320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kehv. Millal muidu Robben sisse lõikas ja peale lõi?
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Aga Itteri nägu oli hindamatu pärast pennu põhjustamist. Nagu hakkaks kohe nutma.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
        Kehv. Millal muidu Robben sisse lõikas ja peale lõi?
        Iga mäng püüab korra/paar aga tee pannakse mitme mehega kinni.
        Siin on oluline roll ka Rafinhal ja/või Kimmichil, sest Juppi taktikas 2 meest ühes tsoonis ei mängi.
        Rafinha pakkus täna Robbenile üsna napilt tuge aga näiteks Kimmich tõmbab vähemalt ühe kaitsja Robbeni pealt ära, muutes hollandlase elu lihtsamaks. Robben tegi tervikuna täna hea mängu, töötas kaitsesse korralikult ja mitmed liikumised/söödud olid väga head.
        Penaltil eksis aga selle heastas söödu ning uue penalti teenimisega.
        Vastaste väravavaht oli täna ka hea, saades mõlema penalti puhul näpud vahele.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
          Aga Itteri nägu oli hindamatu pärast pennu põhjustamist. Nagu hakkaks kohe nutma.
          Ma oleks ka õnnetu, kui lõpus midagi nii rumalat teeksin, et kastis hakkan kedagi käest tirima.
          Robben oleks muidugi vabalt võinud jalgadele jääda ja edasi mängida aga kui kandikul sellist võimalust pakutakse, siis tuleb tänada ja see vastu võtta.

          Kommentaar


            Robben tegi hea mängu tõesti aga selles osas ma ei nõustu, et ta äärelt sisse oleks murdnud ja peale löönud. Arvesse ei lähe olukorrad, kus ta üritab, vaid kui ta teeb. Eks vanus tuleb peale ka. Ja ma ei küsi sellepärast, et Robbenit süüdistaks kehvas mängus. Lihtsalt kuidagi ei tundu enam, et ta suudaks nii naljalt sisse murda, kaitsjatest mööda liikuda ja kaugelt peale lüüa.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Homme võtame siis Besiktase ette. Lihtne ei saa olema aga usun, et võit tuleb ära!
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Homme võtame siis Besiktase ette. Lihtne ei saa olema aga usun, et võit tuleb ära!
                Lihtne mäng see ei tule ja vastast alahinnata ka ei tohi aga võiks neil ikka värava täis taguda, sest nii tüütuid/madalalaubalisi vastasfänne nagu Beşiktaşel pole ma veel aastate jooksul kohanud.
                Üsna labaselt võtavad sõna igal Bayerni sotsiaalmeediakanalil (pildid Juppi hauakivist jne.)
                Homme neid õnneks staadionil palju pole, sest Beşiktaş kartes karistust jättis oma fännidele piletid taotlemata.

                Kommentaar


                  Mu kümnendi tagune lemmikmängija Ricardo Quaresma on eetris vähemalt. Polegi näinud, kas ta on niisama hea kui kunagi Portos.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Mingit ärevust ei ole. Vaikus. Tühjus. Teisipäev.

                    Ei teagi, kas see on halb märk, et pinget ei ole. Loodetavasti poistel on ja türklasi alahindama ei minda. See järgmine mäng seal turkish delight'is ei ole just meeldivamatekillast.

                    Tahaks sujuvat 3-0 tulemust, aga loogilisem panus oleks vast 3-1. Ei - persse, ei anna mingit võõrsilväravat neile ,)
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Viimasel ajal kipume lambiväravaid omale laskma, seega poleks turbanite võõrsilvärav ka mingi ime.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Mul on juba ilge ärevus hinges, loen minuteid ja püüan mitte pabistada

                        Kommentaar


                          Mingi 4-0 oleks okei tulemus täna.

                          Kommentaar


                            Uskumatult palju söödu praaki,minujaoks halb esimene poolaeg.Teiseks poolajaks tahaks ikka kindlamaid sööte ja teravust ees.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Uskumatult palju söödu praaki,minujaoks halb esimene poolaeg.Teiseks poolajaks tahaks ikka kindlamaid sööte ja teravust ees.
                              Jupp ilmselt käis siin lugemas ja II poolaeg oligi palju kindlam aga sellest mängust on keeruline järeldusi teha.
                              Bayern tiksus peale punast üsna rahulikult ja enam-vähem rütm leiti alles peale pausi.
                              Mitu korda jäi silma kuidas Bayerni mängijad Beşiktaşe omadega sõbralikult juttu ajasid või koos muigasid.
                              Müts maha ka Beşiktaşe ees, et mängiti lõpuni ja ei hakatud toorelt kedagi lõhkuma.

                              Hummels oli täna väravale NII lähedal aga vähemalt sai assisti.
                              Jamesi vigastus oli tingitud sellest purakast mille Müller talle vastu vahtimist lajatas.
                              Kiiret paranemist talle.

                              MOTM: Müller

                              Kommentaar


                                Huvitav, kelle veerandfinaalis saame.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X