320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas feedme Vaata postitust
    Kuipers vilistas mängu kus Lewa Realile 4 lõi.
    Olen kuskilt lugenud, et ta teeb ka korraliku kodutöö alati enne mängu, jättes meelde "räpasemad" mängijad ja armastab kaarte väga kergelt anda. Ei viitsinud kontrollida, kas see kaartide osa peab ka paika või mitte.

    Krt, et see mäng alles kolmapäeval - ootan seda juba nii-nii väga

    Alaba andis täna mõista, et on optimistlik.
    Neuer täna väidetavalt treeningul ei osalenud, ei tea milles asi.
    Comani kohta on endiselt tavatu vaikus

    Kommentaar


      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Mis see loeb, kus ta põhimees on?
      Smalling näiteks Unitedis. On hea kaitsja või?

      Minu point oli, et Bayernil pole teda vaja sellise raha eest, sest BAYERNIL on paremad võimalused hetkel juba olemas.
      Boateng ja Hummels on kindlasti gramm/kaks paremad, jah vanemad aga paremad mitmes olulises elemendis.
      Süle on temaga täiesti võrdne juba.

      Ma ei kirjutanud, et Umtiti on kehv, vaid et teda pole vaja, juttudel pole alust ja õnneks klubi teda ei osta.

      Seda kas Süle tulevikus saaks hakkama keskel ka suurtes mängudes, seda me ei tea veel aga see "ta on nii suur, et kindlasti ei saa jutt" - sellega võid metsa minna

      edit: Pique nõrgem hooaeg oli/on ka mulle üllatus aga see ehk riivab hetkel selle tõttu silma, et tema varasem tase on lihtsalt nii hea olnud ja ootused olid/on kõrged tema suhtes.
      Võiksid lugema õppida, kas ma rõhusin sellele, et Umtiti on hea kaitsja, sest ta on Barcelonas põhimees?
      Täiesti nõus, et Bayernil pole mingit vajadust teda enda rivistusse lisada, aga Umtiti on vähemalt hetkeseisuga parem mängija kui Süle, kes minu hinnangul pole andnud suuremat põhjust, et teda peetaks maailmaklassiliseks keskkaitsjaks. Jah, tal on talenti ja võimalus sellele tasemele jõuda, aga eks aeg näitab.
      Kus kohas ma ütlesin, et oma suuruse tõttu ei oleks tal poolkaitses mingit lootust? Pigem on see tal eeliseks + ta on piisavalt väle, et kaitsva poolikuna musta tööd teha, aga palliga on ta hetkel piisavalt rabe, et mitte tipptasemel hakkama saada. Üks asi on Bayerni eest keskväljal mängida, kui hoiad 70% palli ja vastaseks HSV või mõni muu BLi nõrgem sats. Teine asi on mängida Reali/Liverpooli või mõne teise tippmeeskonna vastu, kes sulle niipalju palli ei anna ja sulle pidevalt survet avaldavad.

      Kommentaar


        Ot Bayerni teemas Manu kaitsjad?
        Jones+Smalling>Boateng+Süle+Hummels(+Umtiti)!!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Võiksid lugema õppida,


          Ilus jätk vestlusele muidugi
          Mingi elementaarne viisakus võiks ka anonüümsena säilida ja kui jutu sisu mulle tõesti kohale ei jõudnud (ei välista ka seda aga jäi tõesti mulje, et rõhutasid tema praegust klubi), siis selle kohta ütles minu kunagine korvpallitreener, et kui sööt ei jõua kohale, siis süüdi on alati söötja

          Nagu ma juba alguses kirjutasin, siis minu hinnangul on Süle hetkel klubile parem valik.
          Sinu hinnangul on Umtiti hetkel parem mängija ja ma ei raiunudki vastu, et ta seda pole.
          Lihtsalt see vahe on nii minimaalne veel hetkel, et ei õigustaks seda 60 miljonit. Milles probleem?

          Seda, kas ta saab tipptasemel keskväljal hakkama, seda me veel ei tea ja need on pelgalt oletused.
          Nagu ma kirjutasin, siis potentsiaali on ja SUUDAB vajadusel ka keskväljal mängida. Ma ei võrrelnudki teda veel Gustavo või Martinezega, sest sinna on ilmselgelt veel oi-oi kui pikka maa minna. Ilmselt me ei saagi sellele küsimusele kunagi vastust, sest usun, et need episoodilised esitused natukene kõrgemal jäävadki harulduseks aga kunagi ei tea, seega ootame ja vaatame.

          Kommentaar


            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
            Ot Bayerni teemas Manu kaitsjad?
            Jones+Smalling>Boateng+Süle+Hummels(+Umtiti)!!
            Jep

            Stones>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Rähn>>>>>3km>>>>> Jones+Smalling>Boateng+Süle+Hummels(+Umtiti)!!

            Kommentaar


              Sa väitsid, et Umtiti ei mängiks Sület mitte mingil juhul pingile. Ma ei saa küll sellest väitest muudmoodi aru kui nii, et sinu arust on Süle palju parem mängija kui Umtiti.
              Lisaks pole ma maininudki, et Bayern peaks Umtiti värbama. Olen kahe käega poolt, et täielik nonsense ja vajadus konkreetselt puudub.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Sa väitsid, et Umtiti ei mängiks Sület mitte mingil juhul pingile. Ma ei saa küll sellest väitest muudmoodi aru kui nii, et sinu arust on Süle palju parem mängija kui Süle.
                Lisaks pole ma maininudki, et Bayern peaks Umtiti värbama. Olen kahe käega poolt, et täielik nonsense ja vajadus konkreetselt puudub.
                Siis on minu paha, kui ma seda piisavalt hästi ei selgitanud kohe
                Oleme virtuaal-sõbrad edasi

                Rääkides keskkaitsjatest, siis üha rohkem räägitakse/kirjutatakse, et Bayern tunneb reaalset huvi Matthijs de Ligti vastu.
                Ise olen aastatega väga skeptiliseks muutunud, mis puudutab Hollandist pärit talente.
                Seega mõni targem võib jagada, kas noormees on tõesti nii andekas nagu räägitakse, kes sealset liigat jälgib.
                Tean, et Goalimpact hindab teda väga kõrgelt, seega eeldused on olemas minu silmis.

                Kommentaar


                  Jones+Smalling ja muud Manu kaitsjad = Sevillalt suhu kodukamaral.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Jones+Smalling ja muud Manu kaitsjad = Sevillalt suhu kodukamaral.
                    No ühe mängu põhjal vast on ülekohtune järeldusi teha.
                    Arsenal näiteks suutis sellel hooajal Kölnile kaotada aga kitsede kaitsjatest vast Hector, kellel see mäng üldse vigastusega vahele jäi, ongi hetkel nende ainukene asjalik kaitsja.

                    Sevilla oli ka meile üsna vastik vastane muide.

                    Kommentaar


                      Jah aga eks see oligi samas stiilis lambine vastus härra lambisele väitele.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Olen kuskilt lugenud, et ta teeb ka korraliku kodutöö alati enne mängu, jättes meelde "räpasemad" mängijad ja armastab kaarte väga kergelt anda. Ei viitsinud kontrollida, kas see kaartide osa peab ka paika või mitte.

                        Krt, et see mäng alles kolmapäeval - ootan seda juba nii-nii väga

                        Alaba andis täna mõista, et on optimistlik.
                        Neuer täna väidetavalt treeningul ei osalenud, ei tea milles asi.
                        Comani kohta on endiselt tavatu vaikus
                        3.8 vist kollast keskmiselt mängus viimasel paaril aastal eurosarjades. Lisaks veel 1 punane. Hollandi liigas tundub see keskmine isegi suurem olevat.

                        Alaba jättis trenni vahele. Ilmselt siis mängu ei alusta.

                        Kommentaar


                          Pints kõik on okei
                          Kui Alaba ei alusta, siis see ikka meeletu hoop. Tõenäoliselt siis Rafinha? Kui Bernat peaks seal alustama, siis ma seda mängu väga vaadata küll ei julgeks. Rünnakul annaks Alaba puudumine väga tugevalt tunda ja ma väga kahtlen, et kui seal vasakul äärel korralik vurr tööle pannakse, siis Rafinha ka selle ära seisab.(mitte sellepärast, et ta kaigas oleks, vaid peaaegu 33 eluaastat on ikkagi 33 eluaastat)

                          Kommentaar


                            Tänase mängueelse trenni põhjal on homne alg11 järgnev. See kas Alaba alustab homme või ei, selgub homme hommikul.
                            Jupp läheb ikka homme mõnuga ründama.

                            Ulreich

                            Kimmich-Boateng-Hummels-Rafinha

                            Martinez-James

                            Robben-Müller-Ribery

                            Lewandowksi

                            Kommentaar


                              Pressikal Jupp mainis, et Tolisso ja Alaba alustamine/osalemine selgub alles homme ning kindel pole veel midagi.
                              Rafinha pole kehv aga Alaba-Ribery koostöö on hoopis teisest klassist. Ilma Alabata on Ribery tunduvalt etteaimatavam. Ise sooviks Thiagot alustamas näha, sest Robbeni vorm on olnud üsna kehv viimastel kuudel aga see lükkaks Mülleri jälle äärele.
                              Eks homme selgub

                              Kommentaar


                                Ma võin küll eksida ja eks palju sõltub sellest, kui palju on mehed võimelised jooksma aga antud koosseisuga paistab keskväli üsna lahjaks jäävat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X