel päeval hakkas kohe pinda viskama Eston#21. Ajab tõepoolest mõttetut juttu ja norib ka liiga palju. Tegelt on ta ka suht ropu suuga - mis ta juba bani pole saand?
            Lisaks veel paar tüüpi - nimed ei tule meelde. Ja loomulikult greenday.
            Ning need tüübid kellele meeldib vanusega norida.

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

              Originally posted by KoRneR


              Esimesel kahel päeval hakkas kohe pinda viskama Eston#21. Ajab tõepoolest mõttetut juttu ja norib ka liiga palju. Tegelt on ta ka suht ropu suuga - mis ta juba bani pole saand?
              Lisaks veel paar tüüpi - nimed ei tule meelde. Ja loomulikult greenday.
              Ning need tüübid kellele meeldib vanusega norida.
              Millega mina, kui kõige sõbralikum ja tolerantsem inimene maailmas kellegi viha ära olen teeninud?
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                kõige rumalamad on need tegelased, kes \'kahe esimese päevaga\' on suutnud nii palju negatiivset kuulsust omandada, et siia teemasse peavad halama tulema.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                  Kui see teema juba üles kaevatud on siis tahaksin viidata täiesti mõtetult, provotseerivalt ja inimesivihastavalt Jaani ammuse(ehk eelmise) postituse kellajale...

                  Ma lihtsalt pidin seda ütlema...

                  PS. Moochie ei vihka kedagi...
                  Musta kassi pimedas toas on raske näha. Eriti kui teda seal pole. Aga mõned siiski näevad ...

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                    Originally posted by KoRneR


                    Esimesel kahel päeval hakkas kohe pinda viskama Eston#21. Ajab tõepoolest mõttetut juttu ja norib ka liiga palju. Tegelt on ta ka suht ropu suuga - mis ta juba bani pole saand?
                    Lisaks veel paar tüüpi - nimed ei tule meelde. Ja loomulikult greenday.
                    Ning need tüübid kellele meeldib vanusega norida.

                    sinusuguste mõttetute tüüpidega tulebki mõttetut juttu ajada...

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                      Ei vihka kedagi - mõttetu ju kambavaimu rikkuda .
                      Kuid tobekate top 1 paneks tegelase nimega Kosk - preemia sellise halvustava teema loomise eest

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                        Originally posted by eston#21


                        Originally posted by KoRneR


                        Esimesel kahel päeval hakkas kohe pinda viskama Eston#21. Ajab tõepoolest mõttetut juttu ja norib ka liiga palju. Tegelt on ta ka suht ropu suuga - mis ta juba bani pole saand?
                        Lisaks veel paar tüüpi - nimed ei tule meelde. Ja loomulikult greenday.
                        Ning need tüübid kellele meeldib vanusega norida.

                        sinusuguste mõttetute tüüpidega tulebki mõttetut juttu ajada...
                        Sel juhul on enamik foorumi kasutajaid mõttetud (v.a. sina)

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                          Mina vihkan kõige rohkem eston#21\'te , sest ta muliseb igal pool ropult nagu mingi väike laps kes on kuulnud mõnd roppust ja siis selle omaks võtnud.
                          Teiseks vihkan ma Greenday\'d, sest tema on täielik juhmard.:P :P
                          Õhtul oli lahe juhtum, üks prantslane tuli hostelisse riidekapi suuruse kohvriga ja sai toa 3ndale korrusele no ja otsustas sinna siis liftiga sõita. Ronis oma kodinatega lifti… ja…. ja astus siis kirudes välja – see oli telefoniputka!!! Meil pole ju majas lifti!

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                            Eh! Varsti oleks aeg hakata tiitleid jagama?
                            \" Võitja \" võiks saada omale näiteks mingiks ajaks kasutada uue hüüdnime, mis võiks olla näiteks vihatuim, halb inimene, peltsebul, edgarjugent vms kole nimi.
                            Vabandan juba ette, kui mõni välja pakutud nimi on mõne foorumlase poolt juba kasutuses.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                              nii ei nu pole probleemi ... foorumi kõige vihatuim olen loomulikult mina... lolli juttu suudan kindlasti kord päevas rääkida, kord nädalas vähemalt suudan kellegiga teravat tõmmata ... aga hea meelega võtaks selle tiitli endale siis ma vähemalt olen ka keegi ... okei see selleks ...

                              hmmz eston ... las ta seletab siin mis tahab ei pane ta midagi nii väga siin mööda, mina saan enamustest tema postitamise pointidest aru .... ma arvan pigem et väga lahe ja huvitav isiksus ... saan aru miks inimesed tema peale viha kannavad ja solvuvad ... aga see on sygav nende inimeste probleem
                              hmmz jyrka ... ausalt öeldes ei ytle midagi ... aga suht naljakas kuju
                              hmmz greenday ... tema siia teemasse sattumisest ma yldse aru ei saa ... nii tore isiksus ju

                              aga jah enamasti ajavad kõige rohkem vihale need mõne postituse tegijad ... nagu undi mainis ... aga see läeb kiirelt yle

                              viimati vist sain tsipa vihaseks kahe (märt ja kräka vist) toruloru peale ... kes rääkisid \'vajatakse mängijaid\' teema all väga huvitavat juttu ... yli teemakohast ...>>> tsau mis teed kus sa mängid ah ah kuda teil läks ... hästi läks ... eile saime pähe ... seal osaleme ... järgmine hooaeg paremini ... kle kuda seal läks ... ah läks kah ... mul vanaema tegi kooki moosiga ...<<< ala siuke tekst ...

                              aga vihkamisest on asi kaugel minu puhul ... hetkeviha võib olla kuid pigem on enamasti pettumus mõnedest lollidest

                              yldiselt ärge seda postitust sydamesse võtke kuna see on off topic ja mul lihtsalt igav

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Vihatuim foorumlane\'

                                Originally posted by Totti


                                Teiseks vihkan ma Greenday\'d, sest tema on täielik juhmard.:P :P
                                Mida inimesed kõik alaväärsuskompleksi leevendamiseks ära ei tee!
                                \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X