320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Palun seletage mulle ära, miks need ROK-i teleõigused nii jaburad on? Miks ETV ei tohi klippe netti üles panna nagu varasematel aastatel? Kui ollakse juba ülekannete eest makstud, siis võiks see õigus kaasas käia. Või on seal mõni sügavam põhjus? Sest praegu tundub, et piiratakse lihtsalt võimalikku populaarsuse kasvu taliolümpia vastu. Sisuliselt kui päeval pole võimalus telekat vahtida, siis ei näegi kuskilt omakeelset videot tippsündmustest.
    Veebis näitamise õigused on kõik MTG (Viasat) käes.

    Kommentaar


      Algselt postitas lenc Vaata postitust
      Veebis näitamise õigused on kõik MTG (Viasat) käes.
      ja kus neid videosid näha saab?

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        ja kus neid videosid näha saab?
        Seda küsi Viasati käest kus peidus nad neid hoiavad....

        Kommentaar


          Anu Säärits halfpipe-i kommenteerima ka vast kõige paslikum muuv. Joolo flip!
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
            Anu Säärits halfpipe-i kommenteerima ka vast kõige paslikum muuv. Joolo flip!
            Seda ikka said teada, et Shaun White on miljonär ja et palju kirutud renn on kõigi aegade "võimsaim" ?

            Kommentaar


              Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
              Seda ikka said teada, et Shaun White on miljonär ja et palju kirutud renn on kõigi aegade "võimsaim" ?
              Milleks ennast piinata Sääritsaga? Milleks Kaljuveeriga, milleks Kalkuniga ja Kuusega? Visasat Teeb kõik palju inimlikumalt ära ja ma olin halfpipe finaali vatama lausa kordusest, et ei peaks Sääritsat kuulma. Ei ole kindlasti kõiki kommentaatorid kuulnud, kui Joel Pärle ja Marko Vilumaa ilmselgelt suudavad naerma ajada, olla samas asjalikud ja mitte mõttetult vahutada(Y).

              Oleks vast suhteliselt võimatu, et Säärits kaaskommentaaoriga arutaks teemal: "Millal Sina viimati Matrioškat bonkisid".

              ETV kommentaaritute Kuuse ja Kalkuni puhul on kahtlus, et kommentaar peab olema tehtud ETV's ka vaegnägijale. Ma ei oska muud moodi seletada seda, et ette peab helikiirusel vuristama nii selle, mida vaataja ei näe, kui ka selle mida vaataja nii kui nii ise ka näeb. Ei saa rahulikult vaadata. Õnneks on VIASAT!

              Kommentaar


                Tuletan meelde, et kommentaatori peamine mõte ongi peegeldada seda mis ekraanil paistab. Rääkides halfpipe kommentaarist, siis mind segas Sääritsast rohkem kommenteerima kaasatud ekspert.. Priidik Vesi nagu ma aru saan. No ei ole tal kommentaatori soolikat aga eks proovima ju peab, muidu ei teaks.
                Ja ikkagi ei saa ma aru miks kommentaatoreid kiruda, mulle hakkab vägisi tunduma, et mõni teeb seda pigem selle pärast, et see on popp.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Tuletan meelde, et kommentaatori peamine mõte ongi peegeldada seda mis ekraanil paistab. Rääkides halfpipe kommentaarist, siis mind segas Sääritsast rohkem kommenteerima kaasatud ekspert.. Priidik Vesi nagu ma aru saan. No ei ole tal kommentaatori soolikat aga eks proovima ju peab, muidu ei teaks.
                  Ja ikkagi ei saa ma aru miks kommentaatoreid kiruda, mulle hakkab vägisi tunduma, et mõni teeb seda pigem selle pärast, et see on popp.
                  Ma ei tea, kui võrdlusmaterjali pole, siis tasuks arvamusest hoiduda.

                  Pole Kaljuveeri kommentaare kunagi millekski pidanud nagu ka Sääritsa omi.

                  Kui meeldib teha asju, mis on popp, siis on tore. Teine võimalus on omada mõistust eraldamaks terasid sõkaldest.

                  Iseenesest hea võrdlus - peegeldama, mitte vuristama ette ekraanigraafikal niigi näha olevaid numbreid ja järjestusi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                    Ma ei tea, kui võrdlusmaterjali pole, siis tasuks arvamusest hoiduda.

                    Pole Kaljuveeri kommentaare kunagi millekski pidanud nagu ka Sääritsa omi.

                    Kui meeldib teha asju, mis on popp, siis on tore. Teine võimalus on omada mõistust eraldamaks terasid sõkaldest.

                    Iseenesest hea võrdlus - peegeldama, mitte vuristama ette ekraanigraafikal niigi näha olevaid numbreid ja järjestusi.
                    Ei tasu unustada, et televiisorit vaatavad ka nägemispuudega inimesed kes eraldavad ehk vaid helendavat ekraani ja heal juhul mingeid kogusid seal peal.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Ei tasu unustada, et televiisorit vaatavad ka nägemispuudega inimesed kes eraldavad ehk vaid helendavat ekraani ja heal juhul mingeid kogusid seal peal.
                      Selline kahtlus mul oligi. Kui keegi seda vaid kinnitaks, et selline kohustus neil on. Aga, isegi kui on, siis Osila seda ilmselgelt eirab või võtab oluliselt ükskõiksemalt, kui Kuuse ja Kalkun Ei tundu adekvaatse põhjendusena.

                      Kommentaar


                        Rikun korra Teie huvitavat väitlust. Kas Ilves on suusarajal ka asjalik v pigem mitte?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                          Rikun korra Teie huvitavat väitlust. Kas Ilves on suusarajal ka asjalik v pigem mitte?
                          Ütleme niimoodi, et kui Han Hendrik Piho kaotab suusarajale minnes Ilvesele 58 sekundiga, siis ilmselt saab just Piho eestlastest parima tulemuse lõpuks.

                          Kommentaar


                            Pole nagu kõrvu jäänud, et keegi peale koju jäänud Piho suudaks suusarajal vähegi asist tulemust teha.
                            BVB - Vaprus

                            Kommentaar


                              Pean ütlema, et noor Uba lümpjat kommenteerimas on tõeline matk tagasi noorusaega kui vana Toomas olümpiaid kommenteeris. Ma ei ütle, et poeg isa tasemel oleks, aga hääletoon on nii põrgulikult sarnane.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                mu arust on tiisler-kuuse duo ikka üsna hea praegu ntks. ma ei heidaks küll ette, et vaegnägijatele mõeldud. kui võrrelda et suusahüppeid tavaalana olen kuulnud nii räägu, osila, kalkuni esituses ja nendest ikka kõvasti etem kommentaar igaljuhul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X