320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas N4pster Vaata postitust
    Täna oli suusahüpetes ka üks muigele ajanud hüpe ja stiilipunktide andmine, mis võiks kanda näiteks pealkirja "venelased on ikka venelased". Nimelt teises voorus üks venelane (Vassiliev oli vist nimi) hüppas ulmelise 144,5m, aga maandumine läks nihu ja kukkus selili. Siis Piho ütles, et kui maandumisel puudutad kehaga või käega maad, peavad kohtunikud ainuüksi sellepärast võtma 7 stiilipunkti maha. Ja oh üllatust kui stiilipunktid avalikustati: Kõik kohtunikud peale venelase andsid 10-11p ja venelane 13,5 Madalaim ja kõrgeim võetakse niikuinii maha, aga muigama võttis küll see koht. Mina vist polegi veel kunagi stiili hindamisel nii suurt vahet näinud kui see 2,5 täna, tavaliselt vist üle 1,5 ei erine. Muidugi jälgin suusahüpet ka ainult olümpia ajal, seega äkki on MKdel ka sellist asja ette tulnud.
    Panin seda tähele ühe teise venelasega ka - hinded olid 16,5 16,5 17 17 18.

    Kommentaar


      Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
      Piho puistas üldiselt suht palju nn.oma kildkonna termineid a la ründas suuska,täistald ,kand ,päkk kinni-lahti,käsi toetab ei toeta... laias laastus saad aru küll mida mees mõtleb ,aga no ei meeldinud see jutt! Ader oma pealelaskmiste ja korrigeerimistega on ikka toekam tükk!
      no mida ta siis rääkima peaks? väga asjalik jutt ju ja terminid ka täitsa eestikeelsed. mulle meeldib.

      Kommentaar


        Meeste teates eestlaste esitus oli hea. Kõik olid stabiilsed, Ränkel ja Kärp isegi üle enda taseme ehk. Kaljuveri ja Alaveri kombel seda 10.kohta väga heaks nimetada on ikka selge liialdus. Norrakate määrdetiim on pidevas pohmellis vist. Niskanenilt kiireim klassika aeg, Legkov paugutas uisus pika puuga.

        Kommentaar


          10. koht oli tänase päeva absoluutne lagi. Ettepoole jäid meeskonnad, kes meist taseme poolest kõvasti üle on ja kelle edestamine polnudki reaalne. Seda tõestab ka kaotus koht eespool lõpetanud Saksamaale 1:30. Samas ei saa ka öelda, et ülejäänud meeskonnad, kes seljataha jäid, väga nõrgad olid. Ameerika näiteks tundus ilmselt enamustele spetsialistidele enne starti tugevam kui meie riik.

          Seega liigitaks selle samasse kategooriasse Talihärma ja Toberlutsu(väikse mööndusega) tulemustega.See kas seda nimetada heaks või väga heaks, on maitse asi.
          Müün jalkasärke!:
          http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

          Kommentaar


            hokiturniir on olnud oodatult põnev ja edasi läheb juba nugadele. klassikalist vene-kanada kaklust on võimalik näha ainult finaalis, kuid usutavasti on nii Rootsil, Soomel kui ka USAl kindel kavatsus see pidu seekord üldse ära jätta. tšehhidesse-slovakkidesse eriti ei usu, kuigi mine tea. lätlased said võimaluse revanšiks šveitslaste vastu.

            Kommentaar


              Algselt postitas kyps Vaata postitust
              Kõik need Eesti suusatajad on suusatamises maailmas parima 0,0000001 % hulgas. Suusarajal lendavad nad ka tavasuusatajatest mööda nagu püssikuulid.

              Riik peaks toetama tippe ja noori. Rahvasport olgu iga inimese enda huvi, sest tingimused on siin loodud. Sama loogiline oleks, kui riik hakkaks kirjanike asemel muidu blogijaid toetama.
              Vabandust, et nii hilja vastan, olin vahepeal Eestist ära. Aga riigi huvides on siiski tekitada inimestes liikumisharjumus, et inimeste ravimisele minevaid kulutusi vähendada. Selleks sobib infra ehitamine, võimaluste loomine ja näiteks oleks üsna mõistlik ka igasugu treeningute toetamine. Kui aga toetatakse mitme miljoniga tippe, kes siis kusagil midagi võidavad, siis peale paari lipulehvitamise päeva ei too see Eesti riigile suurt mingit muud kasu.

              Kommentaar


                Mina ei tea, kuidas sellest niiväga rõõmu saab tunda, kui me ei edastanud mitte ühtegi teist riiki, peale nende, keda me traditsiooniliselt anyway peaks murdmaas edastama. A noh iseenesest tore, et eelmise Olümpia tulemust parandati.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                  Mina ei tea, kuidas sellest niiväga rõõmu saab tunda, kui me ei edastanud mitte ühtegi teist riiki, peale nende, keda me traditsiooniliselt anyway peaks murdmaas edastama. A noh iseenesest tore, et eelmise Olümpia tulemust parandati.
                  Ega keegi vast tohutult ei rõõmusta. Aga lihtsalt reaalselt teades nende meeste taset, kes meil hetkel on tehti eile absoluutne maksimum ja seetõttu ka üks väheseid kordi, kus pole nagu ühtegi põhjust virisemiseks.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Mina paneksin selle ikkagi positiivsete üllatuste hulka. Enne sõitu ma 10-ndat kohta poleks oodanud, tegemist on tüüpilise kohaga Veerpalu-Mae päevilt.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Mina paneksin selle ikkagi positiivsete üllatuste hulka. Enne sõitu ma 10-ndat kohta poleks oodanud, tegemist on tüüpilise kohaga Veerpalu-Mae päevilt.
                      Ma mäletan hästi, et 6. koht oli hea neil päevil.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                        Ma mäletan hästi, et 6. koht oli hea neil päevil.
                        Teatesõidus ei saanud Eesti koondis kunagi paremat kui 7. koht. See tuli 2001 Lahti MM-ilt. Olümpiakohad olid aga: Naganos 10., Salt Lake City 9., Torino 8., Vancouver 14. (Veerpalu ei sõitnud).

                        Kommentaar


                          Ok, sorry, liiga tegin paari kohaga aga ma ütlesin tüüpiline, mitte hea
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Uskumatult vahva päev. Fenningerile hõbe pluss Norra kahevõistlejate kaksikvõit pluss Svendsen pluss Šoti kurlingumehed poolfinaali.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              mida arvata Hollandi masendavast üleolekust kiiruisutamises? kas mujal seda ala enam eriti ei harrastatagi? või on neil mingi uus nipp?

                              Kommentaar


                                Mul on omakorda küsimus, et Järvela peale USA - Venemaa mängu kirjutas, et üks kohtunikest oli ameeriklane ja et hokis polegi nii,et kolmandate riikide kohtunikud peavad vilistama? Saab see tõsi olla ka kui, siis miks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X