320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Muidugi saab alati paremaid tingimusi luua, aga see kui sul heas korras staadionit või korvpalliväljakut võtta pole, ei tähenda et isu korral trenn tegemata jääks.
    Palju on Tallinnas muruväljakuid, kus 10-15 huvilist saaksid tasuta jalgpalli mängida?

    Algselt postitas kyps Vaata postitust
    Treeningud kohandatakse vastavalt võimalustele. Jooksu ja rattatrenniks pole sulle riigi poolt eritingimusi vaja. Vabanduse mitte treenimiseks leiab alati.
    Tõsi. Kuid teisalt- kui Kultuurikilomeeter poleks mul 2 minuti kaugusel, siis ma hui jooksnuks suvel mõned korrad ja mõtleks praegu, et sel aastal proovin seda regulaarselt teha. Entusiastid võivad muidugi mööda kõnniteid joosta või selleks kuhugi spetsiaalselt sõita. Aga küsimus on ju pigem selles, kuidas võimalikult palju inimesi liikuma saada.

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Selline hoovisport on noorte hulgas välja suremas, enam ei viitsita peale kooli ja vabal ajal palle korvi, üle võrgu või taga ajada. See on pigem ajastu märk. Kui oleks huvi, saaks need tingimused ka ise luua, need ei vaja mingeid suuri riigipoolseid rahasüste.
    Minu maja taga on minimõõtudes kunstmuruväljak, mis on küll natuke räämas, kuid pidevalt noori täis. Ma olen üsna kindel, et suurem osa neist künklikul pargiväljakul palli taga ei ajaks.

    Kommentaar


      Praegusest arutelust mööda, aga kas ma olen ainuke, keda peletab õhtulehe olümpiastuudio vaatamisest see tüse olevus eemale? Ei suuda kohe kuidagi seda play nuppu vajutada, kui siuke vaal seal tegutseb.

      Kommentaar


        Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
        Praegusest arutelust mööda, aga kas ma olen ainuke, keda peletab õhtulehe olümpiastuudio vaatamisest see tüse olevus eemale? Ei suuda kohe kuidagi seda play nuppu vajutada, kui siuke vaal seal tegutseb.
        Hea reklaamitrikk. Pole enne seda Õhtulehe olümpiastuudiot vaadanud, kuid nüüd tekkis küll huvi.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          See ei tohiks ju üllatusena tulla?

          Eveli Saue oli maailmas kokkuvõttes top30 laskesuusataja, kui otsustas karjääri lõpetada. Tsikk oli kaks aastat varem lõpetanud MMil kõigil neljal ajal esikolmekümnes, kuid pidi ikka omal rahakotil elama. Lugedes seda, siis on täiesti arusaadav, et ühel hetkel viskab selline joga kopa ette ja pigem proged.


          Võimalik, et viimaste aastate andekaim meessoost Laskesuuskur Kaldvee lõpetas karjääri enne kui see tõsiselt algas, sest käis sisuliselt enda rahakotil võistlemas ja nägi perspektiivi parem parem palgatöölisena.


          Kahevõitlejad Pihod kogusid annetusi, et hüppesuuski osta:


          Ja seda jada võiks mitte-murdmaasuusatajate osas jätkata pm lõputult.
          Saue lõpetas sporditegemise kõrvalt Nõo Reaalgümnaasiumi kuldmedaliga ning hiljem Tartu Ülikooli informaatika cum laude. Nüüd töötab Playtechis.
          Kui ma ei eksi, siis Kaldvee omab magistrikraadi majanduses ning tegutseb finantsvallas.

          Ehk neil ongi reaalselt midagi tasuvamat oma ajaga teha, kui siin teiste 30+ aasta vanuste sportlastega põlve otsas sporti tehes sinilindu taga ajada ja pärast aiataha läinud sõite reporteritele anekdoote rääkida.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
            Rehemaa saab tänavu 32 juba - no krt kas ei oleks aeg juba see nalja tegemine ära lõpetada!? Ja siis see eraldi sprindikoondis - täielik feil ikka.
            Täna kui ülekandes mainiti, et Rehemaa tuli 2002 juunioride maailmameistriks, siis imestasin, et kas tõesti on sellest nii palju möödas ehk 12 aastat. Ja nüüd kui ütlesid, et ta tänavu saab juba 32, siis tabas teine imestus. Ma miski pärast arvasin, et Rehemaa veel ikka alla 30 Kui vanust juba nii palju, siis tuleks küll mõelda selle pulli lõpetamisele. Veerpalu oli 28, kui sai MMlt hõbeda, 30 kui tuli Lahtis maailmameistriks, 31 aastaselt tuli olümpiavõitjaks. Ma ei oota temalt mingeid medaleid, aga mingi trumpala ju võiks olla, kus suurvõistlustel tuleks stabiilselt 20 sekka. Kuidas pagan ta eelmine aasta MMil 15km vabatehnikas 7. koha sai üldse?

            Kommentaar


              Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
              Praegusest arutelust mööda, aga kas ma olen ainuke, keda peletab õhtulehe olümpiastuudio vaatamisest see tüse olevus eemale? Ei suuda kohe kuidagi seda play nuppu vajutada, kui siuke vaal seal tegutseb.
              Kusjuures tänases osas on eriti huvitav kuidas saate alguses neiu võbiseb kohutavalt rääkimise ajal. Nagu oleks ....khm... "jänes püksis" vms.

              Kommentaar


                ha-ha , Zirinovski arvates tuleb piirata olümpiast osavõttu kahe korraga, hiljem on sportlane juba vana ja vigane ning tuleb teed anda noortele
                seda siis Pljustsenko näite najal
                ka venelastelt endilt tuleb ta kohta palju kriitikat, nii ootamatu vigastus loomulikult olla ei saanud

                Kommentaar


                  Algselt postitas Spade
                  Nalja tegemine? Eelmise aasta MMi 7. mees, miks ta peaks sellise koha pealt aasta enne lümpjat loobuma? ja mis koha pealt see naljategemine on? Jah, üksik sähvatus ning selliste vahendite pealt peaks ta palju kõvem olema, aga ikkagi.
                  Kui see sprindikoondis loodi olid mehed, oli potentsiaali, olid ka tulemused. Kahjuks pole suudetud uut sammu edasi astuda ning on see tehtud hoopis tagasi, feiliks nimetada.. puhka jalga.
                  Täpselt, üksik sähvatus ja selliste vahendite pealt peaks ta palju kõvem olema - rohkem polegi vaja õelda. Vaata ta tulemusi http://www.suusaliit.ee/?op=body&id=16&cid=10&cgid= Kutt on juba 10+ aastat stabiilselt keerelnud 30-60 koha peal MK-s (aegajalt 20-30 ja aegajalt 60+). Tõepoolest, on ka kaks väga eredat sähvatust täiskasvanute tiitlivõistlustel - Libereci 50km 10. koht ja mullune 15km 7. koht. Kuid leian, et selliste tulemuste saavutamiseks ei peaks nii palju resurssi kulutama.

                  Sprindikoondises on tehtud ikka rohkem kui üks samm tagasi. MKs pole tänavu nendest harvadest kordadest kui on 30 sekka pääsetud keegi edasi poolfinaali saanud. Olümpia läks ka nii nagu läks. Kõik need jutud, et "just lõpetasin kõva treeningperioodi ja ei jõua veel", "tulin just mägedest, pole ära taastunud", "Eelmine nädal oli nohu..." no kaua võib. Kui terve aasta on tehtud olümpia nimel trenni ja tulemus on selline siis see on feil!
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Ulmeline ülekaal Domracheval suusarajal ikka. Kaks naist, kes talle suusarajal kõige vähem kaotasid olid soomlane Makarainen (+43sek) ja tšehh Soukalova (+58sek). Bescond ka alla 2 minuti kaotus. Ülejäänud eesotsas olevad kaotasid 2-3 minti.

                    Kommentaar


                      täna oleks ainult 2 trahvi lasknud Soukaloval olnud teor. võimalus Domratšovaga suusarajal konkureerida,
                      mitu naist mängis oma medališansi veel viimases tiirus maha

                      pole M.Aderi väidet veel üle kontrollinud, aga Skardino on siis senise 3 ala 10 tiiru puhtalt läbinud
                      (või oli ikka 1 möödalask)


                      e: sprindis 17.,
                      tagaajamises tõusis 13. (viimases tiirus 1 trahv)
                      ja täna pikal distantsil puhta laskmisega pronksmedal
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Hernits Romanenkovi esituse kohta
                        Raske uskuda, kuidas see kava oleks võinud veel hullem olla


                        Muidu pull mõelda, et Pyeongchangis 2018. aastal saavad (loodetavasti) kommentaatorid öelda, kuidas juba aastaid on Eesti suurimaks taliolümpia medalilootuseks olnud 8/9. klassi õpilane Kelly Sildaru

                        Kommentaar


                          Lehtla läks rajale, kuid unustas padrunid maha. Muidu oleks raudselt kuld ära tulnud.
                          Corner taken quickly...

                          Kommentaar


                            Üks ei pannud kunagi tina,teine puistab kruve,kolmas jätab salved maha ....ou jee ja need lollid pärastised kommentaarid a la hõre õhk ja pehme lumi.....Keegi ei ütle välja ka ,et ta oli lihtsalt tükk sitta,kes silub anekdoodiga kes räägib kuidas suusakepp ta peaaegu läbistas.... Meie sportlased,meie esindajad!
                            Invest In Africa

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                              Üks ei pannud kunagi tina,teine puistab kruve,kolmas jätab salved maha ....ou jee ja need lollid pärastised kommentaarid a la hõre õhk ja pehme lumi.....Keegi ei ütle välja ka ,et ta oli lihtsalt tükk sitta,kes silub anekdoodiga kes räägib kuidas suusakepp ta peaaegu läbistas.... Meie sportlased,meie esindajad!
                              Kas mitte Kärp täna ei öelnud, et polnud suuska aga samas polnud ka meest suuskadel? vms

                              Kommentaar


                                Mu meelest ütlesid täna ka Tammjärv ja Ränkel põhimõtteliselt, et ise olid sitad ja ainult Rehemaa hakkas seal mingit lolli juttu suust välja ajama.
                                Algselt postitas Blue Moon
                                Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X