320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Kimmich on kõva vend, aga miks Walker just võrdluseks?
    Vast selle pärast, et inglise keelne meedia peab just Walkerit maailma parimaks hetkel.

    Kommentaar


      Selle pärast, et see oli Inglismaa-Saksama mängu jaoks tehtud paremkaitsjate võrdlus.

      Kommentaar


        Bernat peaks Augsburgi vastu olema olemas (vähemalt pingil), täna osales treeningul.
        Loodetavasti näitab varsti jälle sellist vormi nagu oli suvel.

        Kommentaar


          Mõnus turvaline 3:0 võit Augsburgi vastu.
          Skooril pikemalt ei peatu aga väga tore oli vaadata lustivat ja iga palli pärast võitlevat meeskonda.
          Kimmich on lihtsalt nii hea, Robben suudab endiselt kiiresti joosta ning Vidal võttis lõpuks end kokku.

          Juba mitmendat mängu bossab Martinez keskväljal ja siin tekib küsimus, et kuidas kurat Pep ja Ancefloppi seda ei taibanud.
          Süle näitas ka väga küpset mängu, James on end leidmas, Bernat taas terve ja isegi Rafinha ei ajanud täna väga juukseid kitkuma.
          Nii jätkata ja lootma, et sandid ja vigased varsti terveks saavad (Neuer, Coman, Ribery, Müller, Boateng, Thiago)

          Ülekohtune oleks mitte mainida ka poolakat, kes enam ei vehi vaid panustab ka kaitsesse ning tunnustavalt kaaslastele viipab.
          Jamesi liikumised, pehmed puuted ja geniaalsed söödud on maailmaklass, just selline mängija meil oligi puudu varem. Boonusena suudab ta ka edukalt äärtel mängida.

          Kommentaar


            Kurat kui see ei ole jalgpalliromantika, siis mis üldse on

            Legendaarne peatreener naaseb ja esimesest 8st mängust 8 võitu. Südamest hea meel Juppi üle.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pints Vaata postitust
              Jamesi liikumised, pehmed puuted ja geniaalsed söödud on maailmaklass, just selline mängija meil oligi puudu varem. Boonusena suudab ta ka edukalt äärtel mängida.
              Võib-olla pisut teemast mööda aga minu arust on Jamesi kasutegur just äärel kõige suurem. Ma ei ole näinud väga palju rohkem mängijaid, kelle tsenderdused jõuaksid võrdväärselt tihti just neisse tsoonidesse, kus ründajal oleks võimalikult suur eelis kaitsja ühel või teisel moel üle mängida. Kolumblase mängitamine keskel eeldab üsna hästi toimivat söödumängu ja liikumisi rünnakul, sest triblamine ja kiirus pole tema tugevaimad küljed.

              4-2-3-1 vähemasti eeldab selles kolmeses liinis olevatelt mängijatelt üsna kõrget positsioonidistsipliini kaitsefaasis (et tagada vertikaalne ja horisontaalne kompaktsus) aga äärtel kasutatakse tavaliselt Coman, Ribery jt sarnaseid mängijaid, kes on oma olemuselt võrdlemisi ründavad. Kui kogu ülemine nelik on tugevalt ründava suunitlusega, siis on vähegi võimekal vastasel üsna lihtne tekitada vabu tsoone ja koridore, et pressist läbi mängida. Ancelotti ajal mängis James küll peamiselt keskpoolikuna, aga üldises plaanis ei ole tema positsioonivalik minu arvates piisavalt hea, lisaks sellele seab selline roll piirangud ka tema ründemängule. Minu arust on 4-2-3-1 üks suhteliselt "halb" ja iganenud formatsioon aga see on vähe teine teema.

              Jamesi parim positsioon oleks pigem nö. wide midfielder "siledas" 4-4-2 formatsioonis, kus kaitsemängu IQ ei ole nii oluline (positsioon äärel tingib enam-vähem kohavaliku horisontaalses sihis), tähtsam on oma ääre kaitsmine vastaste äärekaitsjate overlappide jms eest. Seda formatsiooni Jupp vist eriti ei pruugi aga 4-3-3 formatsioonis on James niiöelda ääreründajana pädev valik.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Võib-olla pisut teemast mööda aga minu arust on Jamesi kasutegur just äärel kõige suurem. Ma ei ole näinud väga palju rohkem mängijaid, kelle tsenderdused jõuaksid võrdväärselt tihti just neisse tsoonidesse, kus ründajal oleks võimalikult suur eelis kaitsja ühel või teisel moel üle mängida. Kolumblase mängitamine keskel eeldab üsna hästi toimivat söödumängu ja liikumisi rünnakul, sest triblamine ja kiirus pole tema tugevaimad küljed.

                4-2-3-1 vähemasti eeldab selles kolmeses liinis olevatelt mängijatelt üsna kõrget positsioonidistsipliini kaitsefaasis (et tagada vertikaalne ja horisontaalne kompaktsus) aga äärtel kasutatakse tavaliselt Coman, Ribery jt sarnaseid mängijaid, kes on oma olemuselt võrdlemisi ründavad. Kui kogu ülemine nelik on tugevalt ründava suunitlusega, siis on vähegi võimekal vastasel üsna lihtne tekitada vabu tsoone ja koridore, et pressist läbi mängida. Ancelotti ajal mängis James küll peamiselt keskpoolikuna, aga üldises plaanis ei ole tema positsioonivalik minu arvates piisavalt hea, lisaks sellele seab selline roll piirangud ka tema ründemängule. Minu arust on 4-2-3-1 üks suhteliselt "halb" ja iganenud formatsioon aga see on vähe teine teema.

                Jamesi parim positsioon oleks pigem nö. wide midfielder "siledas" 4-4-2 formatsioonis, kus kaitsemängu IQ ei ole nii oluline (positsioon äärel tingib enam-vähem kohavaliku horisontaalses sihis), tähtsam on oma ääre kaitsmine vastaste äärekaitsjate overlappide jms eest. Seda formatsiooni Jupp vist eriti ei pruugi aga 4-3-3 formatsioonis on James niiöelda ääreründajana pädev valik.
                Kõik,mis sa kirjutasid on õige.
                Ka mulle meeldib James äärel aga Juppi muutuvasse 4-2-3-1 taktikasse sobib ta ka väga hästi, sest seal ees vahetavad esimesed 4 mängijat tihti oma positsioone ning et pressist mööda ei mängitaks, seda turvavad, Martinez, Alaba ja Kimmich.
                Paberil võib tõesti 4-2-3-1 aegunud olla aga sellel on ka erinevaid variatsioone.
                Ootan juba aega, kui Müller on terve, sest temal on/oli Jamesiga ikka väga hea klapp.

                Kommentaar


                  Kohutav esimene poolaeg. Nii kui Vidal ja Tolisso platsil kokku saavad on tulemuseks täielik bardakk. Väga palju praaki nii omaksvõtul, kui ka söödutäpsus jätab soovida. Poolajal on vaja vähemalt 2 vahetust teha ja taktikat muuta. Anderlechtil võiks siin vabalt olla juba 3 tükki ära löödud. Ulreich on tubli olnud väravas seni.

                  Kommentaar


                    Ma ausalt ei mäleta, millal Bayern nii sita avapoolaja mängis, isegi Ancelotti all ei oldud nii kehvad. Anderlecht oleks võinud poolaja vähemalt 2-0 võita, aga Ulreich tõi mõlemad 1vs1 ära ja momente oli veel kõvasti. Mitte miski ei töödanud, kohutavalt palju söödupraaki, kaitse ei saanud mitte midagi aru(eriti Boateng ja Friedl). Keskväljal Tolisso ja Rudy täiesti kohutavad. Thiago sai mingi kõksu, kuid ei tundunud väga hull asi olevat.
                    See eksperimenteerimine täna on täiesti persses olnud ja selle tõttu on kõik liinid peale väravavahi mänginud allapoole igasugust arvestust. Anderlecht on väga tubli olnud ja väärib esimese poolaja põhjal kolme punkti.

                    Kommentaar


                      Ahh tüüpiline vigastustest tingitud katsetamine, mänguilu oli tõesti vähe.
                      Rudy oli täitsa rahuldav, pigem ei töötanud Vidal-Tolisso hästi aga lõpuks loevad ainult punktid.
                      Friedl sai kindlasti kogemusi kamaluga juurde.
                      Lisaks Thiagole sai ka Robben mingi köksu, peab lootma et miskit tösist pole.
                      Ulreich oli hea ja Kimmich loom nagu ikka.

                      FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUKK!!!
                      Thiago väidetavalt mitmeks kuuks ilmselt eemal.

                      Kommentaar


                        Ma ootaks veel homsed täpsemad uuringud uuringud ära, aga esimene info vigastatute koha on selline:

                        BREAKING: Salihamidzic Says Thiago will be out for several months with a serious muscular injury.
                        Arjen Robben will miss Saturday's game against Gladbach.

                        Kommentaar


                          Heh, ja ma mõtlesin just küsida siinsete fännide käest, kes mängu nägid, et kas Tolisso tegi oma parima esituse Bayerni eest seni. Et noh nagu värav ja sööt ühes mängus ja nii
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                            Heh, ja ma mõtlesin just küsida siinsete fännide käest, kes mängu nägid, et kas Tolisso tegi oma parima esituse Bayerni eest seni. Et noh nagu värav ja sööt ühes mängus ja nii
                            Parim see kindlasti polnud, vaatamata söödule ja väravale.
                            Pigem selline kahtlane esitus, kus 80% ajast oli ta kadunud ja siis äkki sähvatas.
                            Aga eilse mängu põhjal ei tohiks kedagi eriliselt kiruda, sest pink oli kole lühikene.
                            Minu jaoks on kerge müstika Ulreich, kes mängib nüüd nagu noor Kahn.
                            Vat mida enesekindlus suudab teha mängijaga.

                            Kommentaar


                              Ulreich on saanud nüüd pidevalt mänguaega mis talle peaks sobima. Eks see annab palju ju juurde.
                              ..ja nii ongi

                              Kommentaar


                                Tolisso puhul jäid silma eelkõige valesöödud ja pallikaotused. Resultatiivseks muutus ta alles siis kui Jupp ta pärast Robbeni vahetust paremale äärele liigutas.

                                Bildi andmetel Thiago väljas kolmeks kuuks. CL kaheksandikfinaali esimeseks mänguks tõenäoliselt tagasi veel ei ole.
                                Robben umbes 2 nädalat platsi kõrval.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X