320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No mis kanalilt siis härrad ja prouad, poisid ja tüdrukud Olümpiat vaatavad? Kas taditsiooniline Kuuselemps või lengendaarse Uba poeg?

    Kommentaar


      Kuuse Lemps on saanud nii südamelähedaseks, et teda igal juhul eelistan Eurospordi ja Viasati kommentaatoritele. Ausalt õeldes ei kujutakski ette suusaülekannet ilma Lebituta ette. Sääritsa puhul kohe Viasatile ja Kaljuveeri intervjuude puhul automaatselt mute peale.

      Astma tädile esimene kuld, Poola tädi saab jälle Eesti määrdemeeste kallal sonida (kui postimehe pealkirju lugeda, artiklit pole lugenud). Heidi Weng on huvitav uus nägu minu jaoks.

      Suusatamise poole pealt eelõige soovin õnnestumist Northugile (ei tea miks) ning kõike paska ja ebaõnnestumist Rönningule (ei tea, kas too üldse võistleb). Ausatl õeldes, kuna eelmine aasta jäi vahele ja sel aastal murdmaast ka ei räägita spordimeedias, ei tea üldse enam, kes mida teeb ja kui kõva on - eriti meeste seas.

      Kommentaar


        Eurospordil pole õiguseid sel korral, muidu vaataks laskesuusatamist ja hüppeid kindlasti sealt. Ilmselt laskesuusatamist tuleb vaadata VSB pealt, sest Kaljuveri tõesti ei kannata kuulata. Murdmaas olen sammuti Lembituga nii harjunud, et seda saab ikka Etv pealt vaadata.

        Murdmaas meeste seas on sel hooaja vist (pole ka just kõige rohkem jälginud) kõige teravam Sundby.

        Kommentaar


          Kaljuveeri kommentaar just laskesuusatamises: "Ma ei tea kas rahvast on juurde tulnud, aga tribüünid on küll rohkem täis läinud."

          Kommentaar


            ader ja kaljuveer on dünaamiline duo tõesti, jommaijoo.

            Kommentaar


              Ma ei ole kahel viimasel hooajal eriti laskesuuska jälginud, aga ma vist ei eksi, kui ütlen, et Bjöerndaleni kuld on päris suur üllatus.

              Kommentaar


                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                Ma ei ole kahel viimasel hooajal eriti laskesuuska jälginud, aga ma vist ei eksi, kui ütlen, et Bjöerndaleni kuld on päris suur üllatus.
                Aga see on kuradima hea üllatus! Laskesuuskamisel alati selle vana poolt olnud! Super igatahes!
                Suusahüpetes olen ka ühe jaapani vanamehe poolt! Võiks tullagi üks elavate legendide olümpia!
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Eesti mehed panid kõik sirge molliga lati alt läbi. Hea kui keegi jälitusse saab üldse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                    Ma ei ole kahel viimasel hooajal eriti laskesuuska jälginud, aga ma vist ei eksi, kui ütlen, et Bjöerndaleni kuld on päris suur üllatus.
                    Suur vast mitte. Selline mõõdukas. Sel hooajal on ta taas leidnud oma kunagise sõidukiiruse, kuid laskmine on pisut alt vedanud. MK sarjas on ta sel hooajal ka paaril korral võidule lähedal olnud. Fourcade ja Svensseni, kellede sõidukiirus oli üllats, selja taga on tihe seltskond MK-sarjas olnud ning Björndalen on sinna seltskonda kuulunud.

                    Nüüd on vaja ka Kasail hüpets midagi ära võtta.

                    Edit: Meie mehed on muidugi "tegijad"

                    Kommentaar


                      Kuigi nii poleks aus, tahaks, et sellisel kujul olümpiakogemust saaksid meie noored tulevikulootused, mitte vanad tobrelutsud...
                      Newton Heath 1878

                      Kommentaar


                        Ei läinud 24h möödagi

                        It was created by Michael Miller, a designer at a New York advertising agency and it's already for sale. It'll cost you $22.95 (around £14).

                        Kommentaar


                          Edasi, Rehemaa! Ootan Alaveri kommentaari, kuidas ongi loomulik sellistele suurtele suusariikidele nagu Armeenia, Liechtenstein, Hispaania jne kaotada. Samas amatöörsportlast taanlast edestada lausa 18 sekundiga on ka vahva.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Edasi, Rehemaa! Ootan Alaveri kommentaari, kuidas ongi loomulik sellistele suurtele suusariikidele nagu Armeenia, Liechtenstein, Hispaania jne kaotada. Samas amatöörsportlast taanlast edestada lausa 18 sekundiga on ka vahva.
                            Ma ikka suutsin tänase ennustuse Rehemaa kohapealt ikka väga puusse panna. Pakkusin 53 kohta,aga mees ületas ennast täna täiega!
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Vaadates olümpiat, siis julgen arvata, et Nurmasalu või Glebova teevad sellel olümpial eestlaste parem tulemused. Täna muidugi loodan, et Nurmsalu koha 30 sekka tagab ja siis sealt võiks veel 5-10 kohta lõppkoha paremaks hüpata.

                              Kommentaar


                                Kas venelastel on õigus protest sisse anda? Sest Sundby ju tegelikult lõpusirgel vahetas rada ja sõitis venelasele ette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X