320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mille alusel sa selle paika panid, kes edasipääsu enam väärib? Muidugi Bayerni 18 kaotuseta mängu on tugev argument, kuid viimastes kohtumistes ei ole mängupilt küll midagi meeldivat olnud. Ja isegi kui võimalusi luuakse, ei realiseerita neid. Loodame muidugi, et täna paar head olukorda ka sisse koksatakse. Kindlasti me saame tugevaid võimalusi, selles pole kahtlustki.

    Altintopi mängu panemine mulle meeldib. Kölni vastu oli avapoolajal selgelt kõige teravam pliiats. Vähemalt pall püsib jalal.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Eurosport eksis...
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Kui miski on mõttetu, siis Bayerni etteaste seni seda on. Amatöörid.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
          Kui miski on mõttetu, siis Bayerni etteaste seni seda on. Amatöörid.
          Eriti amatöörlik Butti tõrje fakk:s
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Oi oi sellise esitusega nagu Bayern pakkus esimesel poolajal võib veeranfinaali koha küll ära unustada. Van Gaal peab vaheajal ikka meestega kõvastiga käratsema, et need mängima hakkaks.

            Kommentaar


              WTF , mida mängu

              Kommentaar


                Tore, et edasi saime (cheers Robben) aga veerandfinaal jääb meie laeks seekord.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Kogu selle jubeduse juures on ainult üks hea asi. Shwaini jätab järgmise mängu vahele.
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                    Tore, et edasi saime (cheers Robben) aga veerandfinaal jääb meie laeks seekord.

                    Nu päevad pole vennad,aga mäng oli jh ääretult veelkord Amatöörlik,suudame paremini,olen selles kindel.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Täitsa hea, Bayern eesotsas Robbeniga suutsid teine poolaeg võidu tuua.

                      Kommentaar


                        Nad suutsid kaotusega edasipääsu tuua pigem.
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          jah seda küll

                          Kuna see mäng kaotati, siis sai ka see pikk kaotusteta seeria läbi.

                          EDIT: enne seda mängu oli viimane kaotus Meistrite liigas Bordoole 0:2. Bundesligas ainult 2 kaotust hooaja peale, mis pole ka paha tulemus, ainult Leverkusen on sellest osas paremas seisus (1 kaotus).

                          Kommentaar


                            Peasi et edasigi saadi.Hea õnnega on võimalus poolfinaaligi saada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karl15 Vaata postitust
                              Peasi et edasigi saadi.Hea õnnega on võimalus poolfinaaligi saada.
                              Optimist. Olgem ausad, kõik eeldatavad vastased on kõvemast puust kui Fiorentina. Ja kui juba nendega nii kodus kui võõrsil mingit asjalikku jalgpalli ei suudetud näidata, siis mis sa veel edasisest loodad.

                              Muidugi never say never..
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Hetkel ollakse edasi ja mina enam ei ennustaks. Eriti enne loosi.
                                Kuid ma arvan, et kui kõik jääb samale tasemele, siis ükskõik, kes tippklubidest vastu tulerb, siis edasi me ei saa. Kui aga mõlemad meie kaks nõrka kohta tööle hakkavad, siis võime võita kogu liiga. Ehk siis kaitsemäng ja tipuründaja resultatiivsus. Ma ei ole selles osas pessimist , mõlemad asjad võivad veel paremuse poole liikuda. Aga ...esialgu on nagu on.
                                See eest on meil keskvälja ründesuunas mängimine väga võimas ja ilma naljata - väga-väga võimas. Ja mina küll nii õnnelik ei oleks, et Schweini ei mängi järgmises mängus. Üsna kurb on see tõsiasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X