320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Bosnia-Hertsegoviina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kaitseliin tundis lihtsalt Piirojast puudust, tema paneb seal asjad paika .
    Jalgpall

    Kommentaar


      Algselt postitas norsk Vaata postitust
      Mis ta ikka nii puhas oli. Selleks hetkeks, kui pall Dzekoni jõudis, oleks Alo pidanud juba tema ees olema mitte paar meetrit eemal ründaja seljataga seda kõike pealt vaatama.
      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
      Minule tundus et esimese värava puhul oleks pidanud Pareiko joonelt ära liikuma ja palli vahelt püüdma. Tundus et ta korraks jõnksatas nagu tahaks välja tulla, aga ei läinud ja see pärast ka Jääger ei oodanud et pall taha posti üldse jõuab. Niiet minu arust Pareiko pask.
      Dzeko Dzekoks, asi oleks tulnud klaarida juba ammu enne selles olukorras, mida ka Mikk kirjeldab. Olenemata sellest, kas ta (Jääger) ootas palli taha posti või mitte, oli tal võimalus olukord klaarida, mitte see üle jala selja taha lasta, kust siis tuli sööt Dzeko pea peale. Aga no mis sest enam.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
        Minu kommentaar on see, et on päris naljakas kui erinevalt kohal käinud ja Kaljuveeri vaadanud mängu kommenteerivad. Ja Rüütli mängijate valik on imelik ja see, et ta rahul oli on ka.
        Vaevalt, et ta rahul on. Lihtsalt pole mõtet hakata meedias sappi pritsima.

        Kommentaar


          Ma mõtlesin et suitseda tuleb selleks ette nähtud kohtades


          Kommentaar


            mis vahet sel on kes kus suitsetab....või mis sa siin sellega tõestada tahtsid?

            Kommentaar


              Algselt postitas v50 Vaata postitust
              Ma mõtlesin et suitseda tuleb selleks ette nähtud kohtades
              Eesti fännisektor on ainus koht kus A. Le Coq Arenal võib tribüünil suitsetada.

              Kommentaar


                Eilsel ja enamusel mängudest on küljetribüünidel piisavalt vabu kohti.
                Kui istun küljetribüünil, aksepteerin keeldu ning ei suitseta.
                Kui seisan fännitribüünil, aksepteerin tolerantsust ja ei vingu kui naaber suitsetab.
                Kes võtab fännitribüünile kaasa lapsed, rasedad või muidu nõrganärvilised, siis ikka omal riisikol.
                Nii lihtne see ongi.

                Kommentaar


                  Ma olen üsna veendunud, et Marko Kaljuveer on kõik muud rahvused, kuid mitte eestlane. Ta läheb igale mängule juba nii vastu, et ehk lüüakse auvärav. Praegu vaatasin Klavaniga intervjuud ja viskas närvi jälle mustaks, kui negatiivselt ta meie rahvuskoondisesse suhtub. Mees totaalselt vales kohas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    Eesti fännisektor on ainus koht kus A. Le Coq Arenal võib tribüünil suitsetada.
                    võib-olla jah tundub mu virisimine mõttetu , sest nagunii ei muutu midagi,aga kari debiile teeb ikka suitsu seal kus ei tohiks teha(loe:spordiüritus)
                    minule, kui täielik suitsuvastasele inimesele, on see arulage, ei huvita mind kas tegu on fännisektoriga või mitte, suitsud jätke koju türa küll, või siis tehke ettenähtud alal, mitte nagu seda teeb meie kõrgtasemeline fänn Sen, ja 2 meetrit eemal on väike laps, imeline ..
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                      võib-olla jah tundub mu virisimine mõttetu , sest nagunii ei muutu midagi,aga kari debiile teeb ikka suitsu seal kus ei tohiks teha(loe:spordiüritus)
                      minule, kui täielik suitsuvastasele inimesele, on see arulage, ei huvita mind kas tegu on fännisektoriga või mitte, suitsud jätke koju türa küll, või siis tehke ettenähtud alal, mitte nagu seda teeb meie kõrgtasemeline fänn Sen, ja 2 meetrit eemal on väike laps, imeline ..
                      Vägagi nõus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                        võib-olla jah tundub mu virisimine mõttetu , sest nagunii ei muutu midagi,aga kari debiile teeb ikka suitsu seal kus ei tohiks teha(loe:spordiüritus)
                        võib-olla jah tundub mu vastamine mõttetu , sest nagunii ei muutu midagi,aga kari debiile vingub alati suitsetajate kallale isegi siis, kui nad teevad suitsu seal kus see on lubatud (loe:fännitribüünil).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                          võib-olla jah tundub mu virisimine mõttetu , sest nagunii ei muutu midagi,aga kari debiile teeb ikka suitsu seal kus ei tohiks teha(loe:spordiüritus)
                          minule, kui täielik suitsuvastasele inimesele, on see arulage, ei huvita mind kas tegu on fännisektoriga või mitte, suitsud jätke koju türa küll, või siis tehke ettenähtud alal, mitte nagu seda teeb meie kõrgtasemeline fänn Sen, ja 2 meetrit eemal on väike laps, imeline ..
                          Debiilid, jätke suitsud ja tikud koju, türa küll
                          Lisatud failid

                          Kommentaar


                            samas, näkku kusemine pole ka keelustatud vist? ometigi kedagi näkku kusemas ei näe.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Suitsetaja oi paha ,mina kui suitsetaja pean statkal kannatama küll higi järgi haisejaid ja muidu debiili iba ,see on siis vähem tervist kahjustav või????

                              Kommentaar


                                Mina igatahes pettusin eile õhtul koondises totaalselt. 1250.- piletite eest ja vähemalt sama palju sellega seonduvate kulude katmiseks ning tasuks... hunnik sitta väljakul.

                                Pareiko - üks vähestest kes matsu lahti jagas
                                Jääger - teinekord proovi ikka pallile pihta ka saada, eks
                                Alo ja Rähn - maailma parima ründaja vastu väga mingi Norra tagumise otsa satsi pingipoiss ja Aserite juures mängiv kaitsja vist ei saa
                                Klavan - Tore küll, et Meistrite Liigas platisile sai, aga sellest pole MITTE SITTAGI kasu, kui ta ülejänd aja pingil istub
                                Sander Puri - Aitäh, Viktor Levada. Palju õnne sulle
                                Dima Kruglov - Stabiilne vend.
                                Dmitrijev - Sitt värk
                                Vassiljev - sööta ei osanud. Kui siis ainult oma värava poole. Aga ega Sloveenia ML'i tagumises otsas madistavalt mängijalt vist muud oodata polegi
                                Voskoboinikov - palun ärge seda tüüpi enam koondisesse kutsuge. Mitu pikka palli ta suutis võita 1.50 pikkade kaitsjate vastu. NULL. Torreselik rabelemisvõime? WTF???
                                Kink - Jäta mõnikord Ungaris löömata ja löö see koondise eest ära. Tähtsas mängus muidugi.
                                Saag - teine tüüp kes matsu lahti jagas
                                Purje - pole hullu

                                Ühesõnaga täpselt sööta suudeti enda värava poole, kui hakati ikka bosnialaste värava poole palli saatma, siis tehti mingeid lolle otsuseid.

                                Kõige suurem pettumus oli mudugi see, et ei Bosnia vastu ei suudetud mitte munnigi teha. Istuti lihtsalt ja vahiti kuidas pall liikus. Ma lootsin, et sellised ajad on juba möödas, kui me keskmike vastu midagi teha ei suuda. Aga lootus on lollide lohutus.

                                Natukene naljakas oli kuulda inimeste kommentaare, kuidas Eesti võidab kolmapäeval Belgiat jne... Praegust seisu arvestades tuleb 2-0 Belgiale.

                                Tervitan seda tüüpi ka, kes leinaseisaku ajal karjus Eesti. Hästi tehtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X