320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rode saabumine võib olla otseselt seotud Kroosi lahkumisega...

    Viimaseid nädalaid Inglismaa valitseva jalgpallimeistri staatuses olev Manchester United üritab enda ridadesse meelitada Müncheni Bayerni keskpoolkaitsjat Toni Kroosi, kellele pakutakse 315 000 euro suurust nädalapalka.

    Kommentaar


      Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
      Miks eelistada hetke Euroopa ja maailma parimale jalgpallimeeskonnale Bayernile raskustes vaevlevale Man Unitedile? Sest Bayernis ei ole Kroosil reaalset lootust tõusta põhimeheks. Konkurents on lihtsalt ülikõva.
      wtf? Wikipedia andmetel jagab ta koos Neueriga esikohta mängude arvu poolest tänavu FCB eest. Põhikoosseisus on alustanud temast rohkem vaid Neuer. Ei olegi vaja tõusta põhimeheks - ta juba on seda.
      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

      Kommentaar


        Hah naljakas artikkel: "Sest Bayernis ei ole Kroosil reaalset lootust tõusta põhimeheks."
        Kroosil on keskvälja meestest (välja arvatud Lahm) kõige rohkem mänguminuteid. Pealegi need, kes Bayerni mänge jälginud, teavad et põhiliseks keskpoolikute paariks oli kujunemas Thiago-Kroos.

        Edit: Mängude arvu poolest jah esikoht koos Neueriga. Mänguminutite poolest on neljas. Eespool on Neuer, Alaba ja Lahm.

        Kommentaar


          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
          wtf? Wikipedia andmetel jagab ta koos Neueriga esikohta mängude arvu poolest tänavu FCB eest.
          Mitte ainult Wikipedia andmetel, vaid ka vähe usaldusväärsemate allikate järgi . Ehk siis mängud mängudeks, sobivam vist aluseks võtta ikka minutite arv, mis kajastab olukorda paremini minu meelest. Kroos on Bundesligas mängitud minutite arvu poolest Bayernis seitsmes mees. Temast rohkem on mänginud ainult: Neuer, Alaba, Dante, Rafinha, Lahm, Mandžukic. Ehk siis nagu näha, mitte ükski temaga positsiooni pärast võitlev mängija. Eks väheke on mõjutanud ka Schweinsteigeri vigastus, aga Kroosi teiseks viiuliks Bayernis nimetada pole küll õige. 30-st mängust Bundesligas mänginus 27-s ja alustanud põhis 22-s. Ma karikat ja CL-i ei viitsinud otsida hetkel. Bundesliga statistika oli kõige kiiremini ja mugavamalt kättesaadav.

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Mitte ainult Wikipedia andmetel, vaid ka vähe usaldusväärsemate allikate järgi . Ehk siis mängud mängudeks, sobivam vist aluseks võtta ikka minutite arv, mis kajastab olukorda paremini minu meelest. Kroos on Bundesligas mängitud minutite arvu poolest Bayernis seitsmes mees. Temast rohkem on mänginud ainult: Neuer, Alaba, Dante, Rafinha, Lahm, Mandžukic. Ehk siis nagu näha, mitte ükski temaga positsiooni pärast võitlev mängija. Eks väheke on mõjutanud ka Schweinsteigeri vigastus, aga Kroosi teiseks viiuliks Bayernis nimetada pole küll õige. 30-st mängust Bundesligas mänginus 27-s ja alustanud põhis 22-s. Ma karikat ja CL-i ei viitsinud otsida hetkel. Bundesliga statistika oli kõige kiiremini ja mugavamalt kättesaadav.
            Eks wikipedia võtab ka oma andmed kuskilt. Aga point sai igaljuhul tõestatud. Jube kopp on ees nendest Ott Järvela "asjatundlikest" artiklitest Bundesliga kohta õhtulehes (ja postitustest facebookis). Lisasin Kroosi perfomance data transfermarktist.
            Lisatud failid
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Kroos-Thiago minu mäletamist mööda pole siiski väga hästi töötanud. Üsna sarnased mõlemad ehk selle tõttu.

              Kommentaar


                1 CB veel lisaks ja rohkem polekski vaja järgmiseks hooajaks.

                Kommentaar


                  Ühe talendika CB võtaks küll. Hetkel selline tunne, et keskkaitse täielikult lekib.

                  Kommentaar


                    Mul pidi karp lahti vajuma seda ariklit lugedes. Põhimeheks tõusta. No tule t**ra taevas appi. Ma nii põhjalikku analüüsi ei viitsinud teha, vaatasin lihtsalt transfermarktist mängude arvu, mida on senise (veel lõppemata) hooaja jooksul 46 (!) see ütleb juba kõik ammendavalt ära.

                    Ja mis artikli tõsiseltvõetavust veelgi suurendab - räägitakse "otsesest asendajast" Rode näol... Ei ole küll teab mis ekspert, aga kurat, Kroos on AM ja Rode põhiline positsioon on kaitsev poolik. Ah pohhui. Keskväljamees. Sama postisioon no. Kas Nigel de Jong v Arjen Robben. Sama positsioon ja stiil.

                    Kommentaar


                      Väidetavalt peab Neuer veel nädal aega pausi tegema ja täna on väravas Lukas Raeder.

                      Algkoosseis:
                      Raeder - Alaba, Dante, Boateng, Lahm - Schweinsteiger, Kroos - Ribery, Müller, Robben - Mandzukic
                      Pink: Husic (GK), van Buyten, Martinez, Rafinha, Götze, Hojbjerg, Pizarro

                      Kommentaar


                        Ja ikka ei taheta Martinezi keskväljale panna.

                        Kommentaar


                          Keegi Berliini 17.mail plaanib,endal on selline plaan.
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Korralik punkt mängule.

                            Kommentaar


                              Mängu kohta midagi halba öelda ei oska. Sattusin küll ainult teist poolaega vaatama, aga tundus üldisest mängupildist, et vähem tikatakatamist oli vastaste kasti juures. Kuidagi sirgjoonelisem tundus see mäng. Viimane värav oli kirss tordi peale (Ribery+Götze kaitsjate vahel). Lahm näitas täna, miks ta peaks ikka RB olema. Igati viisakas mäng tema poolt, nii ründefaasis kui ka kaitses.

                              Kommentaar


                                Need krdi streamid... johhaidii.

                                Jah, mäng oli täna võrreldes viimaste mängudega juba lootustandvam enne Reali tulekut. Ja nii see ka peab olema, kui mängida madalama liiga klubiga. Kokkuvõttes tegi mängu ära ikka Robben. Nurgalöögist mammu Bastile, vaata ja vajuta sööt Kroosile ning lõpuks ka teenis pendla. Loodetavasti saadi nüüd tagasi väravasoonele ning väike mõõn on seljataha jäänud. Samuti sai ka söödu ja kolli kirja Götze - ehk saab ka lõpuks end käima jälle.

                                Et, siis Berliinis tuleb hooaja viimane der Klassiker Dortmundiga. Loodetavasti pole see ainuke finaal, mis veel tulemas.

                                Unustatud mees Badstuber on nii palju endale jalad alla saanud, et saab juba vaikselt palliga treenida. Räägitakse, et paari nädala pärast saab ehk ka juba täiskoormusel treenida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X