320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bayern sai täna teada enda DFB-Pokali 1. ringi vastase kelleks on 3. liiga klubi Preußen Münster. Mäng toimub võõrsil.

    Kommentaar


      Viimaste minutite värav jättis duubli täna Regionalligasse - räme eksimus Raederilt, kes pidas viimase mängu Bayerni eest...

      Kommentaar


        Väidetavalt oleme väga lähedal Ezequiel Garay soetamisel, hind ca. 15milli. Benficast siis tuleks ning tegemist endise Reali mängijaga.

        Kommentaar


          https://www.youtube.com/watch?featur...&v=Rsp2D85B4v8

          Sallahi võiks küll nüüd ülesse tuua Contento asemele.

          Kommentaar


            Garay teema pole ka üldse paha. Kuigi võiks eurooplasi pigem tiimi tuua.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Ma nüüd ei taju üldse biiti.

              Can müüdi Neverkusenisse kindla klausliga, et mingi X aasta pärast on Bayernil eelisõigus tema tagasiostmiseks (ma ei mäleta, kas summa ka sätestatud oli). Nüüd on Emre väidetavalt liikumas Liverpooli. Aga see buy-back clause peaks siis loogika järgi ka seal siis sees olema ju ??? Kui nii, siis oleks küll hea diil, mees saaks Inglismaal karastust ja Pool CLis ka rohkem konkurentsis kui Neverkusen...

              Kommentaar


                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                Ma nüüd ei taju üldse biiti.

                Can müüdi Neverkusenisse kindla klausliga, et mingi X aasta pärast on Bayernil eelisõigus tema tagasiostmiseks (ma ei mäleta, kas summa ka sätestatud oli). Nüüd on Emre väidetavalt liikumas Liverpooli. Aga see buy-back clause peaks siis loogika järgi ka seal siis sees olema ju ??? Kui nii, siis oleks küll hea diil, mees saaks Inglismaal karastust ja Pool CLis ka rohkem konkurentsis kui Neverkusen...
                Liverpool maksis ülemineku eest kokku 12 milli. Sellest kaks miljonit Bayernile, millega nimetatud klausel lõppes. Seega Bayernil pole Cani suhtes enam mingeid õigusi.

                Kommentaar


                  ericbana räägib õiget juttu. Kahju, et minema lasti, aga noh, mis seal ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Liverpool maksis ülemineku eest kokku 12 milli. Sellest kaks miljonit Bayernile, millega nimetatud klausel lõppes. Seega Bayernil pole Cani suhtes enam mingeid õigusi.
                    PE*** KÜLL !!!
                    Täielikud debiilikud. Miks selline mees minema lasta ? Ma usun, et kui Swaini paari aasta pärast lõpetab, siis peksavad Bayerni juhid küll peaga vastu seina, et miks sellise mehe üsna odava hinna eest ära lasid. Umbes 5,5 miljonit Leverkusenilt ja nüüd 2 Poolilt. Ikka vähevõitu, mees on alles 20 ja tegi täitsa okei hooaja Leverkuseni eest...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                      PE*** KÜLL !!!
                      Täielikud debiilikud. Miks selline mees minema lasta ? Ma usun, et kui Swaini paari aasta pärast lõpetab, siis peksavad Bayerni juhid küll peaga vastu seina, et miks sellise mehe üsna odava hinna eest ära lasid. Umbes 5,5 miljonit Leverkusenilt ja nüüd 2 Poolilt. Ikka vähevõitu, mees on alles 20 ja tegi täitsa okei hooaja Leverkuseni eest...
                      Miks, miks? Hetkel pold vaja ja paari aasta pärast leiab ikka kedagi, keda siis mõne konkurendi nõrgestamiseks ära osta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Miks, miks? Hetkel pold vaja ja paari aasta pärast leiab ikka kedagi, keda siis mõne konkurendi nõrgestamiseks ära osta.
                        Õnneks jõuab Cani suguseid tüüpe akadeemiast 10 tükki tulla ennem kui te uue tiitli võidate.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Õnneks jõuab Cani suguseid tüüpe akadeemiast 10 tükki tulla ennem kui te uue tiitli võidate.
                          selle peale veaks lausa kihla aga noh kurat, kes see neid vendi hinnata oskab nii et silm sirkel ja nina vinkel, et kas on just Cani sugused ja kes kurat seda kihlvedu järgmised khm siis 9 aastat meeles jaksab pidada

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Õnneks jõuab Cani suguseid tüüpe akadeemiast 10 tükki tulla ennem kui te uue tiitli võidate.
                            Tahtmatult tuli meelde kohe jutt sellest kuidas Savisaar treib keskerakonnas uusi Boroditšeid
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              Minu arvates on Hojbjergil rohkem potentsiaali kui Canil. Minu subjektiivne arvamus tuleneb võrreldes mõlemate meeste mänge Bayerni eest, kuigi neid just ülemäära palju pole olnud. Cani arengut Leverkusenis pole kahjuks eriti jälginud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KID Vaata postitust
                                Minu arvates on Hojbjergil rohkem potentsiaali kui Canil. Minu subjektiivne arvamus tuleneb võrreldes mõlemate meeste mänge Bayerni eest, kuigi neid just ülemäära palju pole olnud. Cani arengut Leverkusenis pole kahjuks eriti jälginud.
                                Can oli ikka väga hea, eriti paistis silma siis kui Leverkusen ise sügavas mõõnas oli kevadel, kus tihti mees oli ainuke platsil kes veel jõudis pingutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X