320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loosiga saab rahule jääda. Eriti veel arvestades, et lõpus oli 50/50 kas tuleb Besiktas või Barca.

    Kommentaar


      Oleks alagrupi võitnud, oleks Real Madridi saanud?

      Kommentaar


        Päris okei loos vaatamata sellele, et Istanbulis tuleb kindlasti väga raske mäng. Vähemalt ei saanud Shakhtari ega Barcat.

        Kommentaar


          Mùlle meeldinuks raske vastane rohkem. Ei teki alahindamise momenti. Aga noh, polegi ammu türklastega madistanud.

          Mis kõlakad need on, et jaanuaris tahame Lenot väravasuule? Ta on ju nisanäpp.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
            Mùlle meeldinuks raske vastane rohkem. Ei teki alahindamise momenti. Aga noh, polegi ammu türklastega madistanud.

            Mis kõlakad need on, et jaanuaris tahame Lenot väravasuule? Ta on ju nisanäpp.
            Minu arvates saime just kõige ebamugavama vastase aga mis seal ikka kurta, tuleb mängida nende kaartidega, mis jagati.
            Leno jutte ei usu, ta on väga hea väravavaht aga kohutavalt ebastabiilne (nagu ter Stegen paar aastat tagasi)

            Kommentaar


              Leno kõlakad lükati täna ametlikult Salihamidzic'i poolt ümber. Selgesti Leverkusen meie rivaalina oma esiväravavahti Bayernile ei loovuta. Iseenesest Ulreich lubas ju juba möödunud suvel Bayernist lahkuda ja praeguste esituste põhjal oleks teda järgmisel hooajal Neueri backupina raske hoida. Praeguste vigastuste põhjal ja tuleviku suhtes igati loogiline kõlakas. Ise tahaks Horni Bayernisse, tal peaks isegi €8m väljaostuklausel olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas feedme Vaata postitust
                Leno kõlakad lükati täna ametlikult Salihamidzic'i poolt ümber. Selgesti Leverkusen meie rivaalina oma esiväravavahti Bayernile ei loovuta. Iseenesest Ulreich lubas ju juba möödunud suvel Bayernist lahkuda ja praeguste esituste põhjal oleks teda järgmisel hooajal Neueri backupina raske hoida. Praeguste vigastuste põhjal ja tuleviku suhtes igati loogiline kõlakas. Ise tahaks Horni Bayernisse, tal peaks isegi €8m väljaostuklausel olema.
                Meil on tegelikult endal kaks andekat noort olemas, Christian Früchtl ja Ron-Thorben Hoffmann, kes loodetavasti võtavad Neuerilt kunagi kindad üle. Horn on muidugi korralik väravavaht, selle vastu ma ei vaidlegi ning ilmselt juba suvel vahetab klubi, sest noh praegu mängib ta ju Kölnis.

                Kommentaar


                  Meie poiss Serge Gnabry täna Hoffenheimi rivistuses Stuttgartis platsis.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Poolaeg Allianz Arenal liiga punase laterna Kölniga 0-0. Mängu nägemata juba pettumus skoori osas aga küll Jupp midagi välja mõtleb. Kuna in Jupp we trust!
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Fränk tegi eile ajalugu, olles oma 366 korraga enim mänge Bayerni särgis pidanud mittesakslane. Eelmine rekordiomanik vaatas seda kõike platsiäärest pealt - Brazzo.

                      Kodus võeti Lewandowski (Müller, Boatank) tabamusest minimaalne kohustuslik võit Kölni üle. See tulemus tähendas, et Allianzil pole Bayern liigamängu kaotanud terve kalendriaasta jooksul, mis juhtus viimati 2013.
                      Power.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Vastan Pintsi BVB teema postitusele siia, kuna puudutan nüüd meite punti. Sul on õigus, praegu on meil ka sakslasi koosseisus piisavalt, aga minu silmis hetkel Sule, Rudy ja Müller võiks pigem puhata, kui võimalus. Kaitseliin Kimmich, Boateng, Hummels meie poolt on kõva. Sule meeldib mulle ka, aga suvel teda põhikoosseisus koondises näha ei tahaks. Rudy on superhea mängija, kuid minu isiklik eelistus on keskel ikka Thiago, Martinez, Vidal punt. Müller on praegu suuuur küsimärk. Loodan, et Jupp leiab võtme, kuidas ta jälle väravaid lööma panna. Just suvel oleks seda oskust taaskord vaja. Ta on mees, kelle nimele võiks ju Klose rekordi paari MM turniiri pärast kirjutada.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Müller on nüüd juba piisavalt puhata saanud, oli ta ju alles vigane.
                          Tema "kehv" vorm on minu jaoks natukene müstika, sest kui vaadata puhtalt statistikat, siis kõik klapib ja mingit suurt langust pole võimalik tähendada. Tõsi väravaid lõi ta 2016–17 hooajal vähem, kui muidu aga sellel on ka lihtne põhjus, pea kõik mängijad taandarenesid Carloga.
                          See pidev arutelu tema vormist algas, siis kui ta tegi ühe väga hea hooaja ja löi enda kohta palju väravaid aga enne seda ja pärast seda on ta alati oma tempos olnud. Küll kohati häirib ka mind tema liiga isetu tegutsemine, kui ta kohas, kus võiks lüüa hakkab veel söötma.
                          Tema kõige suurem kasutegur on siiski vabadus, mida tema liikumised pakuvad Lewandowskile ja kindlasti ka tahe võidelda iga olukord lõpuni või iga sentimeetri pärast.

                          Küll Jupp ka tema täistuuridel tööle uuesti saab, selle pärast ma üldse ei muretseks.

                          Ise eelistan ka Thiago/Martinez paari aga peale Thiago ongi meil ainult kaks meest meeskonnas, kes suudavad mängu tempot dikteerida, James ja Rudy. Tegelikult ka Kimmich, kui ta keskväljal on mänginud. Ma siiani ei suuda uskuda, kui andekas see noor sakslane (Kimmich) on. Ta suudab mängida väga hästi vist igal positsioonil.

                          Süle mulle meeldib, atleetlik, kiire ja enastsalgav võitleja.
                          Muidugi võrreldes Hummelsi ja Boatengiga on veel ruumi areneda aga need kaks on kindlasti ka ühed maailma parimad, kui mitte kõige parem paar.

                          Muide kuhu kõik aktiivsed Dortmundi toetajad on kadunud?
                          Müstika, et nii ägedal klubil nii vaikne teema on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Pints Vaata postitust
                            Muide kuhu kõik aktiivsed Dortmundi toetajad on kadunud?
                            Müstika, et nii ägedal klubil nii vaikne teema on
                            Toetavad Dortmundi aktiivselt ja elavad elu. Paraku pole aega koguaeg foorumis aktiivne olla. Pealegi neid nö aktiivseid fänne ongi alati ca tükki 3 või 4 olnud.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Minu silmis Müller ei ole see Müller, kes ei tea kust välja ilmus ja värava lõi. See lambikohta sattumine on kuhugi kadunud, mis talle ka palju väravaid on toonud. Paljud tema kümnest MMidel löödud väravast ju ka reboundid ja õigel ajal õiges kohas olemisest tulnud.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Täna võtame Stuttgarti päevakorda.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X