320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Naljamehed, loodetavasti õpib mõni MM-il palli väravasse ka saama tähsates mängudes. Ja milleks see VAR, kui kindel pennal andmata jääb.

    Kommentaar


      Tundub vägisi, et lihtsalt vormi ajastamisega pandi paar nädalat puusse.

      Kommentaar


        Millegipärast just kolm kõige otsustavamat mängu otsustasid individuaalsed vead. Rafinha ja Ulreich vs Real ja töna James esimese värava puhul. Olen kindel, et mäng oleks teistmoodi läinud, kui Frankfurt poleks selliselt juhtima läinud.

        Kommentaar


          VARi osas polnud ilmselt kohtunikul mune otsustada sellisel hetkel sedasi. Ma ei tea kas kätt nii kaugel kehast saab jätta vilistamata, eriti kui peamiselt väravasööt tuli tänu käest saadud põrkele. See selleks, ise situti täis end. Pole hullu midagi, sama saak nagu eelmine aasta. Kovac näitas vähemalt oma kohalolekut. Superkarikas nüüd ootamas tal

          Kommentaar


            Ma ütleks, et selle hooaja vältel on Robbery kõrval Kimmich ainuke mees, kes on näidanud tahet igat kuradima mängu võita. Juppile aitäh ja nägemist.

            Kommentaar


              Mul on üpris ükskõik, et meeskond seda tiitlit ei saanud, sest nad ei väärinudki seda, aga Jupp Heynckesist on mul meeletult kahju. Tema vääris vähemalt seda selle hooaja jooksul tehtud töö põhjal.
              Eilne mäng oli umbes selline, et kui 0-1 taga oldi, siis vajutati gaas põhja ja kiire mängutempoga oli kohe Frankfurtil raske, löödi 1-1 ja vajuti mugavustsooni sellise suhtumisega, et küll me selle ära võtame. Palli hoiti ja kõik oli kontrolli all, aga mida ei olnud, oli ründeteravus. Sellesmõttes, et ründeteravuse puudumine ei tulnud üllatusena, sest alates Sevilla mängudest on eespool asjad ikka täiesti perses. Lewandowski ei ole hetkel isegi Bayerni duubli materjal ja mul on täiesti siiber sellest tüübist. Mis kuradi faking mõttes sa näitad sellist lugupidamatust Jupp Heynckesi vastu? See käitumine ja olek platsil, no mida türblit. Wagner ilmselgelt pole olnud treeningutel piisavalt hea, vastasel juhul oleks Poola lohh ammu pingil. Selle teema juurde tulles on järgmisel hooajal tekkimas üks huvitav olukord. Treeneriks tuleb Niko Kovac, see sama Frankfurti 46 aastane suhteliselt ennast mittetõestanud horvaat. Kui Lewandowskil puudub Heynckesi vastu juba igasugune lugupidamine ja mossitab, siis mis hakkab saama olukorras, kui treeneriks on see sama üpris noor horvaat, kes väidetavalt on väga range ja nõuab mängijatelt palju.
              Mülleri situatsioon on samuti huvitav. Tüüp on ehtne kütt ja kui meeskond ei mängi, siis pole temalt mõtet ka väga midagi loota. Ta positsioonivalik on hea ning väga korralikult suudab palli kasti lasta, aga ta ei suuda luua mitte mingit teravust. Kimmich tassis eile üksi seda paremat äärt ja Frankfurt isegi ei pidanud Müllerit kaitsma, sest ta on nii aeglane ja tehniliselt lihtsalt nii rabe, et ei suuda mitte ühelegi mängijale 1 vs 1 ära teha. Ma siiralt loodan, et Kovac võtab selles osas midagi ette. Müllerit nagu 10 peale ka panna ei saa, sest kurat James on hakanud näitama, et ta on üks parimaid kümneid üldse. Ma tõsiselt arvan, et Müller ei tohiks olla Bayerni algkoosseisus suurtes mängudes, ta lihtsalt ei ole piisavalt hea.
              Mõtted hakkasid rändama ka seoses Hispaania kuttidega. Eelnevad 3 treenerit on meil olnud Ancelotti, Pep ja Heynckes. Kõik 3 räägivad hispaania keelt ja nüüd tuleb Kovac, kes tõenäoliselt ei oska hispaania keeles isegi "tere" öelda. See võib tunduda ülemõtlemisena, aga meil on satsis Javi, Bernat, Thiago, Vidal, James ja Rafinha, kes kõik räägivad emakeelena hispaania/portugali keelt. Ma kardan, et siit võib tekkida väike keelebarjäär ja sellest lähtuvalt väikesed lahkhelid ning samuti ei imestaks, kui nimetatute hulgas on lahkujaid.

              Kommentaar


                Säbener Straßes on keeleõpetajad ja klubi poolt on kohustus ka saksa keelt õppida. 90% infoliiklusest on juba praegu ainult saksa keeles, seega mingeid muutusi selles osas Kovaci tulekuga ei toimu. Eks see on ka põhjus miks peeti oluliseks, et just treener räägiks saksa keelt.

                Kommentaar


                  Ei no eks muidugi on saksa keel põhiline, aga ma arvan, et see andis päris palju juurde just mängijatega suhtlemisel. Mängijatele on kindlasti mugavam enda mõtteid edastada ja end väljendada emakeeles. Eriti tuleb see kasuks just personaalsel vestlusel, a'la kellelgi on mingi mure ja treeneriga mano i mano olles on kõvasti lihtsam. Jamese esiletõus hooaja teisel pooles on väidetavalt suuresti Juppi töö, kes temaga eraviisiliselt vestles ja positiivsust sisestas, vaevalt et saksa keeles.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Mul on üpris ükskõik, et meeskond seda tiitlit ei saanud, sest nad ei väärinudki seda, aga Jupp Heynckesist on mul meeletult kahju. Tema vääris vähemalt seda selle hooaja jooksul tehtud töö põhjal.
                    Eilne mäng oli umbes selline, et kui 0-1 taga oldi, siis vajutati gaas põhja ja kiire mängutempoga oli kohe Frankfurtil raske, löödi 1-1 ja vajuti mugavustsooni sellise suhtumisega, et küll me selle ära võtame. Palli hoiti ja kõik oli kontrolli all, aga mida ei olnud, oli ründeteravus. Sellesmõttes, et ründeteravuse puudumine ei tulnud üllatusena, sest alates Sevilla mängudest on eespool asjad ikka täiesti perses. Lewandowski ei ole hetkel isegi Bayerni duubli materjal ja mul on täiesti siiber sellest tüübist. Mis kuradi faking mõttes sa näitad sellist lugupidamatust Jupp Heynckesi vastu? See käitumine ja olek platsil, no mida türblit. Wagner ilmselgelt pole olnud treeningutel piisavalt hea, vastasel juhul oleks Poola lohh ammu pingil. Selle teema juurde tulles on järgmisel hooajal tekkimas üks huvitav olukord. Treeneriks tuleb Niko Kovac, see sama Frankfurti 46 aastane suhteliselt ennast mittetõestanud horvaat. Kui Lewandowskil puudub Heynckesi vastu juba igasugune lugupidamine ja mossitab, siis mis hakkab saama olukorras, kui treeneriks on see sama üpris noor horvaat, kes väidetavalt on väga range ja nõuab mängijatelt palju.
                    Mülleri situatsioon on samuti huvitav. Tüüp on ehtne kütt ja kui meeskond ei mängi, siis pole temalt mõtet ka väga midagi loota. Ta positsioonivalik on hea ning väga korralikult suudab palli kasti lasta, aga ta ei suuda luua mitte mingit teravust. Kimmich tassis eile üksi seda paremat äärt ja Frankfurt isegi ei pidanud Müllerit kaitsma, sest ta on nii aeglane ja tehniliselt lihtsalt nii rabe, et ei suuda mitte ühelegi mängijale 1 vs 1 ära teha. Ma siiralt loodan, et Kovac võtab selles osas midagi ette. Müllerit nagu 10 peale ka panna ei saa, sest kurat James on hakanud näitama, et ta on üks parimaid kümneid üldse. Ma tõsiselt arvan, et Müller ei tohiks olla Bayerni algkoosseisus suurtes mängudes, ta lihtsalt ei ole piisavalt hea.
                    Mõtted hakkasid rändama ka seoses Hispaania kuttidega. Eelnevad 3 treenerit on meil olnud Ancelotti, Pep ja Heynckes. Kõik 3 räägivad hispaania keelt ja nüüd tuleb Kovac, kes tõenäoliselt ei oska hispaania keeles isegi "tere" öelda. See võib tunduda ülemõtlemisena, aga meil on satsis Javi, Bernat, Thiago, Vidal, James ja Rafinha, kes kõik räägivad emakeelena hispaania/portugali keelt. Ma kardan, et siit võib tekkida väike keelebarjäär ja sellest lähtuvalt väikesed lahkhelid ning samuti ei imestaks, kui nimetatute hulgas on lahkujaid.
                    Javi valdab korralikult saksa keelt teiste suhtes ei oska öelda. Eilse mängust ,siis oli nagu oli "lamp",vähemalt sai Frankfurt Euroopasse,mille nad olid siiski igati ära teeninud.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      See keele ära õppimine näitab ka mängija respekti selle maa (ja ka liiga) vastu, kus ta mängib. Näiteks Xabi Alonso õppis vägagi hästi saksa keelt rääkima, kuigi tema Bayerni aeg möödus selliste treenerite käe all, kellega oleks vabalt hispaania kelega hakkama saanud.
                      Eelpool mainitud mängijatest Rafinhal on Saksa kodakondsus, nii et keelt ta oskab.
                      Muide üks probleem, miks Costa ja Renato Sanches ei suutnud meeskonda eriti hästi integreeruda ongi see, et neil puudus täielikult huvi saksa keele õppimise vastu (vähemalt niimoodi mitteametlikud jutud väitsid).

                      Kommentaar


                        Eintracht on ju liiga kõige rahvusvahelisem meeskond üldse. Korralik rahvaste paabel seal koos. Kovacil päris hea kogemus all seega. Ei usu, et see element probleemiks saab.

                        Kommentaar


                          Tahan lihtsalt vahemärkusena ajaloo annaalidesse lisada, et Kovac + Bayern tundub tulevat hirmuäratav combo.
                          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cobras Vaata postitust
                            Tahan lihtsalt vahemärkusena ajaloo annaalidesse lisada, et Kovac + Bayern tundub tulevat hirmuäratav combo.
                            Loodame, et on mingi Guardiola ja Zidane moodi teema.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Thiago võtaks iga kell tagasi. Aitäh juba ette!
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Lähe ta kuskile.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X