320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mai tegi debüüdi aprillis?
    Jep, ta muidu mängib U19 meeskonna eest ja kannab kaptenipaela.
    Bayern II eest on tal ka kirjas seni vaid üks mäng.

    Kommentaar


      Kuigi Mai tegi korraliku debüüdi siis tglt oli näha, et poisil ikka jalg värises. Mai oli ka esimene 2000-ndatel sündinud kutt Bayerni põhis nii, et uus era. Nüüd kui tiitel käes, võiks tunduvalt rohkem noortele voli anda. Süle sai üllatavalt hästi keskel hakkama aga loodan,et teisipäevaks keeratakse vähe konservatiivsemaks.

      Kommentaar


        Veel ajakirjanike loometööd:
        Umtiti Bayerni soovinimekirjas.
        Rakitic soovinimekirjas.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Veel ajakirjanike loometööd:
          Umtiti Bayerni soovinimekirjas.
          Rakitic soovinimekirjas.
          Rohkem allikakriitikat, mõlema algautor on Don Balón
          Kuhu mahub Rakitic? Miks meile Umiti, kui meil Süle?
          100% kindel, et kumbagi ei tooda, sest horvaat on juba liiga vana ja Umiti pole piisavalt hea, et isegi Sülelt mänguaega röövida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Pints Vaata postitust
            Rohkem allikakriitikat, mõlema algautor on Don Balón
            Kuhu mahub Rakitic? Miks meile Umiti, kui meil Süle?
            100% kindel, et kumbagi ei tooda, sest horvaat on juba liiga vana ja Umiti pole piisavalt hea, et isegi Sülelt mänguaega röövida.
            Free image hosting and sharing service, upload pictures, photo host. Offers integration solutions for uploading images to forums.

            Kommentaar


              Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
              Hetkel on need reitingud isegi seal pea võrdsed.
              Süle tunneb liigat, oskab keelt, on noorem, kiirem (selles 100% kindel tegelikult pole), suudab mängida lisaks vasakul ja keskväljal edukalt.
              Umtiti ei mängiks mitte mingil juhul Sület pingile. Õigem oleks vist kirjutada, et võtaks tema koha pingil.
              Ise pean noort sakslast ka andekamaks aga eks aeg annab aru.

              Eks reitinguid saame mõlemad komplekteerida nii, et meie väited leiaksid kinnitust.
              Näiteks SIIN.

              edit: ma muidugi lepin sellega, kui sa pead Umtitit hetkel paremaks grammi/kaks võrra.
              Minu arvates pole see vahe seda raha (60miljonit) väärt, et üleminekut õigustada ja õnneks seda ka ei juhtu.

              Kommentaar


                Mitte mingil juhul pingile? Umtiti on Barcelona eest olnud täielik boss see hooaeg ja isegi parem kui Pique. See, et Barcelona paneb Hispaanias ulmehooaega kokku(s.h endale lastakse vähe lüüa, ainult Simeone Atletico on ühe vähem välja võtnud) on suuresti ka Umtiti tegutsemise tõttu.
                Üpris kindel, et Süle ei saaks kõrgemal tasemel keskväljal hakkama. Kui vaja keskvälja pakkida mängu lõpus, siis oma suure kogu tõttu on temast kindlasti abi, aga never ever ei oleks ta alustajana keskväljal.

                Kommentaar


                  Ma ka väga ei usu, et Barca põhimees Umtiti jääks Süle asemel pingile. Vastasel juhul istuks Boateng või Hummels tema asemel hetkel.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Mitte mingil juhul pingile? Umtiti on Barcelona eest olnud täielik boss see hooaeg ja isegi parem kui Pique. See, et Barcelona paneb Hispaanias ulmehooaega kokku(s.h endale lastakse vähe lüüa, ainult Simeone Atletico on ühe vähem välja võtnud) on suuresti ka Umtiti tegutsemise tõttu.
                    Üpris kindel, et Süle ei saaks kõrgemal tasemel keskväljal hakkama. Kui vaja keskvälja pakkida mängu lõpus, siis oma suure kogu tõttu on temast kindlasti abi, aga never ever ei oleks ta alustajana keskväljal.
                    Mis see loeb, kus ta põhimees on?
                    Smalling näiteks Unitedis. On hea kaitsja või?

                    Minu point oli, et Bayernil pole teda vaja sellise raha eest, sest BAYERNIL on paremad võimalused hetkel juba olemas.
                    Boateng ja Hummels on kindlasti gramm/kaks paremad, jah vanemad aga paremad mitmes olulises elemendis.
                    Süle on temaga täiesti võrdne juba.

                    Ma ei kirjutanud, et Umtiti on kehv, vaid et teda pole vaja, juttudel pole alust ja õnneks klubi teda ei osta.

                    Seda kas Süle tulevikus saaks hakkama keskel ka suurtes mängudes, seda me ei tea veel aga see "ta on nii suur, et kindlasti ei saa jutt" - sellega võid metsa minna

                    edit: Pique nõrgem hooaeg oli/on ka mulle üllatus aga see ehk riivab hetkel selle tõttu silma, et tema varasem tase on lihtsalt nii hea olnud ja ootused olid/on kõrged tema suhtes.

                    Kommentaar


                      Sa ei kirjutanud tõesti, et Umtiti on kehv. Kirjutasid, et ta pole piisavalt hea, et Sülelt mänguaega röövida.
                      Fakt on see, et Umtiti on sel hooajal üks maailma parimaid keskkaitsjaid ja just sellepärast on tema ülemineku osas nõnda palju jutte liikumas. Tõenäoliselt teda Bayernis siiski ei näe, niiet võime mõlemad rahul olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
                        Sa ei kirjutanud tõesti, et Umtiti on kehv. Kirjutasid, et ta pole piisavalt hea, et Sülelt mänguaega röövida.
                        Fakt on see, et Umtiti on sel hooajal üks maailma parimaid keskkaitsjaid ja just sellepärast on tema ülemineku osas nõnda palju jutte liikumas. Tõenäoliselt teda Bayernis siiski ei näe, niiet võime mõlemad rahul olla.
                        Olen päri, Umtiti on hea ja loodetavasti teeb arengus veel hüppe, eriti mis puudutab panust rünnakul.
                        Tõesti kirjutasin, et keeruline on näha teda rõõvimas aega Sülelt ja mitte et ta oluliselt kehvem oleks (mida ta pole), vaid seal ka mitmeid muid tegureid, miks ma seda reaalseks ei pea/pidanud.

                        Ilmselt saame mõlemad rahul olla ja ehk kunagi seda vestlust meenutada aasta/kolme pärast.
                        Kuna ma Barcelonat nii tihti ei jälgi, siis on minu teadmised ka osaliselt piiratud/moonutatud aga kas Pique kehvem hooaeg on tingitud sellest, et tema aur läheb ka mujale nüüd rohkem (poliitika)?

                        Bayern vs Real mängu kohtunikuks määrati: Björn Kuipers

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          Mis see loeb, kus ta põhimees on?
                          Smalling näiteks Unitedis. On hea kaitsja või?
                          .
                          Ee Chris "Mike" on väga hea kaitsja kui selline vanakooli vend, aga palli ära talle mängida anna, siis jookseb aju kokku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Ee Chris "Mike" on väga hea kaitsja kui selline vanakooli vend, aga palli ära talle mängida anna, siis jookseb aju kokku.
                            See on pelgalt minu arvamus aga hetkel pean Jonesi paremaks vanakooli kaitsjaks.
                            Smallingu areng tundub toppama jäänud olevat aga võin ka eksida, sest pole aastal 2018 ühtegi Unitedi mängu ka vaadanud, seega võid julgelt täpsustada, et kas ka nii on

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Pints Vaata postitust
                              See on pelgalt minu arvamus aga hetkel pean Jonesi paremaks vanakooli kaitsjaks.
                              Smallingu areng tundub toppama jäänud olevat aga võin ka eksida, sest pole aastal 2018 ühtegi Unitedi mängu ka vaadanud, seega võid julgelt täpsustada, et kas ka nii on
                              Jones on lihtsalt nii suure hingega kaitsja, et nii ennast ohverdades mängib ja siis keha ei tule hingega kaasa. Samas mobiilsem ja reaalselt suudab ka mängu juhtida. Aga Smalling on pigem nagu Chellini ja koristab kogu jama ära oma osakonnas, ei komplitseeri üle.

                              Koos kui mehed terved ja vormis, siis juhtub nagu Karika poolfinaalis Laupäeval juhtus, Kane on sügavalt taskus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust

                                Bayern vs Real mängu kohtunikuks määrati: Björn Kuipers
                                Kuipers vilistas mängu kus Lewa Realile 4 lõi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X