320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Bayern München

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Benatia vana ahv , põle põrgus fakin rahaahne glory pedekas! Minu hääled lähevad sel hooajal Dortmundi!

    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      See pole vist väga levinud teadmine, aga Benatial on juba varasem seos Bundesligaga olemas. Nimelt 5 aastat tagasi käis ta Freiburgis testimisel. Toonase Freiburgi spordidirektori Dirk Dufneri (praegu Hannover) sõnul polnud tal piisavalt kvaliteeti (tsitaat: „Er hat nicht die Qualität“). Aasta hiljem liitus ta Udinesega ja edasine on juba teada.
      Link aasta 2009 originaalartiklile: http://www.bild.de/sport/fussball/un...1060.bild.html

      Kommentaar


        Algselt postitas KID Vaata postitust
        Reaalsus on aga teistsugune ja ma väga kahtlen, et Lahm keskväljalt ära liigub. Eriti veel lähikuudel kui Schweinsteiger ja Thiago vigastatud on.
        Jah, Lahmi või Alabat on ilmselt keskväljal veel vaja. Kuid see mida mina lugenud olen, siis Thiagol on tossud jalas, jookseb ning võiks juba lähiajal hakata ka palliga treemina vähemalt individuaalselt. Schweinsteigeriga tundub ka, et oktooberfestiks võiks hiljemalt mänguväljakul olla. Riberyle tuleb Schalke mäng liiga vara ning järgmiseks kodumänguks peaks tema valmis olema.

        Edasiminek kaitses on märgatav. Mõelda vaid, et mõnda aega tagasi olid põhikaitsjateks van Buyten ja Demichelis ning üks aasta pidi veel Tymoschuk lappima. Muidugi peale Demichelise kadumist van Buyten oli parem.

        Kommentaar


          Õnnitlused suve parima ostu puhul! Vähemalt on hea meel selle üle, et Pep, mitte Mou ega Ancelotti, selle hiilgava mängija enda ridadesse sai.

          Kommentaar


            Tundub, et potentsiaali hooajaks on. Loodan, et Pep on piisavalt paindlik, et meeskonnast maksimum välja võtta... eriti CLis. Olgugi et Bundesliga on määratud esmaseks prioriteediks, kahtlustan et vähemalt sama oluline latente eesmärk on CLi võit. Selleks tuleb, aga häälestatus ja taktika täpselt paika saada.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Shaqiri on väidetavalt Juventuse poole teel, aastane laen ja seejärel ostmisevõimalus, hinnaks soovivad itaallased 17-18milli, Bayern aga väidetavalt 23m.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Medical läbitud ja lepingule allkiri antud. Benatia saab särginumbriks 5.


                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  pilt
                  Bayerni algkoosseisu tase Shaqiri tõesti pole... kasum tuleks igaljuhul müügist, et vahet pole. Julian Green on olemas.

                  Xabi Alonso... no miks, kui keskväli praegugi noortega norm, kui Thiago ja Schweini väljas. Aga kui tuleks, no siis vigastusi mõeldes poleks hullu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jürks Vaata postitust
                    Xabi Alonso... no miks, kui keskväli praegugi noortega norm, kui Thiago ja Schweini väljas. Aga kui tuleks, no siis vigastusi mõeldes poleks hullu.
                    Kuulujuttude järgi olevat hinnaks 5-10 miljonit ja palgaks pakub Bayern väidetavalt 10 miljonit. Kui see on tõsi, siis nagu mida...Kroosile ei taheta raha anda ja Alonsole kohe 10 miljonit. Siiski ma pigem kahtlen selles kuulujutus. Ma ei mäletagi, millal bayern viimati üle 30 aastase väljakumängija ostis. Parem siis juba Khedira kui tõesti tahetakse sellele positsioonile mängijat.

                    Kommentaar


                      Aa, et siis Kroos vahetada Alonso vastu. Hispaania kogukond hakkab juba liiga suureks minema. See üleminekute aken võiks juba kinni minna ennem kui mingi tobe tehing tehakse.

                      Enne Martinezi vigastust ütles Pep, et ta on koosseisuga rahul ning kedagi juurde ei taha. Martinez sai tõsiselt vigastada ning ok loogiline, et tuuakse sisse uus täiendus kaitse poolele. Tehti, nüüd tahetakse veel lisa keskele. Kas Schweinsteigeri olukord on siis tõesti nii halb, et peab uue mängija sisse tooma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Brick Vaata postitust
                        Aa, et siis Kroos vahetada Alonso vastu. Hispaania kogukond hakkab juba liiga suureks minema. See üleminekute aken võiks juba kinni minna ennem kui mingi tobe tehing tehakse.
                        Täpselt sama seis teisel pool...

                        Kommentaar


                          Alonso siirdubki Bayernisse.
                          Pole paha.

                          Kommentaar


                            Alonso ja Reina tulek on minu jaoks olnud selle aasta suurimad üllatused. Alonso on ka üks minu isiklikest lemmikutest seega on mul hea meel, et ta liitub Bayerniga

                            Kommentaar


                              5 hispaanlast meeskonnas juba. No ei meeldi selline asi. Täielik dislike Alonso üleminekule.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Imelikud lood. Mulle tundub, et ta on lühema aja replacement for Kroos, aga miks siis Kroos maha müüa (pikema aja vältel on Kroos return on investment parem). Kui Bayerni vigastuspausilt tulijad on tagasi, siis näeks Xabi Alonsot pigem vahetusmehena. Praegu on ilmselt keskväljal ja jätab võimaluse mängida ka 4-2-3-1/4-3-3, kus Lahm ja Alaba mängivad fullbacki. Kui see loogika vastaks tõele, oleks Bayernil väga palju paindlikkust formatsiooni osas ja võimalus taktikat sobitada iga erineva vastasega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X