320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Meenub Berlusconi juhtum ja kus Milan nüüd on? Hoian pöialt, et läheb ka siin samamoodi.
    Ma hoian pöialt, et sa kukkuksid kuskilt alla, päriselt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Ma hoian pöialt, et sa kukkuksid kuskilt alla, päriselt.
      Kukuksid kirjutatakse nii, päriselt-päriselt.
      Kukute ilma Ullita alla kah, päriselt-päriselt.
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas sanderos Vaata postitust
        Kukuksid kirjutatakse nii, päriselt-päriselt.
        Kukute ilma Ullita alla kah, päriselt-päriselt.

        ja ime munni kirjutatakse nii.

        Kommentaar


          Arsenali värav tuli olukorrast kus juba loodeti vilet, ja Poldi kasutas selle ära. Niiet jah mäng oli selline keskmine, olen hullemat näinud, tuletaks meelde, et vastas ei olnud mingi kehv sats kus sa 90 minti tuimalt peale pommitad vaid ikkagi tipp! kes on aasta tagusega võrreldes kindlasti paremaks läinud.
          Kui nüüd nokkida, siis oleks võinud selle penalti ära lüüa ja lõpuks kodus ka inglasi võita.
          Oh jah, palju mul neid närvirakke täna kuluski..

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Ma hoian pöialt, et sa kukkuksid kuskilt alla, päriselt.
            Tõenäoliselt kukkus ta siis juba raskelt, kui vulvast välja potsatas.

            Mäng tekitas kaheseid tundeid. Kas tõesti mindi tulemust hoidma ja palli tuimalt veeretama, selle asemel, et Arsenalile paar tükki veel kütta? Teisest küljest oli kõige tähtsam edasipääs ja ei maksa pead norgu lasta. Eelmine aasta näitas, et hulleminigi võib minna. Robben oli ikka ultrapask täna. Ribery ka täiesti enda hale vari, kuigi mis sa tahad vigastuspausilt naasnult ikka saada. Dante oli hea. Götze oli ka suht asjalik. Alaba ehk meie parim. Jääme siis järgmist vastast ootama. Eelistused puuduvad, sest kõik tahavad meid vältida.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Ribery sai ikka assistiga hakkama, polnud viga midagi. Mõmmikule - Xherdanit polnud isegi pingil. Ja no ei tasu muretseda sellise mängu pärast, eelmine aasta sama no.

              Kommentaar


                Mõnus on muidugi see, et Dante ju jätab järgmise mängu vahele, samas polnud ta täna suurem asi ka, Boateng saab täitsa hakkama seal ja Martinez oli minu arust täna täitsa tubli.
                Ja jep, ma tean, et ma ülikriitiline, aga see on alati nii, ma ei tohiks üldse neid "vabalt võetavaid" mänge vaadata, sest ma lähen alati nii keema, loomuses.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  Ma hoian pöialt, et sa kukkuksid kuskilt alla, päriselt.
                  Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                  ja ime munni kirjutatakse nii.
                  Intelligentsus kuubis.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                    Intelligentsus kuubis.
                    Jah, sina ja sinu sõnavõtud siin teemas on alati intelligentsed ja asjalikud. Tõsiselt, tõmba nahhui, sa ei pea igalpool pasandama oma soovidest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Jah, sina ja sinu sõnavõtud siin teemas on alati intelligentsed ja asjalikud. Tõsiselt, tõmba nahhui, sa ei pea igalpool pasandama oma soovidest.
                      Ära tee väljagi. Ainus põhjendus tema eksisteerimisele on see, et Saksamaa teemades puudub selline asjamees kui pädev moderaator.
                      Maailmameistrid!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Jah, sina ja sinu sõnavõtud siin teemas on alati intelligentsed ja asjalikud. Tõsiselt, tõmba nahhui, sa ei pea igalpool pasandama oma soovidest.
                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        Ma hoian pöialt, et sa kukkuksid kuskilt alla, päriselt.
                        Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                        ja ime munni kirjutatakse nii.
                        Ja tuligi kuup ära!

                        Okei, ma nüüd praeguseks lahkun. Ära muretse, panen ukse ka tagantjärgi kinni.
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Nagu Itaalia jalgpalli teemad juba!

                          Kommentaar


                            oijah, poisid. Ärge "alluge provokatsioonidele" palun. Ega me siin tõesti itaalia alafoorum pole. Koristage keegi see rämps jutt ära siit parem.

                            Ja mis võrdlusesse Berlusconiga puutub, siis tema ju toppis enda isiklikku maffia abil soetatud pappi klubisse ja siis otsustas sugardaddy olemast. Teadupärast saksamaal niimoodi asjad ei käi - võiks ju BL toimemehhanismidest niipaljugi teada.

                            Ja selle teemaga võiks nüüd lõpp olla - paari päeva pärast otsus teada ja siis võib edasi kaagutada.

                            Mäng tegi kohati meele mõrudaks küll. Lihtsalt nii igav oli. Ja tänane õhtu ei luba ka midagi enamat. Peab järgmist nädalat ootama, et show'd ja pinget näha.

                            3'st penaltist 0 on muidugi 2 mängu peale vist omamoodi rekord. Palju muidu nende penaltite keskmine realiseerimisprotsent oligi?
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Järgmises ringis oleks ainuke soov, et esimene mäng peetakse kodus. Eelmine hooaeg Juve ja Barca vastu toimis nii paremini kui Arsenali vastu, kus esimene oli võõrsil.

                              Kommentaar


                                Järgmisena sooviks Real Madridi.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X