320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Dante üle hea meel. Selle hooaja esimene värav. Ribery pole hea olnud eriti. Jookseb pidevalt vastastele otsa. Ainult 2-0 oleks muidugi pettumus.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      "We are having lot of fun together."-Toni Kroos on Mario Gotze... Peded?!
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
        "We are having lot of fun together."-Toni Kroos on Mario Gotze... Peded?!
        Vähemalt on nüüd teada, et sinu puhul on tegu orientatsioonialase küsimusega, kui keegi sõbra või tiimikaaslasega pulli teeb.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Kas maailmas on praegusel hetkel rohkemate tiitlitega mängijat kui Javi Martinez? Ta on valitsev euroopameister, maailmameister, CL võitja, klubide maailmameister, UEFA Supercup´i võitja, Bundesliga meister ja DFB Pokali võitja.

          Kommentaar


            Algselt postitas KID Vaata postitust
            Kas maailmas on praegusel hetkel rohkemate tiitlitega mängijat kui Javi Martinez? Ta on valitsev euroopameister, maailmameister, CL võitja, klubide maailmameister, UEFA Supercup´i võitja, Bundesliga meister ja DFB Pokali võitja.
            Barcas kindlasti 1-2 meest on? Xavi/Puyol äkki?

            Kommentaar


              Kena lõpp aastale. Esimene värav oli täielik masterpiece. Trennis harjutatud kombinatsioon ilmselt, kus üks keskkaitse lükkab teisele ning see värava eest südamest lajatab. Esimesed 25 minutit oli mäng täesti vaadatav, edasi läks mäng jube igavaks ja see vist oli nüüd kõige igavam finaal, mida minu silmad näinud on. Kui marokolased suutnuks 1 tagasi lüüa, siis viitsinuks Bayern ka rohkem rünnata. Neuer oma mättasse löögiga küll kinkis võimalusi ning Dante samuti, aga kingitusi ei võetud vastu. II poolaeg meenub ainult Shaqiri latti löök kahe meetri pealt. Ei aidanud ka II poolaeg vahetused midagi. Kui Martinez toodi umbes 55' sisse, siis SuperMariod võinuks ka varem platsile saada. Ribery oli ka kuidagi hästi ära markeeritud. Turniiri parimaks valimine oli üllatus.
              Ja Thiago osas on minu jaoks asi lihtne. Kui kõik mehed terved, siis ta lihtsalt ei sobi minu eelistatud line-uppi ning ta toob liiga palju uimast barca veeretamist esile. Aga see ka minu arvamus.





              Peale sellist aastat on Bossidel ja Keiseril väike tossamine lubatud.



              Häid jõule!

              Kommentaar


                Pole Thiago kritiseerimisega nõus ja minu arust on kõige igavam ja aeglasem keskpoolik Kroos, teda ei sooviks üldse platsil näha, löök on küll hea ja diagonaale paneb hästi, aga kuidagi aeglane ja alati otsib tagasisöötu pm.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  Pole Thiago kritiseerimisega nõus ja minu arust on kõige igavam ja aeglasem keskpoolik Kroos, teda ei sooviks üldse platsil näha, löök on küll hea ja diagonaale paneb hästi, aga kuidagi aeglane ja alati otsib tagasisöötu pm.
                  marss Toni rahule jätta! Ei saa olla nii, et tuleb mingi härra Thiago, kes küll on maailmahea ja superandekas, aga hakkab siin Bayerni noort raudvara välja pushima. No way, Jose. Või tegelikult - no way, Pep.

                  See, et Kroosi roll sellel aastal ei ole tema enda jaoks ideaalne, ei ole tema süü. Pealegi ma eelistan iga kell aeglase Kroosi pomme, kui kiire Thiago tikatakasööte. Mõlemad on head ja vajalikud rotatsiooniks. Mind pigem häirib rohkem Lahmi DMC roll, pigem olgu seal Javi-Schweini.
                  MIA SAN MIA!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Debs Vaata postitust
                    Barcas kindlasti 1-2 meest on? Xavi/Puyol äkki?
                    Barcelona pole ju valitsev CL, Supercupi võitja...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jürks Vaata postitust
                      Barcelona pole ju valitsev CL, Supercupi võitja...
                      Sain natukene valesti küsimusest aru...valitsev tõesti ei ole. Minu viga.
                      Sorry..........

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Debs Vaata postitust
                        Sain natukene valesti küsimusest aru...valitsev tõesti ei ole. Minu viga.
                        Sorry..........
                        Samas täitsa võimalik, et paar aastat olid just sinu mainitud mehed samas olukorras.

                        Kommentaar


                          Ma pole Thiagot kritiseerinud, lihtsalt tema hiilgeajad on veel tulemas ning praegu on temast platsile ka paremaid variante. Nagu ma ennem ütlesin, siis see on minu isiklik arvamus. Jah Thiago on korralikult mänginud, kuid selle hooaja kaks mängu on kaotatud just siis kui tema on mänginud positsiooni nr 6. Miks? Sest ta on ründava suunitlusega mängija ning kaitseomadused on tal üpriski kehvad. Selle tulemusena jäävad 4 kaitset üpriski hätta ning kui niigi mängitakse ühe CDM-iga on kaitsel veel mitu korda raskem. Eelmise hooaja edu saladus oli Schweinsteiger-Martinez kombo keskel. Ideaalne meeskonna mootor/hing ning ideaalne lõhkuja, kes summutab vastaste rünnakud. Muidugi ei saa siin midagi Thiago süüks ajada.

                          Kroosi kritiseerimine on veel kahtlasem. Bayerni kõige parem keskväljamees üldse praegu. Jah, tal ei esimene samm kõige kiirem, kuid see pole ka tema puhul kõige olulisem. Selle ta korvab hea tehnika, platsinägemise ja söötudega. Lisaks on tal mõlemad jalad head.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Debs Vaata postitust
                            Barcas kindlasti 1-2 meest on? Xavi/Puyol äkki?
                            Praegu ? jutt on sellest, et Javi on VALITSEV meister põhimõtteliselt KÕIGES (oki, meenus Konföderatsioonide karikas ja Skasamaa superkarikas, mis teoreetiliselt võiks veel olla). Seevastu Barcas ei ole hetkel ühtegi valitsevat CL meistrit, Supercupi võitjat, Klubide MMi võitjat, Copa del Ray tšempioni...

                            Aga lühikeseks vastuseks - hetkel ei tohiks olla küll ühtegi jalgpallurit praegu, kes suuremat arvu tiitleid enda käes hoiaks kui Javi Martinez.

                            (sorry, juba teised ette jõudnud, kirjutasin teksti valmis aga jäin siis üheks poolajaks vutti vaatama )

                            Kommentaar


                              No eelmine hooaeg oli küll Kroos fantast, samuti pole veel Thiago ennast sedasi tõestanud, et meest kohe parimaks pidama hakata, värav muidugi eile oli ilus + sööt Robbenile Dortmundi vastu aga on pikalt vigastatud olnud ju.

                              Kommentaar


                                Thiago mulle juba Barca aegadest hirmsalt meeldinud ning see on puhtalt minu arvamus, et ta peaks rohkelt mänguaeg saama , proovida võiks nr10 kohapeal teda. Kroosi ma pole kunagi väga kõrgelt hinnanud, just tema aegluse tõttu ja selle, et teda mängitatakse suhteliselt tihti nr10 positsioonil, kus tema aeglus on üpris määrav. Jalkafriik, ma ütlen ausalt, minu arust Kroos küll mingi eriline tehnikavirtuoos ei ole, no offense, nii see on ja jääb. Rotatsiooni mõttes on tõesti hea, et meil on väga kõrge kvaliteediga mängijaid palju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X