320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    mulle tundub, et Eesti olümpialaste kritiseerimisega on taas kord äärmiselt liiale mindud. oli ju ette teada nende tase ja üle oma varju ei hüppa. "olümpiaturiste" on ka vaja, ilma nendeta oleks ikka väga igav.
    nõus, kuid turistiks kedagi ei nimeta.

    Ainus asi, mis sportlaste valikul valesti tehti oli see kahevõistlejate keiss. Kail Piho oleks pidanud koha saama, kuna tegemist on ilmselgelt neliku parima suusamehega, kes erinevalt teistest suusarajal oma kohta alati parandas. Eriti arvestades seda, et Šotsi rajad on üle keskmise rasked.

    Kommentaar


      Mind isiklikult häirib see, et Eesti sportlastel pole seal mingit emotsiooni. Läheb p...e, siis sõima, nuta, näita et oled pettunud, kus on see sportlik viha? OM on talialade tippvõistlus, võib-olla mõnel jääbki see elu ainsaks võimaluseks.

      Lehtlal nägu nalja täis, et haha, unustasin laadimata. Gaim püüab tähelepanu ainult oma läätsede ja eriti koomilise jutuga, et ei julge allagi lasta (ÕL-is olid veel sõnad, et "suusatada ei oska ma nagunii"). Mida peaks siis seal positiivset leidma? Ma ei kujuta ette, et tuletõrjuja teataks, et mul on tule vastu foobia ja ega ma ausalt öeldes ei oskagi voolikut peos hoida...
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        see mis Norra suusatamisega toimub on ikka müstiline. nüüd isegi on mõtet üle pika aja suusatamist vaadata. täna hommikune sõit jäi kahjuks nägemata
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Venemaa värava tühistamine viimasel kolmandikul oli tegelikult üpris brainfart otsus. Minu silm ei seletanud, kust täpsemalt värav paigast ära oli (ja mis olukorras üldse see juhtus). Lisaks ei oleks see mõjutanud ka litri väravasse minekut.

          Bädlak muidugi lätlastel. Üks 2x olümpial 4. teine 2x olümpial hõbe.
          Skeleton (ja nähtavasti siis ka kelgutamine) on isegi päris põnev asi

          Btw ei saa aru, miks inimestele Lembitu Kuuse kommentaarid ei meeldi. Emotsiooni on, suusatamist tänu aastatele jagab juba sisuliselt kõige ja näiteks erinevalt Kaljuveerist laskesuusas ei aja ka seosetut mula.
          Ja ka Kaljuveer ei sunni mind laskesuusa ajal kanalit vahetama. Võibolla üheks põhjuseks on Margus Ader. Osilat ja Sääritsat pole Olümpial kommentaatorina eriti kuulnud.

          VSB pealt olen seni vaadanud ainult Skeletoni (kuna ETV näitas ainult viimast sõitu) ning veidi ka Petersood. Peaks vanadest harjumustest võitu saama ja ka neid natuke proovima (näiteks laskesuusk)

          Kommentaar


            Värava tagant vaadatades, vasak post oli paigast ära. Väravavaht eelmises olukorras lükkas selle paigast.

            Kommentaar


              Rakvere Raibe on ka uurimistööd teinud, olümpia kohta kaks korda.

              Ansip käis Sotšis sportlasena

              Põnev uudis saabus meile Sotši talimängudelt. Pärast suuri vaidlusi selle üle, kas peaminister Andrus Ansip läks Venemaale peaministri või eraisikuna, selgus poole peal, et tegelikult käis ta seal hoopis sportlasena.
              Nimelt osales suure suusahuvilisena tuntud Ansip naiste laskesuusatamise distantsil, kus ta saavutas 71. koha.
              Ansipi tunneb spordisõber ära õudu tekitavate zombiläätsede järgi, mis paelusid ka maailma meediat.

              Kristina Šmigun paneb oma Torino olümpiakullad oksjonile

              Dopingukahtluste alla langenud suusasangar Kristina Šmigun teatas oma avalikus pöördumises Eesti rahva poole, et paneb oma mõlemad Torino olümpiakullad Londonis oksjonile.
              “Teen seda raske südamega, kuid mul ei ole valikut, sest muidu võtab WADA need ära ja annab Björgenile,” ütles Šmigun.
              Ta loodab, et mõlemad medalid tulevad Eestisse, kuid pole välistatud, et need rändavad mujale.
              Kas oksjonile lendavad peale ka Neinar Seli ja Rein Kilk, ei olnud Rakvere Raipe trükkimineku ajaks veel teada.

              Kommentaar


                Tiisler ja Piho ei klapi kohe üldse. Kalkuniga parem kuulata. Kuidagi koguaeg sõidavad üksteisele sisse.

                Kommentaar


                  Noriaki Kasai on ikka võimas vana! Väga kahju, et kulda ei võtnud

                  Kommentaar


                    Kurjam küll. Nii napilt jäi Kasai kullast ilma. Väääga kahju.

                    Kommentaar


                      Kahju. Aga 41 aastaselt olumpial hõbe võtta on ka väga kõva sõna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                        Venemaa värava tühistamine viimasel kolmandikul oli tegelikult üpris brainfart otsus. Minu silm ei seletanud, kust täpsemalt värav paigast ära oli (ja mis olukorras üldse see juhtus). Lisaks ei oleks see mõjutanud ka litri väravasse minekut.
                        soome kommentaatorid märkasid kohe, et värav läks paigast.

                        Kommentaar


                          Kasai üle väga hea meel!
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Venemaa värava tühistamine viimasel kolmandikul oli tegelikult üpris brainfart otsus. Minu silm ei seletanud, kust täpsemalt värav paigast ära oli (ja mis olukorras üldse see juhtus). Lisaks ei oleks see mõjutanud ka litri väravasse minekut.
                            Rootsi-Läti mängus brainfart'iti ka üks rotsa värav sisse, kuigi rootslane oli vv alas. Sellest muidugi poleks üldises mängutulemuses vast tolku olnud
                            308

                            Kommentaar


                              Täna oli suusahüpetes ka üks muigele ajanud hüpe ja stiilipunktide andmine, mis võiks kanda näiteks pealkirja "venelased on ikka venelased". Nimelt teises voorus üks venelane (Vassiliev oli vist nimi) hüppas ulmelise 144,5m, aga maandumine läks nihu ja kukkus selili. Siis Piho ütles, et kui maandumisel puudutad kehaga või käega maad, peavad kohtunikud ainuüksi sellepärast võtma 7 stiilipunkti maha. Ja oh üllatust kui stiilipunktid avalikustati: Kõik kohtunikud peale venelase andsid 10-11p ja venelane 13,5 Madalaim ja kõrgeim võetakse niikuinii maha, aga muigama võttis küll see koht. Mina vist polegi veel kunagi stiili hindamisel nii suurt vahet näinud kui see 2,5 täna, tavaliselt vist üle 1,5 ei erine. Muidugi jälgin suusahüpet ka ainult olümpia ajal, seega äkki on MKdel ka sellist asja ette tulnud.

                              Kommentaar


                                Piho puistas üldiselt suht palju nn.oma kildkonna termineid a la ründas suuska,täistald ,kand ,päkk kinni-lahti,käsi toetab ei toeta... laias laastus saad aru küll mida mees mõtleb ,aga no ei meeldinud see jutt! Ader oma pealelaskmiste ja korrigeerimistega on ikka toekam tükk!
                                Invest In Africa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X