320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olümpia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Mul on omakorda küsimus, et Järvela peale USA - Venemaa mängu kirjutas, et üks kohtunikest oli ameeriklane ja et hokis polegi nii,et kolmandate riikide kohtunikud peavad vilistama? Saab see tõsi olla ka kui, siis miks?
    teine kohtunik oli venelane, niisuke imelik lahendus

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Mul on omakorda küsimus, et Järvela peale USA - Venemaa mängu kirjutas, et üks kohtunikest oli ameeriklane ja et hokis polegi nii,et kolmandate riikide kohtunikud peavad vilistama? Saab see tõsi olla ka kui, siis miks?

      see on hokis tegelikult üsna tavaline, sest valdav osa tipptaseme kohtunikest tuleb kas NHList või KHList.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        see on hokis tegelikult üsna tavaline, sest valdav osa tipptaseme kohtunikest tuleb kas NHList või KHList.
        Tavaline ehk küll aga normaalne ometi mitte. Teistel aladel ju saadakse muude riikide vilemehed vilistama.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Tavaline ehk küll aga normaalne ometi mitte. Teistel aladel ju saadakse muude riikide vilemehed vilistama.
          Ja sageli on selle "geograafia laiendamisega" ka valusalt näppu lõigatud. Vilistama peavad maailma parimad, mitte riikide või kontinentide järgi valitud tüübid.

          Kommentaar


            Algselt postitas El President Vaata postitust
            mida arvata Hollandi masendavast üleolekust kiiruisutamises? kas mujal seda ala enam eriti ei harrastatagi? või on neil mingi uus nipp?
            Sotši olümpiamängudel oseleb 41 Hollandi sportlast ja seda ainult 4 alal. Kiiruisutamises 20, lühirajauisutamises 9, lumelauasõidus 6 ning bobisõidus 6 sportlast. Ehk siis peamiselt panustatakse kiiruisutamisesse. Vähem aga lühirajauisutamisesse, lumelaua -ja bobisõitu. Kiiruisutamises pannakse Sotšis ikka selline mark maha, mida on tulevikus pea et võimatu üle lüüa. Jutt käib siis ühelt spordialalt ühe riigi poolt võidetud medalite arvust taliolümpiamängudelt. Hetkel, kui jäänud veel 3 ala kiiruisutamises (naiste 5000 m, meeste -ja naiste meeskonnasõidud), on võidetud juba tervelt 19 medalit 27-st võimalikust (võimalik võita veel 5 medalit). Varasem tippmark oli Austria 14 medalit mäesuusatamises 2006 aasta Torino taliolümpiamängudelt, mis on juba praegu võimsalt üle löödud. Peale kiiruisutamise on hollandlased ülejäänud kolmelt alalt võitnud ainult ühe pronksmedali ja seda meeste 1000 m lühirajauisutamises.

            Peale tänast meeste 10000 m kiiruisutamise kolmikvõitu tõusti ka medaliarvestuses liidriks 20 medaliga, millest koguni 19 on võidetud kiiruisutamises nagu juba eelnevalt mainisin.
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              üks põhimõte, mida hokis minu teada järgitakse, on see, et kui väljakul on NHLi profid, siis neid mänge vilistavad NHLi kohtunikud. arvatakse, et nõrgemate liigade õigusemõistjad pole proffide jaoks piisavalt tasemel.

              ei ole kuulnud, et meeskonnad/mängijad selle vastu väga protesteeriks.

              konkreetses mängus olid väljakukohtunikud USAst ja Rootsist (ka NHLi kogemusega), joonekohtunikud Kanadast.



              tegelikult määrati jänkidele mängus rohkem karistusminuteid ja skandaalses väravaolukorras tegi otsuse üldse videokohtunik (kelle rahvus pole vist avalikkusele teada). kusjuures NHLi reeglite järgi oleks see värav isegi lugenud, aga rahvusvaheliste reeglite järgi ei saanud lugeda. nii väidavad Põhja-Ameerika eksperdid.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Ja sageli on selle "geograafia laiendamisega" ka valusalt näppu lõigatud. Vilistama peavad maailma parimad, mitte riikide või kontinentide järgi valitud tüübid.
                No ma ei tea, ma küll ei pooldaks, et Eesti -Hollandi jalkat vilistaks Hollandi brigaad, olgu nad ükskõik kui head.

                Kommentaar


                  Sveits toodi ka siis maa peale tagasi selle OM-ga. Keegi teab kas koosseis oli sama mis MM-il?
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Sveits toodi ka siis maa peale tagasi selle OM-ga. Keegi teab kas koosseis oli sama mis MM-il?
                    Võrreldes MM-iga näiteks nelja NHL-i mehe asemel satsis tervelt üheksa vana.

                    Kommentaar


                      Ränkel tegi täna tubli sõidu ja võib öelda, et meeskonna edasipääs jääb Kümmel taha kinni. Jutt siis sprinditeate sõidust.

                      Kommentaar


                        Ma olen küll tohutult rõõmus Soome kulla üle sprinditeates, aga kas ma olen ainuke kellele see tunduks ülimalt ebaõiglane kui neid ei karistataks? Jauhojärvi ju otseselt põhjustas sakslase kukkumise ja venelase selge rütmikaotuse.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                          Ma olen küll tohutult rõõmus Soome kulla üle sprinditeates, aga kas ma olen ainuke kellele see tunduks ülimalt ebaõiglane kui neid ei karistataks? Jauhojärvi ju otseselt põhjustas sakslase kukkumise ja venelase selge rütmikaotuse.
                          Samas oli ta siiski eespool, seega oleks ka karistamine disklafi näol liiga karm.

                          Kommentaar


                            Hakkasin vaatama ETV pealt Soome-Venemaa hokimängu, keerasin korraks YLE peale ja enam tagasi ei keeranud. Soomlaste kommentaari on ülimõnus kuulata isegi Soome keelt oskamata, see emotsioon ütleb kõik. Kalkun on küll minuarust täitsa asjalik kommentaator, aga lihtsalt liiga tuim ja emotsioonitu.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Hakkasin vaatama ETV pealt Soome-Venemaa hokimängu, keerasin korraks YLE peale ja enam tagasi ei keeranud. Soomlaste kommentaari on ülimõnus kuulata isegi Soome keelt oskamata, see emotsioon ütleb kõik. Kalkun on küll minuarust täitsa asjalik kommentaator, aga lihtsalt liiga tuim ja emotsioonitu.
                              noh, sommidel on Mertaranta lati nii kõrgele ajanud, et sealt ei saagi muud oodata.


                              Sommidele muidugi Venelaste mängimine sobib- OMil omavaheliste mängude seis 5:2 Soomlastele ja ehk suudavad täna ka edust kinni hoida.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                noh, sommidel on Mertaranta lati nii kõrgele ajanud, et sealt ei saagi muud oodata.


                                Sommidele muidugi Venelaste mängimine sobib- OMil omavaheliste mängude seis 5:2 Soomlastele ja ehk suudavad täna ka edust kinni hoida.
                                Seda küll, aga sealt mu imestus tuligi, et ka peale Merterantat on hokikommentaar jätkuvalt sama mõnus ja emotsionaalne.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X