320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Juventus ostab Costa välja. Ta oli sitaks hea... kahju.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Kuidas siis hooaega hindaks.
      Liiga - tuli, mis tulema pidi, küll aga oli lugu viimastes mängudes kohutav.
      Karikas - kui mängijad ei taha/viitsi lüüa, ega ei vääri seda kah.
      Meistrite liiga - totaalne pask. Muidu oleks poolfinaal ju hea tulemus, aga viis kuidas end välja peksti, ei kannata mingit kriitikat.

      Mängijatest:
      Neuer - die beste. Kahju ainult, et seda see hooaeg näidata ei saanud, sest vastasel korral ilmselt madistanuks ise eile finaalis.
      Ullreich - liigas korralik hooaeg, mille mängis ühe mänguga maha. Ikka etem kui Karius.
      Kimmich - loom, aga vahel surve all teeb kriitilisi otsuseid, mis higistama ajavad.
      Boateng - kindlus ise.
      Hummels - kindlus ise, väliskülje virtuoos.
      Süle - positiivne üllatus ja tulevik.
      Alaba - loom, aga vigastused liialt kallal.
      Rafinha - okei varumees, pole aga see tase, millega ML võita, kui teised katki peaks olema.
      Rudy - tavaline mees.
      Tolisso - alguses ei olnud suurem asi ja ega Jupp ka talle põhis kohta ei näinud. Aga annaks veel aasta katseaega.
      Thiago - lempar, aga reaktsioon väljavahetamise puhul oli lubamatu ja hooaja otsustavas faasis polnud meie tase.
      Vidal - kunn.
      Coman - tulevikus > Fränk. Vigastus võttis ta liigaräigelt maha just otsustavas hooaja faasis.
      Fränk - Jumal.
      Müller - aeglane ja puine, samas klubi legend ja kuskile ta ikka mahub ka tulevastel hooaegadel.
      Robben - pole enam see, aga siiski klass omaette.
      James - kunn.
      Lewa - skoorib igas asendis, aga tähtsates mängudes kaob ära.
      Wagner - oma tegi ära, aga põhisse ei kõlbaks.

      Kahju kui lahkuvad: Vidal, Boateng, Thiago
      Hea kui lahkuvad: Rafinha, Rudy, Lewa.

      Danke Jupp!

      Welcome Niko!
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Näe, Lewa ongi läbi agendi avaldanud soovi lahkumiseks .. https://www.bild.de/sport/fussball/r...8714.bild.html

        Kommentaar


          Mulle ausaltöeldes ei meeldi, kuhu suunas asjad praegu liiguvad. Lewa tahab minema minna. Eile lugesin, et ka Thiago pole rahul ja kaalub lahkumist. Bernat nagunii läheb. Vidal vist tahtis ka Itaaliasse tagasi. Ka Boateng ja Alaba ajavad mingit juttu, et peavad tuleviku peale mõtlema ja blabla. Samal ajal Höeness raiub, et kedagi see aasta kallilt ei osteta ja ainuke konkreetsem kuulujutt on Kevin Vogt.
          Just kui keegi ei tahaks Kovaci käe all mängida?

          Kommentaar


            Algselt postitas KID Vaata postitust
            Mulle ausaltöeldes ei meeldi, kuhu suunas asjad praegu liiguvad. Lewa tahab minema minna. Eile lugesin, et ka Thiago pole rahul ja kaalub lahkumist. Bernat nagunii läheb. Vidal vist tahtis ka Itaaliasse tagasi. Ka Boateng ja Alaba ajavad mingit juttu, et peavad tuleviku peale mõtlema ja blabla. Samal ajal Höeness raiub, et kedagi see aasta kallilt ei osteta ja ainuke konkreetsem kuulujutt on Kevin Vogt.
            Just kui keegi ei tahaks Kovaci käe all mängida?
            Rahu.
            Lewa lahkumine on õnnistus ju. Pole mõtet tassida sellist kaigast kes otsustavates mängudes nii lohh on...

            Kõik ülejäänud (miinus Vidali lahkumine, kellele naljalt nagunii ei pruugi ruumi leida) tundub pigem üsna kuulujutu tasemel. Benatist kindlsti mingit auku ei jää.

            Ja eks võib rääkida küll, et kalli hinnaga ei tooda, aga kui Lewa mingi 70-80 milku eest klubi vahetab siis küll see tagasi ostudesse valatakse ja juurdegi lisatakse. Rahu ainult rahu...

            Kommentaar


              Pakun, et Lewa alla 100 miljoni ei lasta minema. Juhtkond peaks puha taunid olema vastasel korral. Eriti kosilaste hulka arvestades.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Pakun, et Lewa alla 100 miljoni ei lasta minema. Juhtkond peaks puha taunid olema vastasel korral. Eriti kosilaste hulka arvestades.
                Nojah, parim proxy selleks tehinguks oleks ehk Higuaini üleminek.
                Ta oli samuti ülemineku hetkel 29 ning liikus väidetavalt 90 mln eest. Lewa on natukene veel kõvema CV'ga, seega 100 milkut ja törts peale tunduks mõistlik küll

                Kommentaar


                  Mõistan KIDi muret. Ka mulle on see silma hakanud, et jube palju räägitakse tulevikust suhteliselt ebamääraste sõnadega. Probleemiks siin võib olla Uli Hoeness, kes väidetavalt ei taha rahakotiraudu avada ja arvab, et praegune meeskond veab välja(eelkõige äärtel 2 klaasi + 2 noort Coman/Gnabry).
                  Eks ka Kovaci peatreeneriks määramine näitab võibolla mõnele mängijale, et klubi ei ole hetkel piisavalt ambitsioonikas ja ei tee piisavalt, et järgmisel hooajal CLis kõrges mängus olla.

                  Kommentaar


                    Jõhkralt mõnus on lugeda redditis seda plasticute paanikat hetkel.

                    Õnneks ma olen juba nii vana küll, et ma olen loobunud klubi nimel südari saamisest.
                    Aga õnneks on mul säilinud usk klubisse. So what, kui lähevad - tulevad uued. Ja kui lähebki korraks kõik persse, siis on see väike reseti võimalus ja saabki tagasi minna loogikaa juurde, kus Bayern = koondis.

                    üüü jube sitt küll , et ei osteta 150milli eest poster boy'sid kokku. Tra, las see pask jääda Reali meestele.
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Paljud meist aasta aega tagasi oskasid arvata, et James niivõrd hea diiliga Bayernisse tuuakse? Üleminekute osas on üldse nende kõlakate tekkimine veidraks kiskunud ja seda vist alates Goretzkast, kelle liitumine oli pikalt ette kuulutatud. Mäletan, et Bayerni juhtkonna poliitika oli eelnevatel aastatel siiski neid asju vaikselt ajada.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Midagi ei toimu, tüüpiline suvi oma kuulukatega.
                          Vidalil (31a) on põlved läbi ja arvestades tema stiili, siis viimane aeg rahaks teha aga see on pelgalt minu arvamus.
                          Keskväljal niigi mehi juba liiga palju.
                          Bernat on hea varumees aga ei suuda Alabale konkurentsi pakkuda ja kuna viimast vaevavad hädad seljaga juba viimased kaks aastat, siis sinna oleks kedagi stabiilsemat tarvis.

                          Boateng ka viimasel ajal rohkem katki, kui terve ja Süle on tema kohta endale napsamas.
                          Thiago on väga andekas mängija aga paraku ei suuda ka tema pikemaid perioode terve püsida, sinna veel lisada James, kes vähemalt Juppi all sügavamal edukalt mängis ning Goretzka liitumine suvel ja tulevik tundubki ebaselge hispaanlasest pallivõlurile.

                          Viimase kahe lahkumine on muidugi spekulatsioon, sest mõlemad alles hiljuti kinnitasid koos Alabaga, et soovivad Bayernis jätkata.

                          Kõige tõenäolisem on Bernati, Vidali ja Lewa (juhul kui asendus leitakse) lahkumine.

                          Kommentaar


                            Täpselt, ma ka ei mõista paanikat.

                            Lewa läheb suure raha eest ja head teed tal minna. Bayern väärib meest, kes ka suurtes mängudes kohale ilmub ja suudab mänge otsustada.
                            Thiago on fenomenaalne jalgpallur, aga täiesti mõttetult katkine. Panin huvi pärast numbrid kokku ja siin veedetud 5 hooaja jooksul oli ta nii palju katki, et suutis kaasa mängida ainult 42% Bundesliga minutitest... alla freakin' poole. Absoluudis tegi see 6450 minutit 15 300st võimalikust. Võrdluseks siia, et isegi "klaasmeheks" tituleeritud Robben mängis sama aja jooskul 7800 minutit... mul pole absoluutselt midagi tema jäämise vastu - Bayernis on see luksus, et kui üks on katki, siis kasutame teist + ilma kahtlusteta on tema tehniline pagas ja söödumäng kasulik vara. Samas kohe kindlasti ei nuta ka krokodillipisaraid kui ta minemas on.
                            Vidal - ka vananev ja mingil määral vigastustega kimpus. Hea jalgpallur ja vihane võitleja, aga kindlasti mitte asendamatu mees.
                            Bernat - lihtsalt not good enough, ei mingit kaotust siin. Pole mingit kahtlust, et Bayern suudaks parema mehe leida.

                            Läbi käinud nimedest sellised, keda kohe SUGUGI lahkumas näha ei tahaks oleks Alaba (üks vaieldamatult maailma parimaid oma positsioonil, tehniliselt ülihea, füüsiliselt loom) ja Boateng (ikkagi maailmatasemel keskkaitsja, osa meeskonna selgroost).

                            Kommentaar


                              See viimane postitus on põhimõtteliselt ka minu arvamus.

                              [Siirdub seinale punast risti maalima, kuna oli rainisega samal arvamusel xD]
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                See viimane postitus on põhimõtteliselt ka minu arvamus.

                                [Siirdub seinale punast risti maalima, kuna oli rainisega samal arvamusel xD]
                                Eile oli veider päev jah

                                Kommentaar

                                Working...
                                X