320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas denisss Vaata postitust

    Mis puutub BVB meeste solvukasse, siis tõesti, c'mon. oleksite võinud suvel rahaks teha ja uue strikeri osta. Puhas jonn.
    Nii. Esiteks Dortmund ei soovinud müüa kahte oma klubi staari suurimale konkurendile samal suvel. See ei tähenda, et teda poleks soovitud müüa kuhugi mujale. Teiseks, Bayern ei teinud Watzke sõnul suvel mitte mingisugust pakkumist Dortmundile. Neil oli Lewaga kokkulepe, et 2014. aasta jaanuaris tehakse leping ära ja Lewa pidas oma sõna. Juttude järgi oli isegi Real reaalse pakkumise teinud (kuskil 25M), Dortmund oli nõus, Lewa mitte. Seega väga imelik on väita, et ise te ei teinud meest rahaks. Lewa ei tahtnud kuhugi peale Bayerni minna ja Bayern ei teinud pakkumist.

    Kommentaar


      Algselt postitas petteri Vaata postitust
      Nii. Esiteks Dortmund ei soovinud müüa kahte oma klubi staari suurimale konkurendile samal suvel. See ei tähenda, et teda poleks soovitud müüa kuhugi mujale. Teiseks, Bayern ei teinud Watzke sõnul suvel mitte mingisugust pakkumist Dortmundile. Neil oli Lewaga kokkulepe, et 2014. aasta jaanuaris tehakse leping ära ja Lewa pidas oma sõna. Juttude järgi oli isegi Real reaalse pakkumise teinud (kuskil 25M), Dortmund oli nõus, Lewa mitte. Seega väga imelik on väita, et ise te ei teinud meest rahaks. Lewa ei tahtnud kuhugi peale Bayerni minna ja Bayern ei teinud pakkumist.
      Vot, ja siis küsiks, et miks räägitakse siis konkurendi tahtlikust nõrgestamises? Olukord on lihtsalt selline, et Bayern hetkel top team ning peaaegu iga mängija sooviks selles tiimis olla (eriti Bundesliga mängijad, sest kultuuri- ja keelekeskkond jääb samaks). Kas Bayern peaks loobuma Lewa sugusest meheks, kes lisaks tuleb veel tasuta?

      Kommentaar


        Kas pole mitte mängijaga keelatud teise klubi poolt ühendust võtta ilma klubi nõusolekuta enne selle 6 kuu piiri? Ei usu et Dortmund andid Bayernile loa Lewandowskiga rääkimiseks. Või siis Bayern ei küsinudki, vaid pöördus otse Lewandowski/agendi poole.

        Kommentaar


          Tekkis huvi viimaste päevade valguses uurida, kes Bayerni põhilised ründajad pärast milleeniumit on olnud ja mida räägivad numbrid.
          Sain sellise tulemuse:
          Claudio Pizarro 194/78
          Giovane Elber 169/92
          Roy Makaay 129/78
          Luca Toni 60/38
          Miroslav Klose 98/24
          Mario Gomez 115/75
          Mario Mandzukic 40/25
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Näiteks Klose oli oluliselt resultatiivsemana meeles, sessuhtes päris huvitav statistika.

            Kommentaar


              Algselt postitas delorean Vaata postitust
              Näiteks Klose oli oluliselt resultatiivsemana meeles, sessuhtes päris huvitav statistika.
              Klosega meenub see, et tema andis tihti värava ees söödu kellelegi teisele (nt Tonile). Seetõttu oleks tema assistide statistika ka huvitav. van Gaali aegadel oli ta siiski vahetusmees ja see teeb samuti tema statistikat nõrgemaks. Selles eelpool mainitud nimekirjas võib Kloset ikkagi kõige nõrgemaks viimase kümnendi põhiründajaks pidada pidada Bayernis (koondises sellegipoolet alati väga hea).

              Lisaksin ühe veel:
              Ivica Olic 55/23

              Kommentaar


                Algselt postitas KID Vaata postitust
                Klosega meenub see, et tema andis tihti värava ees söödu kellelegi teisele (nt Tonile). Seetõttu oleks tema assistide statistika ka huvitav. van Gaali aegadel oli ta siiski vahetusmees ja see teeb samuti tema statistikat nõrgemaks. Selles eelpool mainitud nimekirjas võib Kloset ikkagi kõige nõrgemaks viimase kümnendi põhiründajaks pidada pidada Bayernis (koondises sellegipoolet alati väga hea).

                Lisaksin ühe veel:
                Ivica Olic 55/23
                Klosel liigas lisaks 24 väravale ka 14 väravasöötu.

                Mulle üldiselt meeldivad kogusaldod ikka rohkem, ehk kõik ametlikud mängud. Selles on Klose saldo 150 mängu, 53 väravat ja 28 assisti (kokku siis 81p)

                Aga kui kiirelt nüüd kõikide meeste numbrid niimoodi kokku võtta:

                Klose - 150 mängu (sh 46 mängu alustas pingilt) 53 väravat 28 assisti (81p)
                Olic - 80 mängu (35 pingilt) 23 väravat 13 assisti (36p)
                Gomez - 174 m (49 pingilt) 113 v 26 a (139p)
                Mandzukic - 66 m (12) 35 v 7 a (42 p)
                Pizarro - 292 m (86) 115 v 49 a (164p)
                Elber - 264 m (36) 139 v 57 a (196p)
                Makaay - 183 m (5) 103 v 36 a (139p)
                Toni - 89 m (16) 58v 25 s (83 p)

                Siit tuleks nagu välja, et Toni oleks nagu kõige efektiivsem tegelane olnud !
                Samas siit tuleb välja ka vahe kui kindel esinumber keegi olnud on Makaay alustas oma 183st mängust ainult 2,7% mängudest pingil, samas kui Olicil sama näitaja umbes 44%. Ja no see, et Elber kõige rohkem väravaid löönud ja kõige rohkem assiste andnud... see ei peaks vast üllatus olema.

                Kommentaar


                  Päris huvitav tõesti. Toni puhul meenub nüüd selline asi küll, kus ta kastis või selle lähistel kehaga palli kattis ja selle kaaslase jalale sokutas, kust assiste tuli. Olicit samas keel ei paindu põhiründaja kategooriasse liigitama. Pigem toetas ja oli veits ääre moodi vend rohkem. Elberi aegu oli veel kahe puhta ründaja taktika, kus pidigi assiste tulema. Ja kuna Pizza ka sama ajajärgu vend, siis kõik loogiline. Täiega teised viiulid nagu Paulo Sergio ja Roque Santa Cruz ka juurde lisada? Ja Lewa senine tulem BVB eest.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Suht tüüpiline, kui keegi kellegist üle on siis hakkatakse teda sitaks heitima, kui Barca oli ainuvalitseja siis järsku hakkasid enamus inimesi Barca't heitima, Bayernist polnud siis juttu ka. Nüüd bayern lüpsab Barca läbi ja laksust Bayern mingi "ebasümpaatne" ja k6ik teevad tiimi maha...
                    Kui tahad,et su meeskond oleks tugev siis ju peab ostma häid mehi.

                    Kommentaar


                      petteri oli muidugi ise juures ja teab täpselt. Ülepuusalöök of the day.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Mandžukic vs Lewandowski pole küll mingit küsimust, Lewa iga kell ennem. Kui Juve on nõus Mario eest 25 milli maksma, siis minu arust oleks suht õiglane ta ära anda.

                        Mnjah...ei oskagi sellise asja kohta kosta midagi. Kust otsast on Lewa parem...mina küll mõtlen ja ei leia seda kohta. Ehk siis ütlen välja - Mario Mandzukic on vajalikum ja efektiivsem platsil olles kui Robert Lewandowski.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                          petteri oli muidugi ise juures ja teab täpselt. Ülepuusalöök of the day.
                          Kas sa ei näe või ei taha näha? Terve aasta räägitud sellest, nüüd oled üllatunud.

                          Kommentaar


                            Mõlemad suudavad kaitsele survet avaldada ning ise kaitsesse tagasi töötada - check
                            Lewandowski on kiirem ja tehnilisem - check
                            Jõud ja õhuvõitlus, enamvähem viik - check


                            Ma ütlen ausalt, ma hindan Mandžukicit ja ta on Euroopa(maailma) mastaabis täitsa korralik ründaja, aga ma tahan ikka tippu sellist meest, kes suudab mänge ära teha, Lewandowski seda suudab, Mandžukic on rohkem poacher nagu olid Toni/Gomez. Samal ajal Lewandowski on minu arust kombinatsioon kõigest, mis tipuründajale oluline on. Kiire, tehniline, jõuline, õhus võimas. Suudab ka mõlema jalaga korralikult mängida ning niipalju kui näinud olen, siis tema sööt ja platsinägemine on ka täitsa korralikud. Mandžu lükkab neid sisse, aga samal ajal ei ole selline vend, kes ette võtab ja ise ära teeb, eks aeg näitab, aga ma arvan, et Lewandowski on.


                            Ma tean, et pole ilus, aga suht terav


                            needle.jpg
                            Last edited by Mõmmik; 06.01.14, 05:52. Põhjus: pilt

                            Kommentaar


                              Tere, mina olen OTT ja ma just läksin all out full retard mode'i, sest ManU eile kaotas:
                              https://www.facebook.com/ottjarvela/...7&notif_t=like
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                Mis see ManU siia puutub? Bundesliga on su arvates jube põnev praegu või?

                                Muidugi need brändiküsimused on jah artiklis natuke küsitavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X