320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kellelgi mingit aimu on, mis särginumbriga Lewy mängima hakkab?
    FC Bayern München!

    Kommentaar


      Algselt postitas RR9 Vaata postitust
      kellelgi mingit aimu on, mis särginumbriga Lewy mängima hakkab?
      Vaevalt, et see enne ametlikku esitlemist juuni lõpus selgub, aga 18 on vaba.

      Kommentaar


        Algselt postitas RR9 Vaata postitust
        kellelgi mingit aimu on, mis särginumbriga Lewy mängima hakkab?
        sigpic

        Kommentaar


          Juba sellepärast tasub Dortmundist mehi tuua, et sanderose sähvatusi näha saaks.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Guardiola tunnistab: ma olen Robbenisse armunud!

            "Ma olen Robbenisse armunud! Ma loodan, et ta tuleb tagasi nii ruttu kui võimalik ja jätkab enda head hoogu!"
            sigpic

            Kommentaar


              Õige kah, et ta Robbenit armastab. Sellel hooajal parim mängija Bayernis kuni oma vigastuseni. Veel pool aastat tagasi arvasid paljud, et Pepi esimene tegu on Robbeni minema ajamine Bayernist.

              Neuer on maailma parim väravavaht 2013: http://iffhs.de/the-worlds-best-goalkeeper-2013/

              Kommentaar


                Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                Guardiola tunnistab: ma olen Robbenisse armunud!

                "Ma olen Robbenisse armunud! Ma loodan, et ta tuleb tagasi nii ruttu kui võimalik ja jätkab enda head hoogu!"
                Eeldades, et see on mõeldud kuidagi halvustavalt või mõnitades (tundub, et mõni teist moodi ei oska )... siis see on aasta kõige nürim post for sure.

                Kommentaar


                  Algselt postitas KID Vaata postitust
                  Neuer on maailma parim väravavaht 2013: http://iffhs.de/the-worlds-best-goalkeeper-2013/


                  Kui Neuer oli tabelis, siis miks Hart puudu on? Isiklikult oleksin Neueri ja Casillase sellest nimekirjast kindlasti eemaldanud.

                  Minu pakkumine:
                  1. Buffon
                  2. Courtois
                  3. Valdes
                  4. Sirigu
                  5. Handanovic
                  6. Mignolet
                  7. Cech
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Sul on õigus. Neuer ja Casillas on selle listi jaoks liiga head.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      1497942_815517148464978_363213304_o.jpg

                      <3

                      Kommentaar


                        Rode, siis kah pingiotsale hangitud. Kas oli tõesti vaja järgmine korralik noortalent hankida ons talle mänguaega ka jagumas või on tegemist jälle laenule saatmise ja siis müügi projektiga?

                        http://www.last.fm/user/kurat_

                        Kommentaar


                          Tasuta ju saadud, kasum, ega klubi ainult BVB fännide pisaratest elatu.

                          Kommentaar


                            Esimesed jutud Rode kohta tekkisid juba ammu enne Pepi tulekut. Umbes samal ajal Martinezi ostu juttudega. Rode tundub küll mitmekülgne mängija olevat, mängida suudab ta erinevatel positsioonidel, aga minu arvates Pepi süsteemi ta ei sobiks. Samas on ta minu arvamusel mänguliselt parem kui Kirchoff, keda me tõenäoliselt enam Bayerni särgis ei näe. Pingile ta loomulikult sobib, aga miks mitte anda see koht näiteks oma noortest Hojbjergile Rode asemel.
                            Lisaks siia veel, et ega keegi teda relvaähvardusel ei sundinud lepingule alla kirjutama (kuigi mingit ametlikku teadet veel pole). Tema ise valis natuke suurema palga kindla mänguaja asemel.

                            Kommentaar


                              piletid

                              Oskab keegi öelda kust ma saaksin pileteid Bayerni Arsenali mängule mis toimub 11 märts Alliance arenal ?

                              Kommentaar


                                Minu arvates see Kirchoffi laenutamine Schalkele peegeldab hetke olukorda liigas. Bayerni ülejäägid sobivad teistele "suurtele" (Schalke koosseisu poolest vôiks top3-4 meeskond olla, kui pisut adekvaatsem peatreener seda laeva tüüriks) küll ja veel.

                                Vaevalt Rode mingit imet teeb. Kui juba peatreeneri soov polevat ta olnud nagu kollasest lugeda vôib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X