320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda ma kartsingi, et mõlemal klubil see mäng pooled põhimehed kaasa elavad mitte ei mängi.

    Kommentaar


      Sigakõva oleks täna Højbjergi platsil näha, BVB vastu ikkagi. Kas või 5 minutiks.

      Kommentaar


        Algselt postitas linnaloom Vaata postitust
        Sigakõva oleks täna Højbjergi platsil näha, BVB vastu ikkagi. Kas või 5 minutiks.
        See ei juhtu kindlasti, kuna viiking mängib sel nädalal duubli eest. Ja Bayern mängib ikkagist B mitte C koosseisuga

        Kommentaar


          Täna siis algkoosseis selline: Neuer-Rafinha, Boateng, Van Buyten, Contento - Gustavo, Tymo - Shaqiri, Pizarro, Alaba - Gomez

          Pink: Starke, Rankovic, Martinez, Müller, Can, Höjbjerg, Weihrauch

          esimene poolaeg läbi. Shaqiri mäng on täna suht pettumus. Pizarro on nähtamatu olnud. Kõige halvem aga Contento. Tema oli põhisüüdlane väravas nagu ka Wolfsburgi vastu ja Boateng peab kogu aeg tema äärt lappimas käima.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Mõnus kloun on see Rafinha ikka, mingu kuradi nühkigu Karpatõ pinki vms, kasutu lohh.

              Kommentaar


                Bayern B siis viik Dortmundi vasta. Neuerilt super penalti tõrje ka. Paljulubav.

                Kommentaar


                  Väga väga kummaline mäng. Alguse sõbraliku patsutamise järgi võis eeldada, et üritatakse see mäng rahulikult ja vigastusteta läbi ajada, kuid näe mis välja tuli. Suudeti ikka tekitada väga intriigirohke kohtumine ja noh, kohtunik ei suutnud ka mängu oma kontrolli all hoida. Mitu korda täna siis päid kokku pandi?
                  Tänasega sai selgeks, et Contento ei ole ikka Bayerni tase, liiga puine. Rafinha on kloun, mingu minema. Ja vaene Schieber, esimest puudet pole talle küll keegi õpetanud
                  Ja kuidas kurat Sahin kollast kaarti ei saanud, äksi täis türgi pull oli ta täna nagu enamus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                    See ei juhtu kindlasti, kuna viiking mängib sel nädalal duubli eest. Ja Bayern mängib ikkagist B mitte C koosseisuga
                    Never say never.

                    Kommentaar


                      Haha. Basti, Arjen ja Uli Hoeneß olid samal ajal korvpallitiimi mängu üldse vaatamas. Oleks olnud arusaadav, kui Münchenisse jäänud vaatavad mängu kodudes, aga jah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jürks Vaata postitust
                        Haha. Basti, Arjen ja Uli Hoeneß olid samal ajal korvpallitiimi mängu üldse vaatamas. Oleks olnud arusaadav, kui Münchenisse jäänud vaatavad mängu kodudes, aga jah.
                        Disrespect, ERITI Schwainu ja Uuli. Või siis olen Mina asjadest kauge kaarega valesti aru saanud.

                        Muide, Müller elas täna tõesti innukalt Neueri kõrval mängule kaasa. Respect!
                        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                          Disrespect, ERITI Schwainu ja Uuli. Või siis olen Mina asjadest kauge kaarega valesti aru saanud.

                          Muide, Müller elas täna tõesti innukalt Neueri kõrval mängule kaasa. Respect!
                          Mhm, sureeeee... Seal ei olnud mingisugust läbimõeldud või normaalset põhjust (nagu mingi heategevus v suhete edendamine v PR või mida iganes muud sellist), eksole. Kui klubi hing, ühe klubi mees Swaini ja klubi president Hoeneß vaatavad kossu, siis on põhjus ilmselgelt selles, et nad ei armasta klubi, ega austa meeskonnakaalasi ja on ühed reetlikud tõprad kes on väljas ainult raha peal.

                          Võiks nagu ikka enne mõelda ka, kui mehi tuleriidale saatma hakkame ffs.

                          Kommentaar


                            Mingu vaadaku kossu mõnel muul ajal, tegemist on siiski Saksamaa suurima vastasseisuga. Tuleriidale(ja põhjusega)!!!
                            et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                              Disrespect, ERITI Schwainu ja Uuli. Või siis olen Mina asjadest kauge kaarega valesti aru saanud.

                              Muide, Müller elas täna tõesti innukalt Neueri kõrval mängule kaasa. Respect!
                              Respecti?


                              Rafinha on ju endine Schalke mängija, pole ime miks nii marru läks + see veel, et tegu brasiillasega kes päris tihti üle keevad..

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X