320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Boateng keelu all.

    Kommentaar


      mehed, kas keegi inglise keelset streami oskab leida? tööl ei näita eurosporti kah . raisk.
      MIA SAN MIA!

      Kommentaar


        Uus koduvorm on ilus. simple. läheb vist orderisse. KUi keegi tellima kukub, andku teada.
        MIA SAN MIA!

        Kommentaar


          Ma ei näe kuskilt, et FCA-l midagi piinlikku siiani on olnud. Võimalik jah, et peale kiiret Bayerni väravat teise poolaja alguses jõutakse veel laguneda, aga ma olen kindel, et Augsburg on teisest klassist füüsisega, kui need tiimid, kellega Bayern Euroopas pidi mängima ehk, et kui ei tee FCA ise mingit bläkki, siis mina usun väga nappi koduvõitu.

          Kommentaar


            kommentaar internetiavarustest: Augsburg are playing better than Barcelona, I'll give them that. :P

            Aga augs on väga tubli olnud, Klavan ka. Aga ma usun, et siin antakse veel kuuma piisavalt.
            MIA SAN MIA!

            Kommentaar


              Klavan on tubli rsk.
              Aga küll Bayern ühe ära lööb.

              Kommentaar


                Ja nagu vitsaga, vabandust, Mülleriga, löödud.
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Ja tuligi FCA enda bläkist ära. Üks kaitsjatest ei tulnud välja ja võttis suluseisu ära ja 4m pealt peaga üksinda lööb Müller ära küll.

                  Kommentaar


                    kuradi hea tunne on autasustamist vaadata

                    one down, to to go.

                    e: ja kuradi Juppi tulek võtab silma märjaks, kui mitte rohkem , raisk!
                    MIA SAN MIA!

                    Kommentaar


                      Üle kahe aasta saab tõsta jälle üles ühe piraka karika( kui jätta välja Supercupi võit). Augsburgi tuleb tõesti kiita, ei uskunud ma et nii südi vastupanu osutatakse. See, kuidas seda karika saamist tähistati oli ka igati muhe muidugi. Nagu õigele sakslasele kohane - rohke õllega. Nagu lapsed aeti üksteist õllega taga. Naljakas oli pärast vaadata kuidas Dante nagu koer oma juukseid ühele-teisele poole raputas. Ainult 3 mängu on veel jäänud, 270 minutit, et lõpetada see suurepärane hooaeg.
                      Link ka kus iga 5 sekundi tagant uuendatakse pilti ja näidatakse mis toimub kohas, kuhu pidutsema suundutakse: http://kaufhaus.ludwigbeck.de/webcam...h-marienplatz/
                      Kell 8 peaks hakkama see striim ka midagi tootma kui kedagi huvitab http://schoener-fernsehen.com/live/stream/de/BAY3/BR/



                      Meisterdusche

                      Kommentaar


                        Panen siis ka mõne pildi ülesse.


                        Kommentaar


                          Lisame veel ikka rohkem pilte Loodetavasti tuleb kaks sellist pidupäeva veel. Ja soovitan soojalt üleval pool lingitud streami vaadata, väga mõnus. Kes saksa keelt mõikab ka siis see superboonus. Tahaks kordki sellist asja oma silmaga näha.







                          Kommentaar








                            Kommentaar


                              Liikuvat pilti ka!

                              Kommentaar














                                ...ookei okei aitab

                                Kommentaar

                                Working...
                                X