320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    The Allianz Arena has a 100% per cent average attendance this season. The highest in Europe's top 5 leagues. Look who's 4th [ATTACH=CONFIG]5238[/ATTACH]
    Freiburg teisel kohal on päris äge.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Freiburg teisel kohal on päris äge.
      Päris äge jah. Ma ei teadnudki alguses kas postitada, see siia või sinu teemasse

      Kommentaar


        Väikseid kõlakaid ka siia pisut vaiksemasse aega. Nimelt, soovitakse Xabi Alonsost uus spordidirektor teha, mis oleks igati sümpaatne. Kuna mees on ise öelnud,et pärast karjääri kavatseb Münchenisse jääda siis ehk tõesti.

        Kommentaar


          Halvad uudised: Costa jättis trenni pooleli, sest tundis taas valu. Neueri ümber ka segadus aga juba levivad kõlakad, et Reali vastu esimest mängu ei pruugigi mängida... see nüüd oleks kül väga-väga... kohe väga-väga paha uudis.

          Kommentaar


            See pole vist siin veel olnud.

            Kommentaar


              Bild väidab, et Bayern plekib Brandti eest Leverkusenile 30 miljonit ning diil tehtud. Ebaselge on ainult kas Brandt tuleb see suvi või järgmine. Mu meelest Bayernil sellist tüüpi mängijat vaja pole, pigem ootaks valmisprodukti ning neid erinevaid nimesid on viimasel ajal meediast suht palju läbi käinud, kellest väidetavalt huvitatud ollakse. Samas tulevikule on vaja mõelda, arvestades et praegused põhijõud on 30 piiri ületanud või seda varsti tegemas. Punast värvi sidrunist nimega Bayern võtab Ancelotti hetkel ideaalselt viimaseid tilkasid välja, loodetavasti hooaja lõpuks pigistab paar seemet ka välja.

              Tänasel pressikal ütles Carlo välja ka, et Coman jääb Münchenisse ning on tulevikumees + Kimmichil pole võimalustki lahkuda.

              Homsest mängust Augsburgi vastu jäävad eemale: Alonso, Martinez, Costa, Neuer

              Kommentaar


                30 miljonit Brandti eest? No ma ei tea. Brandti nimi on juba aeg-ajalt vähemalt pooltesit aastast bayerni kuulujuttudest läbi käinud. Ma siiski arvan, et Bayernil on Robbeni Ja Ribery asendust vaja sellist äärt, kes suudab ka regulaarselt väravaid lüüa ja mänge otsustada. Pigem tahaks järgmine aasta Gnabryt näha.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KID Vaata postitust
                  30 miljonit Brandti eest? No ma ei tea. Brandti nimi on juba aeg-ajalt vähemalt pooltesit aastast bayerni kuulujuttudest läbi käinud. Ma siiski arvan, et Bayernil on Robbeni Ja Ribery asendust vaja sellist äärt, kes suudab ka regulaarselt väravaid lüüa ja mänge otsustada. Pigem tahaks järgmine aasta Gnabryt näha.
                  rõvedalt oleks ülemakstud, Götze vol 2 pakuks mina. Absoluutselt ei meeldiks see ost ja hind on täiesti debiilne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    rõvedalt oleks ülemakstud, Götze vol 2 pakuks mina. Absoluutselt ei meeldiks see ost ja hind on täiesti debiilne.
                    30 suht möistlik. Mis see Götze siia puutub, tegi ta statistiliselt ju mitu head hooaega... isegi parema kui mesilaste juures aga fänne häiris tema pehmus ning keskendumine sotsiaalmeedias... mänguliselt oli ta tihti väga hea...
                    Tegemist hoopis teist tüüp mängijaga, kui Robbery.... kellele ongi keeruline väärt asendusi leida.
                    Brandt on töökas ja loob palju võimalusi, tegemist noore sakslasega ning sellest tingituna ka selline hind... Liverpoolid, Cityd maksavad kehvemate meeste eest 40+ ja silma ka ei pilgu... seega kui juhatusel on plaan meie taktikat muuta... siis mina nende otsustes ei kahtle... on nad ju korduvalt töestanud, et suudavalt soodsalt leida väga häid mängumehi.... seega hala löpetada ja parem riskida temaga, kui möne "järgmise-messi-hakatisega", kelle eest peaks maksma 90+

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pints Vaata postitust
                      30 suht möistlik. Mis see Götze siia puutub, tegi ta statistiliselt ju mitu head hooaega... isegi parema kui mesilaste juures aga fänne häiris tema pehmus ning keskendumine sotsiaalmeedias... mänguliselt oli ta tihti väga hea...
                      Tegemist hoopis teist tüüp mängijaga, kui Robbery.... kellele ongi keeruline väärt asendusi leida.
                      Brandt on töökas ja loob palju võimalusi, tegemist noore sakslasega ning sellest tingituna ka selline hind... Liverpoolid, Cityd maksavad kehvemate meeste eest 40+ ja silma ka ei pilgu... seega kui juhatusel on plaan meie taktikat muuta... siis mina nende otsustes ei kahtle... on nad ju korduvalt töestanud, et suudavalt soodsalt leida väga häid mängumehi.... seega hala löpetada ja parem riskida temaga, kui möne "järgmise-messi-hakatisega", kelle eest peaks maksma 90+
                      30 oleks jah 7 aastat tagasi taolise mehe eest palju, nüüd aga mitte. küll aga pole tänavu just silmapaistvat hooaega teinud. nagu ka klubi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        30 oleks jah 7 aastat tagasi taolise mehe eest palju, nüüd aga mitte. küll aga pole tänavu just silmapaistvat hooaega teinud. nagu ka klubi
                        Minu arvates kül korralik hooaeg tal käsil... jah mitte köige rohkem sööte või väravaid aga... on tegemist väga inteligentse mängijaga, kes tekitab/loob olukordi mämgijatele, kes need resultatiivsed söödud kirja saavad. Eelistan teda pea iga kell näiteks Gnabryle, kelle tugevuseks on lõpetamine aga meeskondlikult nii palju juurde ei anna ning kipub isetsema.

                        Temalt ei tasugi oodata mingeid sähvatusi, uhkeid trikke või et taob mängus kolm... tema tugevused on mujal.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          30 suht möistlik. Mis see Götze siia puutub, tegi ta statistiliselt ju mitu head hooaega... isegi parema kui mesilaste juures aga fänne häiris tema pehmus ning keskendumine sotsiaalmeedias... mänguliselt oli ta tihti väga hea...
                          Tegemist hoopis teist tüüp mängijaga, kui Robbery.... kellele ongi keeruline väärt asendusi leida.
                          Brandt on töökas ja loob palju võimalusi, tegemist noore sakslasega ning sellest tingituna ka selline hind... Liverpoolid, Cityd maksavad kehvemate meeste eest 40+ ja silma ka ei pilgu... seega kui juhatusel on plaan meie taktikat muuta... siis mina nende otsustes ei kahtle... on nad ju korduvalt töestanud, et suudavalt soodsalt leida väga häid mängumehi.... seega hala löpetada ja parem riskida temaga, kui möne "järgmise-messi-hakatisega", kelle eest peaks maksma 90+
                          Ma ei vaata esimest aastat Saksa jalgpalli ja Brandt pole mitte mingi valemiga tõestanud, et ta 30 milli väärt oleks. Talle ei ole algkoosseisus nagunii kohta ja las parem küpseb Leverkusenis ja tõestab veel mõne hooaja.
                          Götze vol2 ehk siis tuleb siia ja ei löö täielikult läbi ning müüakse paari hooajaga maha.
                          Mis hala? Ma avaldasin enda arvamust ja sa võiksid oma punktidega ka veidi hoogu pidada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            30 suht möistlik. Mis see Götze siia puutub, tegi ta statistiliselt ju mitu head hooaega... isegi parema kui mesilaste juures aga fänne häiris tema pehmus ning keskendumine sotsiaalmeedias... mänguliselt oli ta tihti väga hea...
                            Tegemist hoopis teist tüüp mängijaga, kui Robbery.... kellele ongi keeruline väärt asendusi leida.
                            Brandt on töökas ja loob palju võimalusi, tegemist noore sakslasega ning sellest tingituna ka selline hind... Liverpoolid, Cityd maksavad kehvemate meeste eest 40+ ja silma ka ei pilgu... seega kui juhatusel on plaan meie taktikat muuta... siis mina nende otsustes ei kahtle... on nad ju korduvalt töestanud, et suudavalt soodsalt leida väga häid mängumehi.... seega hala löpetada ja parem riskida temaga, kui möne "järgmise-messi-hakatisega", kelle eest peaks maksma 90+
                            Keda sa mõtled?
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Ma ei vaata esimest aastat Saksa jalgpalli ja Brandt pole mitte mingi valemiga tõestanud, et ta 30 milli väärt oleks. Talle ei ole algkoosseisus nagunii kohta ja las parem küpseb Leverkusenis ja tõestab veel mõne hooaja.
                              Götze vol2 ehk siis tuleb siia ja ei löö täielikult läbi ning müüakse paari hooajaga maha.
                              Mis hala? Ma avaldasin enda arvamust ja sa võiksid oma punktidega ka veidi hoogu pidada.
                              Hala ei olnud õeldud halvaga - mina usun meie juhatusse ja ju on neil plaan olemas... arvestades viimaseid edukaid üleminekuid, vaata või sünnist saati, mind see ei huvita.
                              Brandt on hea mängija, kas ta on 30 väärt või mitte seda selgitab aeg... minu arvates on, arvestades hetkeseisu turul, skautide ja meist targemate arvates kah....
                              Brandt on seda tüüpi mängija, kes sõltuvalt taktikast peaks meile hästi sobima.

                              Kevin Vollandi eest maksti uskumatud €20m... see näitab selgelt, mis seisus on hetkel turg, kui tegemist sakslasega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Keda sa mõtled?
                                Carrol näiteks... tegelikult oleks võinud sinna vabalt kirjutada United, sest teie ostud peale Kloppi on olnud väga asjalikud.
                                Kujuta nüüd ette, et Inglismaal oleks hea, noor inglane saadaval, kellel lisaks oskustele oleks ka terav mõistus ning hea mängulugemine... oleks üsna mitu klubi, kes oleksid nõus võtma suurema riski ning natukene peale maksma...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X