320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oijah, mul on kahju, et sul oli raske lapsepõlv ja su elu ei ole parim, aga jahh palun katsu olla..ma ei viitsi sulle isegi midagi halvasti öelda, pole mõtet sinusuguse peale närvi minna lihtsalt . ole tubli

    Kommentaar


      Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
      oijah, mul on kahju, et sul oli raske lapsepõlv ja su elu ei ole parim, aga jahh palun katsu olla..ma ei viitsi sulle isegi midagi halvasti öelda, pole mõtet sinusuguse peale närvi minna lihtsalt . ole tubli
      Aitab juba gei,ma kohe manu teemasse solkima.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Aitab juba gei,ma kohe manu teemasse solkima.
        anna minna

        Kommentaar


          Alaba tegi väga kena mängu IRW, IRW, IRW, IRW, IRW, IRW, IRW

          Kommentaar


            See on muidugi tore, et Bayern nüüd kõikide gloryhunterite lemmikteemaks on saanud aga paluks Bundesliga alafoorumit mitte samasugust saasta täis ajada nagu seda on Inglismaa ja Hispaania alamfoorumid. Võite oma "IRW IRW IRW" jutud seal selgeks rääkida. Lisaks minuarust on Manulil suur lootus oma selle aasta Premieri tiitlist ilma jääda, seega raisake energia enda meeskonna kritiseerimisele.

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Algselt postitas Kurat Vaata postitust
              See on muidugi tore, et Bayern nüüd kõikide gloryhunterite lemmikteemaks on saanud aga paluks Bundesliga alafoorumit mitte samasugust saasta täis ajada nagu seda on Inglismaa ja Hispaania alamfoorumid. Võite oma "IRW IRW IRW" jutud seal selgeks rääkida. Lisaks minuarust on Manulil suur lootus oma selle aasta Premieri tiitlist ilma jääda, seega raiske energa enda meeskonna kritiseerimisele.
              Paska ajavad välja teie oma hvännid. Vaadake peeglisse ja häbenege
              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

              Kommentaar


                Kust need tegelased valla päästeti? :O
                Bundesliga foorum seni oli selline nii öelda "harituim", nüüd tulevad mingid imikud siia täielikku idiootsust suust välja peksma. Kelle käes see bännimise nupp nüüd oligi...?

                Järgmine mäng oleks meil nüüd hädasti võita vaja. Nagu eeldada võis, langeb Leverkusen ansamblist välja ja asi läheb Schalke peale üle. Esmatähtis oleks ikka koduliiga kinni panna. Euroopas aega lammutada küll ja küll. ^^
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  pole märganud, aga miks siis Contento ei mänginud, vaid Alaba?

                  Kommentaar


                    Eks kolmapäevane DFB pokaali veerandfinaal näita milline see hetkeseis on. Laupäevane mäng oli masendav ja kui juba Shvaini meeskona parim on siis on seis üsna k****e.
                    Hello! I´m mentaly ill.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                      pole märganud, aga miks siis Contento ei mänginud, vaid Alaba?
                      Vigastus.

                      101011101010
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Nerlinger added: "At this point in time it looks as if Butt is the starting goalkeeper, Thomas Kraft his back-up goalkeeper and (Rouven) Sattelmaier could become our third choice goalkeeper for next season."

                        Gdje Kahni kindatäide?
                        Maailmameistrid!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                          Kust need tegelased valla päästeti? :O
                          Bundesliga foorum seni oli selline nii öelda "harituim", nüüd tulevad mingid imikud siia täielikku idiootsust suust välja peksma. Kelle käes see bännimise nupp nüüd oligi...?

                          Järgmine mäng oleks meil nüüd hädasti võita vaja. Nagu eeldada võis, langeb Leverkusen ansamblist välja ja asi läheb Schalke peale üle. Esmatähtis oleks ikka koduliiga kinni panna. Euroopas aega lammutada küll ja küll. ^^
                          Mõned gloorid ikka on ju
                          Kalmaar ja siis mingi ...15 vend ka

                          Kommentaar


                            Huvitav, mida ma siis tegin? Tõesta kuidagi.
                            Ma pigem räägin nagu asjad on ja teistes foorumites eriti sõna ei võta
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                              Huvitav, mida ma siis tegin? Tõesta kuidagi.
                              Ma pigem räägin nagu asjad on ja teistes foorumites eriti sõna ei võta
                              Midagi ei teind. Sa oled lihtsalt selline
                              Pole hullu. Jätka samas vaimus

                              Foorumit tuleb hoida elus(vanasti oli vast aint 10 posti nädalas, kuid nüüd .... )

                              Kommentaar


                                Sorry aga spämminud ma pole. Ja pole minu viga, kui teised midagi siin eriti ei ütle.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X