320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea, et USA ja Kanada finaali ei saanud. Loodetavasti saab järgmine OM ikka normaalset hokit jälle vaadata.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Kanada sai siiski piisava satsi kokku, et soomlased kukutada. Jess!
      Kas sa oled õnnelik nüüd?

      Kommentaar


        Saskia Alusalu võistleb Eesti parimale positsioonile OMil ja ka võimalikest medalitest? Vara veel öelda.. 14:30 telekate ette!

        Kommentaar


          Nüüd peab keegi steroide pissima ja saab medali ka

          Kommentaar


            Võimas!

            Kommentaar


              4. koht Olümpiamängudel. Nice!
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Tuleb rulluiskudelt tolm maha pühika
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Ootan juba Pahvi või kellegi kommentaare.

                  Kommentaar


                    Kas Rillekas selle spordiala on heaks kiitnud?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Pisut veider süsteem, aga äge sõit meie tüdruku poolt.

                      Kommentaar


                        See süsteem on idiootsus ruudus aga neljas koht on neljas koht.

                        Kommentaar


                          Alal, mis oleks muidu korralik unekas, on võistlejal võimalik läbi aktiivsuse saada parem koht...mis selles on halba, idiootset? Sama hästi võiks öelda, et debiilne on püssi lasta ja suusatada, sest tegemist on kahe täiesti erineva alaga.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Alal, mis oleks muidu korralik unekas, on võistlejal võimalik läbi aktiivsuse saada parem koht...mis selles on halba, idiootset? Sama hästi võiks öelda, et debiilne on püssi lasta ja suusatada, sest tegemist on kahe täiesti erineva alaga.
                            + 1

                            Vaatasin seda ala esimest korda ning oli selgelt huvitavam kui vaadata lihtsalt uisutamist.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Äkki peaks kergejõustikus 10 000 meetri jooksus ka vahespurte sportlased tegema? Noh, et muidu oleks jubeigav ju.

                              Kommentaar


                                Varsti hakkad ameerika jalgpalli ja jalgpalli ka võrdlema?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X