320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jälle mingi Zlatani kuulujutt? Seda ei juhtu mitte kunagi. Esiteks tema palgasoov ja pealegi millal üldse on Bayern üle 30 vanuse mängija ostnud (tasuta saabunud ei loe). Selle teise mängija kohta midagi ei tea, aga vanust vaadates, siis vaevalt et esindusmeeskonda pääseks arvestades, et Bayern II mängib veel samavanuseid talente.

    Ma pakuks Plzeni vastu sellist koosseisu:
    Neuer - Alaba, van Buyten, Kirchoff, Lahm - Schweinsteiger - Robben, Kroos, Götze, Müller - Mandzukic

    Las Ribery veel puhkab. Alles paranes ja parem mitte riskida, sest ka ilma temata on võit kohustuslik. Võib olla antakse ka hoopis Pizarrole jälle mänguaega. Vahepeal levis saksa meedias ka kuulujutt, et Pep tahab hoopis Schweinsteigerit keskkaitsesse panna.

    Kommentaar


      Kui Ibra teile tuleks, siis hakkaks meeskond ma arvan päris korralikult käärima. Suuri egosid on teil juba praegu veidi rohkem kui vaja, Ibra oleks ilmselge liialdus.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Zlatan+Pep töötas Barcas nii "hästi" koos (just Zlatani vaatevinklist), et tema hankimine tundub tõesti tõenäoline. Eriti annab nende omavahelisest austusest kena ülevaate ka Zlatani "Pep's a coward" jutt (kuigi Pep on rääkinud küll 'no hard feelings' juttu)

        Ehk siis tegelikult üritate Halilovic'i hankida nagu aru saan.

        Kommentaar


          Ei ole tegemist Ibraga, Halilović'ist käib jutt.

          Kommentaar


            Soovin täna clean sheeti & võitu. Poolajaks võiks 2-0 vms olla ja siis Shaqiri/Kirchoffi mängu tuua

            Kommentaar


              Kindlasti on tähtsaim ikka 3 punkti võtta, kuid ootan siiski ühepoolselt ründavat jalgpalli ja palju väravaid.
              FC Bayern München!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Soovin täna clean sheeti & võitu. Poolajaks võiks 2-0 vms olla ja siis Shaqiri/Kirchoffi mängu tuua
                Kui siin juba läks sooviks näha vigastatuid platsil täna, siis mulle meeldiks juba ka Badstuberit näha

                Kommentaar


                  Hahe, minu pang, sai eurokates viga ?

                  Kommentaar


                    Jep.

                    Tänane algkoosseis. Götze ikka pingil ning Ribery põhis.

                    Neuer

                    Rafinha-DvB-Contento-Alaba

                    Lahm

                    Robben-Schweinsteiger-Kroos-Ribery

                    Mandzukic

                    Kommentaar


                      Mängu ei näe, küll aga skooriga võib rahulduda seni. Alaba jälle karistuslöögist?
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Kerge jalutuskäik
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          Mängu ei näe, küll aga skooriga võib rahulduda seni. Alaba jälle karistuslöögist?
                          mäng oli väga kena, pärast esimest poolaega oli palli valdamine 69% ja tšehhidel 0 pealööki. võimas esitlus järjekordselt, kurta ei saa.
                          Mia san mia

                          Kommentaar


                            See ütleb juba kõik, et bayernil 34 pealelööki, millest 21 väravale ning Plzenil vastav näitaja 0.

                            Tundub, et Leverkuseniga oli kaugduell väravatearvu peale kokku lepitud.

                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Mängu ei näe, küll aga skooriga võib rahulduda seni. Alaba jälle karistuslöögist?
                            Sai äärelt palli ja lõi kasti joonelt alla vasakusse nurka.

                            Kommentaar


                              Tore, sain, mis tahtsin
                              See voor üldse kaunis kenake, 9p 9st Saksa klubidel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Tore, sain, mis tahtsin
                                See voor üldse kaunis kenake, 9p 9st Saksa klubidel
                                9p 12-st. Schalket pole ilus siiski välistada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X