320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FA Cup 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Õnnestus põhjalikumalt jälgida vaid Fulhami ja Spursi mängu, mis aga valmistas pettumuse. Kodumeeskond oli väga kahvatu, mäng põhines põhimõttel, et Zamora saab palli ja teeb sellega oma jõudu kasutades midagi ära. Ei toiminud.
    Spurs paistis märgatavalt parem, aga samuti ebaefektiivne. Crouch ja Roman koos ees ei tööta ja tsenderdused kasti ning nurgalöögid olid enamasti kehvad. Gareth Bale oli MOTM, superpoiss.
    Et jah - vägisi paistab, et uut karikavõitjat sel aastal ei tule.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Et jah - vägisi paistab, et uut karikavõitjat sel aastal ei tule.
      Tõepoolest. Eile oli justkui kaks eri mängu. Teisel poolajal polnud Fulhami enam kusagil.
      Nüüd siis kapp endis- ja praegusaegsete karikavõitjate osalusel kolib Wembley'le. 10. aprillil kell 19 Villa-Chelsea, 11. aprillil kell 18 Pompey-Spurs.
      Pole vaja vist lisada, milline meeskond mulle sellest seltskonnast kõige sümpaatsem paistab.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Tõepoolest. Eile oli justkui kaks eri mängu. Teisel poolajal polnud Fulhami enam kusagil.
        Nüüd siis kapp endis- ja praegusaegsete karikavõitjate osalusel kolib Wembley'le. 10. aprillil kell 19 Villa-Chelsea, 11. aprillil kell 18 Pompey-Spurs.
        Pole vaja vist lisada, milline meeskond mulle sellest seltskonnast kõige sümpaatsem paistab.
        On vaja lisada küll. Pompey, ftw!
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          #49
          Kevad Wembley'l ehk pidupäevad nelja klubi toetajate jaoks. Arvestades viimaste nädalate liigavormi, ei tohiks kahtlustki olla, et finaalis saavad kokku kaks Londoni klubi. Poleks esmakordne juhus - 1967. aastal juba korra kohtuti ja toona võitsid valgesärgid. Spursil peaks ometi nälga jätkuma - kunagi nii edukas karikaklubi pole kevadistes Wembley finaalides pea kakskümmend aastat nägu näidanud.
          Aga ega see Londoni finaal nüüd nii kindel ka pole. Karikas elab üllatustest. Võlavanglas Pompey oleks tänavune romantikute lemmik ja Villa kuulsusrikas, kuid unustuste hõlma vajuv trofeede ajalugu (esimene karikavõit 1887, seni viimane 1957) vajaks hädasti elustamist.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            #50
            Pompey - Villa finaal oleks minu silmis kõige huvitavam.

            Kommentaar


              #51
              Portsmouth ei tohi kaotada

              Kommentaar


                #52
                pidite näitama ka seda, ei pidand?

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  pidite näitama ka seda, ei pidand?
                  no mina kahjuks ei oska midagi öelda, sest ma olen kodus.

                  Kommentaar


                    #54
                    Ports on võimas. Sellist võitlemist ma pole kaua näinud ja James on väravas nagu lõvi.

                    Kommentaar


                      #55
                      Võimas, poisid. See ongi jalgpall, kus ei võida raha, vaid tahtmine. Karikamängu au sisse.

                      Kommentaar


                        #56
                        Play up Pompey, Pompey play up! Super, väga tahaks loota, et suudetakse finaalis ka Chelski kotti panna. Klubi rahaline seis on küll jube, aga mängijad (ja fännid) pole alla andnud.

                        Kommentaar


                          #57
                          tabeli esimene ja viimane finaalis

                          Kommentaar


                            #58
                            Võimas. See on tuhkatriinu muinasjutt sai tõeks ja dannar jooksis mööda tuba ringi ja röökis. Portsmouth võitis selle mänguga mu südame ja David James on jumal.

                            Kommentaar


                              #59
                              gloorihanter
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                #60
                                Portsmouth peaks ju igal juhul siit nüüd euro koha kätte saama voi olen ma millestki jälle täiesti valesti aru saanud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X