320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jupp igatahes lükkas igasugused kuulujutud juba hetkel ümber seoses Guardiolalt info saamisega Barca kohta. Ütles, et sooviks oma tehtud tööle veidi rohkem austust ning lisas, et pole veel kunagi kõrvalistelt isikutelt abi palunud, et oma vastaseid analüüsida. Ja ei tee seda ka nüüd.

    Kommentaar


      Kas on tõsi, et Thomas Müller pidi tavaelus täielik piider ja endast megaheal arvamusel olev lõvi olema? Kummaline küsimus, aga nii mulle väideti ja mõtlesin truehead fännipoiste käest üle küsida...

      Peale kuuldut väidet olen teda telekast alati sellise pilguga jälgida üritanud ja tee mis tahad, sellise mulje ta ka jätab.
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Parane ruttu, Toni!

        Kommentaar


          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
          Kas on tõsi, et Thomas Müller pidi tavaelus täielik piider ja endast megaheal arvamusel olev lõvi olema? Kummaline küsimus, aga nii mulle väideti ja mõtlesin truehead fännipoiste käest üle küsida...

          Peale kuuldut väidet olen teda telekast alati sellise pilguga jälgida üritanud ja tee mis tahad, sellise mulje ta ka jätab.
          Ma ei oska päris eraelu kohta öelda - aga see vend on kõige suurem Bayerni patrioot ja meeskonna hing riieturuumis. Samuti on ta kõva kinomees, ntx Schweini on tema kõrval tagasihoidlik pereinimene.

          Kommentaar


            Hea loos.
            Paremini poleks saanud tegelikult minnagi.
            Kaks korda finaali vaadata on ikka parem kui vaid korra.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Rocky. Vaata postitust
              Parane ruttu, Toni!
              Ülihea video. Kui siin aastapäevad tagasi kõlas minugi suust jutt, et sinna nr 10 kohale oleks vaja Sneijderisugust tüüpi, siis selle hooaja ja video vaatamise järel võib julgelt küsida,et whodafuq is Sneijder?

              Uskudes ESPNi statistikat, jäi Kroosi saldoks 36 mängu (34 põhis, 2 vahetusest), 9 väravat ja 8 väravasöötu. Lisaks niivõrd ilmsele statistikale, oli tal meeskonna mänguplaanis ülioluline koht. Mõeldes sellele, et mees on alles 23-aastane, võib öelda, et teda ootab väga helge tulevik...

              Kommentaar


                Härra Kroos on ikka ülihea vend.
                Ja teades Bayerni võimekust ja noorte lojaalsust, jätkub teda veel aastaiks.

                Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                See vend sugugi vähemtähtis pole.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Üldiselt olen ka rahul aga kuna Tonit pole,siiis kes Messiga madistama hakkab,et ta 0 da,pakun et Swaini ehk ja oluline on,et endal kodus ei laseks lüüa ,ok 1 on veel lubatud,t666nnetuse juhtumiks,mida siiiski loodetavasti ei tule.
                  Finaalis tahks siiski Realiga madistada
                  Raske uskuda ,et Maur teist korda sama reha peale astub,aga elame näeme igatahes jääme ootama.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    Härra Kroos on ikka ülihea vend.
                    Ja teades Bayerni võimekust ja noorte lojaalsust, jätkub teda veel aastaiks.

                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                    See vend sugugi vähemtähtis pole.
                    Just nimelt
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Paneb muigama, kuidas ühe teise klubi foorumis kirjeldatakse, justkui ei saaks Bayern Messiga hakkama, kuna temasugust BLis pole.
                      No silmaklappidega fännid võivad tõesti sihukest asja oletada, realistid samas aduvad, et Messi ei ole nii hirmus mees, kui temast luua püütakse.
                      Palju raskem vastane on ehk isegi Cristiano Ronaldo, ja seda just mitmekülgsema mängu pärast.
                      Messi oht piirdub peaasjalikult maapinnal toimetamisega, kui Ronaldo on sama ohtlik ka õhus.
                      Ei saa väita, et üks neist kahest on viletsam, kuid puhtalt ohufaktorina peaksin suuremaks õnnetuseks Ronaldo vastu mängimist, millega tuldi aasta eest kenasti toime.
                      Messiga saadakse paremini hakkama, kuna õhuvõitluse faktor jääb kohe ära - tema juba Bayerni tugevaid poisse üle ei hüppa, pigem jookseb.
                      Määravaks saab see, kui hästi suudab Xavi-Iniesta duo mängudes Messit leida.
                      Tunnen end selle poolfinaali eel üsna enesekindlalt, kuna viimased vastased Barcelonal on olnud samat masti, kui mitte ehk gramm alla selle, mis Bayernil Juve ja Arsenali näol, ometi pole nad suutnud neis neljas mängus end näidata samast küljest, mis vanasti.
                      Pealegi Real on neid viimastes mängudes selgelt üle mänginud, olles ise sugugi mitte kõige paremat hooaega tegemas.
                      Tegelikult on raske võrrelda vastaseid, kes on mänginud sel aastal Inglismaa või Itaalia tiimidega, sest need kaks liigat on hetkel alla Saksa ja Hispaania taset.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Ei saa kohe mitte kuidagi nõustuda, et Ronaldo suurem oht oleks kui Messi. Peapallide mängimises pole tõesti Messi spetsialist, aga see ei tee tema mängu kindlasti ühekülgseks. Laias plaanis ongi see ainus suurem oht nende tegelaste võrdluses. Samas Messi jagab hooaja jooksul 2-3 korda rohkem väravasööte kui Ronaldo. Lisaks on sellel hooajal Messi 57 värava löömiseks 199 pealelööki, samas Ronnie 50 värava löömiseks 300 ! Ühest küljest tähendab see Leo suuremat täpsust ja teisest küljest seda, kui palju rünnakuid luhtub Ronnie üllitistesse.

                        Messi panus build-upi on ka minu meelest olulisem. Sest Messi on osa meeskonnast. Ronnie on meeskond meeskonnas.

                        Ja just nagu Sa ütlesid - Bayerni tugevaid poisse. Aga väikesel ongi kergem neid üle mängida. Like-for like tüübi vastu ikka lihtsam kaitsta.

                        Kogu see jutt ei tähenda muidugi, et Messi vastu võimatu mängida oleks.Kõik on võimalik See on ka tõsi, et 3:3 mängida Prantsusmaa liiga juhiga, ei ole päris sama, mis peksta 4:0 nokauti Itaalia liiga värske meister.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                          Kas on tõsi, et Thomas Müller pidi tavaelus täielik piider ja endast megaheal arvamusel olev lõvi olema? Kummaline küsimus, aga nii mulle väideti ja mõtlesin truehead fännipoiste käest üle küsida...

                          Peale kuuldut väidet olen teda telekast alati sellise pilguga jälgida üritanud ja tee mis tahad, sellise mulje ta ka jätab.
                          Ei tahaks küll eriti uskuda. Nagu juba siin mainitud, siis Bayerni patrioot kirjeldab teda päris hästi. Ta on ka selline emotsionaalne, et nt mängujärgsetes intervjuudes ütleb alati seda, mida mõtleb. Nt Lahm üritab ennast alati selliselt väga korrektselt väljendada. Erinevalt teistest sealsetest mängijatest elab ta mägedes enda talus, kus tegeleb palju loomade ja muude talutöödega ning käib suvel vanaema juures aiatööd tegemas. Need on lihtsalt mõned näited, mis tema teemalistest artilitest ja intervjuudes üles olen korjanud. Minule on ta küll kõige selle põhjal väga sümpaatse mulje jätnud.

                          Kommentaar


                            Teisest küljest üritab Ronaldo ka kaugelt lüüa, samas Messi enamikud sooritused on kastisisesed või joone piirdes.
                            Ning teine oluline asjaolu ka see, et Messile istutatakse kergemad olukorrad kandikul ette, mida madridistad Ronaltsile nii palju ei võimalda ja ta peabki ise siis eemalt lööma.
                            Kauglöökide realiseerimine teatavasti raskem ja seega ka shots-goals ratio väikesem.
                            Lisaks muule mängivad mõlemad täiesti erinevaid rolle ja positsioone väljakul.
                            Ei ürita väita, just kui Messi poleks tasemel - vastupidi, pean teda maailma parimaks mängijaks - lihtsalt näen füüsiliselt tugevamas mängijas Bayerni kaitseliinile suuermat probleemi.

                            Elu on näidanud, et Bayerni kaitseliinis suudetakse vastase käest pall erastada hetkel, mil püstisööt sihtmärgini hakkab jõudma.
                            Minnakse kehasse ja tihti lõigatakse sööt lihtsalt vahelt.
                            Seega näeksingi Ronaldos suuremat ohtu, et talle mängitakse jooksu peale ette, mitte jalga alatasa ja lisaks ka standardolukordades peamäng.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              tänane derby Nürnbergiga:
                              Starke - Rafinha, van Buyten, Boateng, Contento - Tymoshchuk, Can - Shaqiri, Pizarro, Ribéry - Gomez.

                              pingil: Neuer, Dante, Alaba, Martinez, Hojbjerg, Robben, Mandzukic

                              Põhimehed saavad puhkust, teisipäevaseks poolfinaaliks karikamängus.

                              Kommentaar


                                Tänane koosseis:
                                Starke - Contento, Boateng, van Buyten, Rafinha - tymo, Can - Ribery, Pizarro, Shaqiri - Gomez

                                Pink: Neuer, Dante, Alaba, Martinez, Robben, Hojbjerg, Mandzukic

                                edit: jõuti ennem

                                Kommentaar

                                Working...
                                X