320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Öeberg näitas 6. aega rajal ja kaotus oli siiski veidi üle 2 minuti, mis nüüd nii hull ka pole.

    Ma ei oska seda sõidukiirust kommenteerida, aga me teame, et palju kehvemad sõitjad suudavad sprindi ja ka jälituse ära kannatada ja korralikult sõita, aga 15 on raske ja seal tulevad suured vahed.

    Ehk kui nüüd norida, siis paljud Talihärmast sprindis kiiremad sõitjad ei suutnud ka siin julmalt kiired olla ja kaotasid samuti 1.30-2 minuti lähedusse rootslannale.

    Seega 15 km on täiesti teine ala kui sprint ja ma arvan, et Talihärma treenitus polegi Usas õppimise tõttu ehk nii kõva kui võiks ja hetkel on tase sellinne.
    Täpsemalt 2.36.
    Meestel samuti võiks vorm ikka oluliselt parem olla, kui parim sõitja Ermits ikka ca 3.40 rajal kaotab, siis on pilt päris nukker.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      Täpsemalt 2.36.
      Meestel samuti võiks vorm ikka oluliselt parem olla, kui parim sõitja Ermits ikka ca 3.40 rajal kaotab, siis on pilt päris nukker.
      Öeberg kaotas Kuzminale rajal 1.31, Talihärm 3.39, ehk siis natuke üle 2 minuti oli nende vahe. Viimane ring oli Johannal isegi ok, aga ma arvan ikka, et nagu paljude teiste nõrgemate sõitjate jaoks, siis 15 on liiga pikk ja siin tulevadki suured vahed.

      Kommentaar


        Võrratu, kuidas Matthias Mayeri suusad öösel lumel liuglesid. Täiuslik laskumine algusest lõpuni. Senise lümpja tipphetk minu jaoks. Kuigi ka mõndagi muud vahvat on juba juhtunud - Boe ja Haga eilsed võidud näiteks. https://www.bitchute.com/video/WycSfroloqYk/
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Muuseas Tonga õltet ülakehaga tüüp kaotas suusarajal umbes 23 minutiga, aga ei jäänud sugugi viimaseks. Kolumbia ja Mehhiko mehed jäid tast kõvasti maha. Väga tubli.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Muuseas Tonga õltet ülakehaga tüüp kaotas suusarajal umbes 23 minutiga, aga ei jäänud sugugi viimaseks. Kolumbia ja Mehhiko mehed jäid tast kõvasti maha. Väga tubli.
            Sometimes lose, always win

            Kommentaar


              Skeleton on lümpjaprogrammi vägevaim ala. Noorhärrad ja noored daamid tuiskavad võimatu enesekindlusega pea ees jäärennist alla. Number kaks on minu jaoks curling ja kolmandaks jääb vana hea mäesuusk.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Skeleton on lümpjaprogrammi vägevaim ala. Noorhärrad ja noored daamid tuiskavad võimatu enesekindlusega pea ees jäärennist alla. Number kaks on minu jaoks curling ja kolmandaks jääb vana hea mäesuusk.
                Minu jaoks on kõige lahedam lumelauakross. Siis vist laskesuusk. Rohkem polegi nagu vaadanud. Viimasesse otsa jääb suusahüpe.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Minu jaoks on kõige lahedam lumelauakross. Siis vist laskesuusk. Rohkem polegi nagu vaadanud. Viimasesse otsa jääb suusahüpe.
                  Täiesti nõus, lumelauakross paneb küll vaatama. Kuigi äärmiselt naljaks kuulata enne/peale Vaultieri võitu, et nüüd peaks iga eestlane olema max õnnelik, kuna naine tal eestlane, mida rõhutatakse korralikult. Naljakas. Sama keiss selle Kanada suustatajaga

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Täiesti nõus, lumelauakross paneb küll vaatama. Kuigi äärmiselt naljaks kuulata enne/peale Vaultieri võitu, et nüüd peaks iga eestlane olema max õnnelik, kuna naine tal eestlane, mida rõhutatakse korralikult. Naljakas. Sama keiss selle Kanada suustatajaga
                    Eks see ole tingituna sellest, et meie sportlased kõrges mängus kuskil kaasa ei löö ja siis meedia hakkab otsima mujalt mingeid debiilseid seoseid, millest kirjutada ja pähe määrida, et pool saavutust on nagu Eesti oma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                      Eks see ole tingituna sellest, et meie sportlased kõrges mängus kuskil kaasa ei löö ja siis meedia hakkab otsima mujalt mingeid debiilseid seoseid, millest kirjutada ja pähe määrida, et pool saavutust on nagu Eesti oma.
                      Jaa muidugi, meedia-meedia.

                      Vaata Vaultier' intekat siit
                      . Mees võtab ilma küsimata ise teema üles, et "ma annaksin pool medalit Eestile". Näita mulle nüüd ajakirjanikku, kes sellist asja pealkirjaks ei vormi. Ja noh Pärle ja Freimuth ilmselgelt elasid talle kaasa ennekõike lihtsalt seetõttu, et tüüp hängib perega igal aastal kuu või paar Eestis ja on neile tõenäoliselt suhtkoht sõbra eest. Lihtne.


                      Ääremärkusena veel. Iga inimene, kes on natukenegi aega ajakirjanduses töötanud, teab, et kehtib üsna kindel reegel: seo loos/pealkirjas teema Eestiga või eestlasega ja lugeja huvi selle vastu suureneb kordades. Sõltumata absoluutselt teemast. Ehk nagu rahvasuu juba ammu teadis ütelda: milleks sõimata peeglit, kui endal lõust viltu.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Jaa muidugi, meedia-meedia.

                        Vaata Vaultier' intekat siit
                        . Mees võtab ilma küsimata ise teema üles, et "ma annaksin pool medalit Eestile". Näita mulle nüüd ajakirjanikku, kes sellist asja pealkirjaks ei vormi. Ja noh Pärle ja Freimuth ilmselgelt elasid talle kaasa ennekõike lihtsalt seetõttu, et tüüp hängib perega igal aastal kuu või paar Eestis ja on neile tõenäoliselt suhtkoht sõbra eest. Lihtne.


                        Ääremärkusena veel. Iga inimene, kes on natukenegi aega ajakirjanduses töötanud, teab, et kehtib üsna kindel reegel: seo loos/pealkirjas teema Eestiga või eestlasega ja lugeja huvi selle vastu suureneb kordades. Sõltumata absoluutselt teemast. Ehk nagu rahvasuu juba ammu teadis ütelda: milleks sõimata peeglit, kui endal lõust viltu.
                        Omavahel karjumine on teid ikka maruõrnaks teinud...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Omavahel karjumine on teid ikka maruõrnaks teinud...
                          täiesti siiralt, et ma ei saa aru, millest sa räägid.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            täiesti siiralt, et ma ei saa aru, millest sa räägid.
                            Nevermind.

                            Kommentaar


                              Naljakas on lugeda eel pool mõnda kommi, kus läbilõhki liberaal suhtub halvustavalt "majanduspagulasse". Globaliseerumine düüd! Globaliseerumine. Kõik on omad. Kui ma panen sakslannat, siis olen ma jalka maailmameister
                              Ainus ala mida mina vaatan on jäähoki ja sellestki vaid finaali
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Mäkäräinenil siis kohe sisuliselt viimane võimalus OM-medal saada. Mingi õhkõrn lootus oleks ilmselt suurüllatuse korral ka segateates.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X