320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dwideng Vaata postitust
    Ma ei tea, kui võrdlusmaterjali pole, siis tasuks arvamusest hoiduda.

    Pole Kaljuveeri kommentaare kunagi millekski pidanud nagu ka Sääritsa omi.

    Kui meeldib teha asju, mis on popp, siis on tore. Teine võimalus on omada mõistust eraldamaks terasid sõkaldest.

    Iseenesest hea võrdlus - peegeldama, mitte vuristama ette ekraanigraafikal niigi näha olevaid numbreid ja järjestusi.
    Mina vaatan näiteks sporti nii, et ma ei vaata ekraani. Noh, et tegelen oma asjadega ja siis kuulan, et mis toimub. Kui midagi olulisemat käib-toimumas, siis keeran pilgu ekraanile. Seepärast on minusuguse jaoks vaheteade, et kes kusagil tabelis asub, väga tervitatud.

    Kommentaar


      Lisaks kõigele muule on seekord äärmiselt huvitav seis medalitabelis, kui enne olumpiat uskusin, et Norra võtab kullatabelis kindla esikoha, siis hetkel on Saksamaa, hoolimata sellest, et laskesuusatamses ja murdmaas on alla käidud, isegi ehk suurem favoriit esikohale, samas Kanada on samuti ülitugev ja ei saa veel ka Usa lootusi maha kanda, Venemaa esikoht tunduks liiga optimistlik.
      Kui nüüd edasisi võistlusi vaadata siis Norra peaks saama naiste mudrmaas vähemalt 3 kulda veel, pigem isegi kõik 4, meestes 1-2. kulda tundub samuti reaalne, meeste sprinditeade ja midagi veel. Laskes 1-2 kulda vast tuleb ära, kust veel? mäesuusatamisest? Nt eelmine olümpia sai Kanada 14. kulda ja esikoha, Saksamaa jäi teiseks 10. kullaga ja Norra sai vaid 9 kulda, seekord saavad usutavasti rohkem. Kuna ei ole lumelauaga ja kiiruisutamistega väga kursis siis ei tea palju sealt saadakse, aga Saksamaa peaks juba kahevõistlusest 1-2 saama ja lisaks siis kelgutamsied ja mäesuusatamine, ehk duell tuleb päris pingeline vist, Kanada võib võita vaid siis kui mõlemad hokikullad ära võetakse.

      Kommentaar


        Sääritsast - ei ole asi selles, et kritiseerimine popp oleks, aga kui järjepidevalt üks inimene, kes ilmselgelt alast midagi ei jaga mingit sousti keedab eetris, siis tahest tahtmata see hakkab närvidele. Kui palju võib ühte asja korrata. Eriti see "võimsa" renni teema, peale seda kui see on saanud nii palju kriitikat selle pärast, et see on kitsas, kogub põhja pehmet lund ja ei tooda kõrgeid hüppeid. Jää parem faktide ja numbrite juurde, mitte ära keeda mingit "stiili" sousti. Las tehnika kommenteerimine jääda selleks palgatud ala asjatundjale.

        Kahevõistluses on loota eestlaste parima koha parandust. Samas ma ei tea alast peale Kail Piho kedagi (keda OMil pole), ei oska Ilvese sõiduoskust kommenteerida.

        Kommentaar


          Siis võtame medalid per rahvaarv ja Norra võidab ikkagi. Eks kottpükstealad on norrakate ültabeli kohta kindlasti nõrgendanud, siinkohal pean silmas üleüldist võimalust, mitte konkreetselt praeguseid mänge.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Mina vaatan näiteks sporti nii, et ma ei vaata ekraani. Noh, et tegelen oma asjadega ja siis kuulan, et mis toimub. Kui midagi olulisemat käib-toimumas, siis keeran pilgu ekraanile. Seepärast on minusuguse jaoks vaheteade, et kes kusagil tabelis asub, väga tervitatud.
            Kui ma üldse siin foorumis üle poole aasta esimese kommentaari panin, siis oli mu peamine eesmärk ikkagi kiita Pärle - Vilumaa tandemit. Lisaks soovisin ma teada, kas ETV'l on kohustus vaegnägijate tarbeks kõik visuaalne info vokaalseks muuta. Mind, kui veel täiesti korras nägemisega isikut see dubleerimine häirib ja sestap olen pöördunud Viasati radadele. Küllap hakkab seal ka tulevikus ehk häirima, aga esialgu on uus ja huvitavam.

            Kui kui keegi peab tarvilikuks televiisorit raadiona kasutada on see vist suhteliselt normaalne - vastupidine variant oleks suisa kurb. Samuti ei arva ma, et peaksin samamoodi käituma. Kui on teleülekanne, siis on teleülekanne. See kuidas keegi toluimejat kasutab ei ole tootja asi - sihtotstarve on tolmuimejaga tolmu imeda. Televiisoril pilti, ja sellega soovitavalt seoses olevat, häält edastada.

            Kommentaar


              Algselt postitas dwideng Vaata postitust
              See kuidas keegi toluimejat kasutab ei ole tootja asi - sihtotstarve on tolmuimejaga tolmu imeda. Televiisoril pilti, ja sellega soovitavalt seoses olevat, häält edastada.
              Ma nägin eile õhtul telesaadet kuidas tolmuimejaga auto maast lahti tõsteti.
              Aga sa ära võta isiklikult, eks kõik avaldavad lihtsalt oma arvamust
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas dwideng Vaata postitust
                Kui ma üldse siin foorumis üle poole aasta esimese kommentaari panin, siis oli mu peamine eesmärk ikkagi kiita Pärle - Vilumaa tandemit. Lisaks soovisin ma teada, kas ETV'l on kohustus vaegnägijate tarbeks kõik visuaalne info vokaalseks muuta. Mind, kui veel täiesti korras nägemisega isikut see dubleerimine häirib ja sestap olen pöördunud Viasati radadele. Küllap hakkab seal ka tulevikus ehk häirima, aga esialgu on uus ja huvitavam.

                Kui kui keegi peab tarvilikuks televiisorit raadiona kasutada on see vist suhteliselt normaalne - vastupidine variant oleks suisa kurb. Samuti ei arva ma, et peaksin samamoodi käituma. Kui on teleülekanne, siis on teleülekanne. See kuidas keegi toluimejat kasutab ei ole tootja asi - sihtotstarve on tolmuimejaga tolmu imeda. Televiisoril pilti, ja sellega soovitavalt seoses olevat, häält edastada.
                Et kui sa teleka lahti teed, siis istud ja vaatad ainiti ekraani?

                Kommentaar


                  Kus need kolm venelast on, kelle tõttu Kail Piho eemale jäi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    Kus need kolm venelast on, kelle tõttu Kail Piho eemale jäi?
                    meeskonnavõistlusel

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      mu arust on tiisler-kuuse duo ikka üsna hea praegu ntks. ma ei heidaks küll ette, et vaegnägijatele mõeldud. kui võrrelda et suusahüppeid tavaalana olen kuulnud nii räägu, osila, kalkuni esituses ja nendest ikka kõvasti etem kommentaar igaljuhul.
                      Minu jaoks on see üks parimaid kommentaatori paare üldse, keda mul on kunagi olnud õnn kuulata. Mehed on tõsiselt asjatundlikud, teavad taustainfot, oskavad kildu visata ja mis kõige tähtsam jutt jookeb ilma punnitamata ka nii teoorias igaval alal kui eda on näiteks murdmaasusatamise ühisstart.
                      Giggs will tear you appart.

                      Kommentaar


                        See kahevõistlus on küll mingi kahtlane aretis. Alla keskmise suusahüppajad ja alla keskmise suusatajad kokku pandud.
                        Ne rõba, ne mjaso.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                          See kahevõistlus on küll mingi kahtlane aretis. Alla keskmise suusahüppajad ja alla keskmise suusatajad kokku pandud.
                          Ne rõba, ne mjaso.
                          Ma olen elu aeg mõelnud, et maraton ja kõrgushüpe sobiks hästi kokku.. kõrguhüpe loomulikult kohe pärast maratoni jooksu.
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                            See kahevõistlus on küll mingi kahtlane aretis. Alla keskmise suusahüppajad ja alla keskmise suusatajad kokku pandud.
                            Ne rõba, ne mjaso.
                            Kümnevõistlus on ju ka selline ala, kus ükski osaleja poleks tipus 100m, kaugus, kuul, kõrgus, 400m, 110m tõkkeid, kettaheite, teivashüpe, odavise või 1500m jooksus. Kas kuulutame mõttetuks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                              See kahevõistlus on küll mingi kahtlane aretis. Alla keskmise suusahüppajad ja alla keskmise suusatajad kokku pandud.
                              Ne rõba, ne mjaso.
                              Sa oled rumal

                              Aga jah Saksale üks kuld juurde ja ka meeskonnavõistluses peaks nad selged favoriidid olema, ehk Norral tuleb pingutama hakata.

                              Kommentaar


                                Northugi ei lastagi klassikas starti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X