320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Suarez... ei tea, on teda vaja?
    Miskit uut Bayerni ründese kuluks marjaks ära, kuid kas see "miskit" on just Suarez, on juba omaette teema.

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Emanuelson eeldatavasti võtaks koha sisse vasakkaitses, Lahm omakorda liiguks paremale ja polegi Oddot enam vaja.
    Selline liigutus vaevalt, et midagi parandaks praegusega võrreldes. Kuigi Emanuelson alustas karjääri kaitse vasakul äärel, see positsioon on nüüdseks juba paar aastat unustatud olnud, sedavõrd palju soovida mehe kaitsetegevus kui kord jättis. Mehe trumbid on hoopis ründetegevuses, seega arvatavasti leiduks ta vasakult äärelt kas poolkaitses või ründes, olenevalt mänguformaadist. Pallis Ajaxis tänavu enamjaolt ründetrio vasakul äärel.

    Kommentaar


      Üldiselt väga sobiv treenerivahetus. Vahepeal on olnud pehmed treenerid peale Felixi lahkumist. Aeg oleks tegelt hakata mängima, kuid tuleb tõdeda, et teise BL klubi fännina mulle ei meeldi et nood poisid omale väga hea treeneri saavad. BL huvitavus ja atraktiivsus on just tingitud sellest, et Bayerni juhtkond on lolusi teinud :P

      Kommentaar


        Jah kuigi mina just toetan Bayernit siis eelmise väitega olen ma küll 100% nõus

        Kommentaar


          Mina kui Bayerni toetaja, soovin põnevat Bundesliigat, analoogset käimasolevale. Muidugi meeldiks Bayerni võit, kuid minu jaoks tähtsam siiski Meistrite Liiga. Kuid eks vaated ole erinevad. Van Gaali tulekuga on loodetavasti näha ka taktikat, kus mängijad avanevad ja midagi loovad, mitte nagu seni on mängitud. Mul pole hetkel ainult halli aimugi, mis formatsiooni can Gaal kasutab.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Mina kui Bayerni toetaja, soovin põnevat Bundesliigat, analoogset käimasolevale. Muidugi meeldiks Bayerni võit, kuid minu jaoks tähtsam siiski Meistrite Liiga. Kuid eks vaated ole erinevad. Van Gaali tulekuga on loodetavasti näha ka taktikat, kus mängijad avanevad ja midagi loovad, mitte nagu seni on mängitud. Mul pole hetkel ainult halli aimugi, mis formatsiooni can Gaal kasutab.
            Nagu ühele korralikult hollandlasele ikka siis 433(451).

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Nagu ühele korralikult hollandlasele ikka siis 433(451).
              AZ mängis 4-4-2 -te.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                Nagu ühele korralikult hollandlasele ikka siis 433(451).
                Mitte just tingimata. Näiteks tänavu toodi meistritiitel Alkmaari 4-4-2 formatsiooni abil, mil keskväli oli teemandikujuline.

                edit: boobek oli kiirem

                Kommentaar


                  Täna Bayern jälle tõestas, et kui nad ei viitsi siis ka midagi ei tule. Ilma Ribery-ta oleks see sats tabeli keskmik. Esimene poolaeg oli vägagi ilus ja huvitav, kuid teisel poolajal olid kehvad. Selles oli ka oma osa Hoffenheimi paremkaitse väljavahetus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Täna Bayern jälle tõestas, et kui nad ei viitsi siis ka midagi ei tule. Ilma Ribery-ta oleks see sats tabeli keskmik. Esimene poolaeg oli vägagi ilus ja huvitav, kuid teisel poolajal olid kehvad. Selles oli ka oma osa Hoffenheimi paremkaitse väljavahetus.
                    Bla-bla-blaa-bla.....

                    Ründeliin oli täna mingi laksu all ja kaitseliin ei saanud aru, et nad on kaitseliin. Tõusikud panustasid kiirrünnakutele ja oksasid ilusti kaks oma võimalust ära kasutada. Teisel poolajal polnud mingeid ideid kuidas seda mängu võita. Stutiga saab raske olema. Lauahõbedat tänavu ei võideta. Hea kui CL -i koht kindlustatakse.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Einoh, mis seal ikka, Stuttgartiga läheb küll raskeks aga lootus sureb viimasena. Vähemalt CL koht peab tulema.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Mis nad ikka tõusikud olid. Lihtsalt jube kui kehva see Bayenri taktika oli ja on. Krt teil on ikka mitmeid väga tehnilisi ja geniaalseid mägnijaid, kuid ikka ja jälle on valed posit neile antud. Loodetavasti olete sama lollid ka edaspidi

                        Kommentaar


                          Nii palju kui mina neid Bayerni mänge olen näinud, siis mehed ei avane ega küsi palli mitte üldse. Nagu Barcal mängijad jooksevad vastaste tagant läbi ja nende vahel, küsimaks ja pakkumaks söötu. Meil vennad söödavad poolkaitseni ja siis tagasi kaitsjatele. Nii ei saa rallit sõita.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                            Nii palju kui mina neid Bayerni mänge olen näinud, siis mehed ei avane ega küsi palli mitte üldse. Nagu Barcal mängijad jooksevad vastaste tagant läbi ja nende vahel, küsimaks ja pakkumaks söötu. Meil vennad söödavad poolkaitseni ja siis tagasi kaitsjatele. Nii ei saa rallit sõita.
                            Minu arvamus on selline,et te mängite sama kenasti koguaeg nagu Werder ilma Diegota. Teil puuduvad ideed. Keskel pole sellist venda kes asju korraldaks. Murdja saab suht normilt asjadega hakkama, kuid kui ründetegevuses ainus lahendus on vasakpoolik siis on midagi mäda. Samas Manul on ka selline sarnane joonis, kuid neil on ka teistel kohtadel midagi pakkuda, kuid Bayern on liialt laisk ja ettearvatav. Loodetavasti hollandlasega asi ei muutu

                            Kommentaar


                              Nagu ma aru saan siis Ze pakib kohvrid ja lendab koju. Aga eks ta ole vana ka juba...
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Nagu ma aru saan siis Ze pakib kohvrid ja lendab koju. Aga eks ta ole vana ka juba...
                                kahju iseenesest. Tema ja Paulo Sergio on selgelt BL etaloonid brasside seas. Kui veel sinna lisada Elber siis ....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X