320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris korralikult lõhuvad Reali mehed teid täna. Uskumatu, et Carvajal pole kollast kaarti saanud..
    Thiago väristas mõnuga. Ribery paneb lustakalt.

    Kommentaar


      Ükskord valesöötudega pedetsemine pidi vilju kandma. Kui ise võita ei taha, laske puur endal faking täis lüüa ja minge magama...
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Kordusmängu vaadata ei kavatse, kuna kindlasti on telekast midagi paremat samal ajal tulemas kui see klounikari. Sõnu pole.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          nu kordusmänguks on kõik võimalused olemas veel aga kurb,et ei suuda ära lüüa
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Kordusmängu vaadata ei kavatse, kuna kindlasti on telekast midagi paremat samal ajal tulemas kui see klounikari. Sõnu pole.
            'Ainuke naerualune kloun oled sina siin kao nahui või võta Bayerni embleem eest ära.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Ei tea, kas see on tugevate mängude puudus või lihtsalt soov tungivalt mitte finaali jõuda, aga wtf see nüüd oli?
              Söödud on hullemad kui regionalligas ja kui umbes kuuest kandikul antud võimalusest mitte ühtegi ära ei lööda, siis mida meil siin üldse arutada on?

              Realile props muidugi, et võitsid, aga lõhkumise eest võivad ikka sisse istuda.
              MIA SAN MIA!

              Kommentaar


                Milliseid võimalusi veel vaja on?
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Salah on loom. Loodaks, et Jupp suudab finaalis teda ohjes hoida.
                  ennem saa sinna, siis räägi edasi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Kordusmängu vaadata ei kavatse, kuna kindlasti on telekast midagi paremat samal ajal tulemas kui see klounikari. Sõnu pole.
                    Tõeline fänn ongi ainult siis fänn kui meeskond võidab, bundesliga on ideaalne vist!
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                      Kordusmängu vaadata ei kavatse, kuna kindlasti on telekast midagi paremat samal ajal tulemas kui see klounikari. Sõnu pole.
                      tra mis fänn sa sihuke oled. vaheta avatar ära ja hüppa aknast alla, tibla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                        'Ainuke naerualune kloun oled sina siin kao nahui.
                        Tõmba ise nahhui jobikott. Kui sinu arust on okei saada sadu tuhandeid nädalas palka ja siis kodufännide ees end nii haledalt täis lasta, ole õnnelik.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          [QUOTE=NEY;1878159]tra mis fänn sa sihuke oled. vaheta avatar ära ja hüppa aknast alla, tibla.[/QUOT

                          +1
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NEY Vaata postitust
                            tra mis fänn sa sihuke oled. vaheta avatar ära ja hüppa aknast alla, tibla.
                            Sinu järel.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              [QUOTE=NEY;1878159]tra mis fänn sa sihuke oled. vaheta avatar ära ja hüppa aknast alla, tibla.[/QUOT

                              +1
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                                Tõmba ise nahhui jobikott. Kui sinu arust on okei saada sadu tuhandeid nädalas palka ja siis kodufännide ees end nii haledalt täis lasta, ole õnnelik.
                                Ole hea tõmba hinge nüüd, tra mida sa halad siin.
                                Haledalt täis lasta? Bayern oli vägagi üle täna. Realiseerimata jäi. Rafinha pani muidugi täiega pange.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X