320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Äärmiselt tobeda kollase sai ka. Nii ei tohiks ikka otsustavas faasis tegutseda..
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Noh, suurepäraselt. Tahate nüüd Barcelonaga mängida?
      1. UniBet £ 20
      2. TrioBet € 50
      3. Betdevice.com

      Kommentaar


        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
        Optimist. Olgem ausad, kõik eeldatavad vastased on kõvemast puust kui Fiorentina. Ja kui juba nendega nii kodus kui võõrsil mingit asjalikku jalgpalli ei suudetud näidata, siis mis sa veel edasisest loodad.

        Muidugi never say never..
        Üldiselt nii palju, kui ma Bayernit olen näinud viimasel kuul nõustuks sellega 100 ja 1 protsenti, et sel tiimil pole praegu piisavalt taset, et edasi pääseda. CL jääb Hispaania ja ManU lahendada usun.
        sigpic

        Kommentaar


          van Gaal vingus, et kõik vastased muudavad Bayerni mänguks oma taktikat. Vot ma ei mõista miks tema seda ei tee. Praegune taktika on umbes selline, et neli kaitsjat lükkavad keskvälja ligiduses omavahel söötu kust see siis äärele ühele päkapikudest saadetakse, kes seejärel end kuhugi nurka kolme kaitsja vahele kinni jookseb. Istugu siis parem kogu kambaga umbkaitses ja mängigu kontrate peale. Viimastes mängudes just vasturünnakutest väravad tulnud ongi.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Olgu mis on, palju õnne, et edasi kobistasite!

            Kommentaar


              Vähemalt üks Saksa klubi sai edasi.Itaalia omadest ei saa ilmselt keegi veerandfinaali.

              Kommentaar


                Mina Interit maha veel ei kannaks.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar


                  Ma ei kannaks kedagi maha. Jalgpall on ümmargune ja juhtub igast imesid.

                  Kommentaar


                    Ebaaus veits-2 head kauglööki ja edasi
                    Ja selle võõrsil löödud värava reegli võik tühistada

                    Kommentaar


                      Ma ikka arvaks, et ei maksa süüdistada vastaseid õnnes ja mingeid muid faktoreid peale enda etteaste. Jalgpall juba on kord selline.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                        Üldiselt nii palju, kui ma Bayernit olen näinud viimasel kuul nõustuks sellega 100 ja 1 protsenti, et sel tiimil pole praegu piisavalt taset, et edasi pääseda. CL jääb Hispaania ja ManU lahendada usun.
                        Üks neist Hispaanlastest väljas ja teine läheb järgmine nädal.

                        Kommentaar


                          Teise minekus ei julgeks kindel olla. Muidugi on Stuttgartil suurepärased võimalused Barcale värav lüüa ja puha, kuid raskeks läheb. Ülejäänd paaridest peab nüüd Bordeaux , Sevilla ja Interi edasipääsule lootma.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Interit edasi küll ei tahaks.Mida halvemini itaallased meistrite liigas esinevad, seda suurem võimalus on Bundesligal endal neljas koht saada.

                            Kommentaar


                              Mind huvitab rohkem erinevate maade esindatus hilises faasis, mitte see, kas saavad saklased tulevaks aastaks kolm või neli kohta.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Nujh Bayerni mäng on ikka pärast esimest poolaega Fraiburgi vastu "sitt" ja tänutäheks 0:1 kodusel arenal,ehk tuleks riietusruumis jälle näod täis sõimata meestel.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X