320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
    Ma saan aru, et kaitsjad jätsid Gabriel Jesusi vabaks aga Trapp oleks minu arvates pidanud selle palli ju suutma küll väravast eemale tõrjuda.
    See polnud tegelikult üldse lihte tõrje (va kui sinu nimeks on Neuer), nii lähedalt ja sellise jõuga suunatud palli peatamine on väga keeruline isegi õigesti positsioneerides.
    Mis mind Trappi puhul korduvalt lausa vihastas on tema suutmatus palli täpselt ja pikalt ette lüüa, tagus neid silmad kinni nagu koolipoiss karjamaal. Hetkel pole PSGs palliv sakslane oma vormilt isegi mitte Saksamaa 5-6 väravavaht, loodetavasti nägi seda ka Löw.

    Arvestades, kui mitu põhimeest oli puudu, siis polnudki kõige hullem mäng.
    Täna saavad kiita: Goretzka, Brandt, Kroos, Boateng, Rüdiger ja Süle.
    Pai teenisid: Kimmich ja Plattenhardt.
    Kerge sõimu: Sane, Gündogan, Draxler.
    Peksu: Trapp

    Muidu selline täitsa nauditav vaatamine taktikaliselt, peale seda kella kuuest ilgust mida kandis täna üle ETV2.

    Kommentaar


      Nõustun Pintsiga, et Trappi poole ei saa selle värava puhul näpuga näidata. Brassidele oli see mäng selgelt olulisem kui sakslastele. Brasside poolt ka muidugi hea kompaktne mäng kaitses ning ees suudeti sakslasi hästi pressida ning ühest taolisest pallikaotusest Gündogani poolt sündis ka värav.

      Mulle tundus, et City mehed Sane ja Gündogan üritasid end täna tõestada, aga end üles kerides see neil väga ei õnnestunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Brick Vaata postitust
        Nõustun Pintsiga, et Trappi poole ei saa selle värava puhul näpuga näidata. Brassidele oli see mäng selgelt olulisem kui sakslastele. Brasside poolt ka muidugi hea kompaktne mäng kaitses ning ees suudeti sakslasi hästi pressida ning ühest taolisest pallikaotusest Gündogani poolt sündis ka värav.

        Mulle tundus, et City mehed Sane ja Gündogan üritasid end täna tõestada, aga end üles kerides see neil väga ei õnnestunud.
        City mehed/mängijad mõlemad hoidsid korduvalt palli üle ja jäid selgelt aeglaseks, seda mitte jalgadest vaid otsustamisvõime poolest, ehk tõesti oli see tingitud kramplikust katsest treenerile enda väärtust tõestada.

        Kommentaar


          Nagu hispaanlaste vastu nii ka eile suutis Kimmich ohtlikus kohas palli kaotada ja kohati ei püsinud nahkkera hästi ka ees. Tulemus pole oluline, kuna treenerid katsetavad ja meil oli kohati liiga palju harrastajaid korraga väljakul. Eelkõige tuleb loota, et Boateng end ei vigastanud.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Väidetavalt tõmbas vigastus Lars Stindli MMile kriipsu peale.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar




              27.meheline sats on selline. Ehk siis 4 mängijat tuleb välja sõeluda, kellest üks on kindlasti väravavaht. Tore, et Petersen on valikus. Tegu ju ikkagi parima sakslasest väravakütiga tänavu Bundesligas. 15 väravat satsis, kes lõi üldse 32 tükki ainult. Samas oleks ma väga üllatunud, kui ta lõpuks kaasa võetakse. Eks ta Gomezega selle koha eest võitleb. Viimasel on sellisel tasemel kogemusi küll kordades rohkem, kuid Petersen on ehk praegu teravam. Isegi nii väikses eelvalikus olek annab kindlasti Petersenile päris palju motivatsiooni juurde. Samuti näitab, et sellisest prügisatsist - nagu Freiburg tänavu oli - on võimalik MM-ile või sellele väga lähedale jõuda.

              Kommentaar


                Mainiks selle ka ära, et Löwiga pikendati lepingut kuni 2022 (ennem kehtis kuni 2020). Tõenäoliselt ka DFB märkas, et igasugused klubid hakkavad vaikselt Löwi vastu huvi tundma ja suurendas kiiresti palganumbreid.

                Kui rääkida, millised 4 mängijat koju jäävad, siis pakuks: Trapp, Rudy, Petersen, Tah/Ginter. Trapp sellepärast, et vaevalt Löw kaht ilma mängupraktikata väravavahti kaasa võtab. Rudy pole ka eriti mängida saanud ja pole ka kõige paremas vormis. Peterseni kaasamine on tõesti üllatav. Ma isiklikult oleks Vollandit või Uthi Petersenist eespool näinud.

                Kommentaar


                  Ülihea meel lepingupikenduse pärast! Keegi teine ei tohi koondist näppida!
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Paistab, et Reus pani Götzelt koha üle, kuigi tegelikult peaksid mõlemad seal olema...
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      On muidugi märkimisväärne, et Trapp üldse siia listi jõudis. Suht ebakindlad esitused kui mänguaega sao. Draxler ka klubi eest särav pole olnud. Kuid Löwile ta meeldib, ning koondises lastakse vist tal äärel möllata nagu ma olen aru saanud.
                      Fino alla fine FORZA JUVE

                      Kommentaar


                        Lol. Seda Sandro Wagneri hala on lihtsalt nii naljaks lugeda. MM-i meeskonda ei mahtunud ning nüüd teatas tüüp koondisekarjääri lõpetamisest. Ei no tohutult kurb uudis tõesti. Mees muidugi kujutab ette, et on hetkel parim sakslasest ründaja. Reaalsus on see, et lõi sellel hooajal vähem väravaid kui Petersen Freiburgis. Petersen tegi seda meeskonnas, kes kohati üldse paar korda üle vastase poole mängu jooksul jõudis.

                        Selle hooaja Bundesliga statistika on selline. Wagner mängis esimesse pooles Hoffenheimis.

                        Petersen: 2243 minutit, 15 väravat, 3 söötu. Seda 15. koha meeskonnas, kes lõi kokku 32 väravat
                        Wagner: 1596 minutit, 12 väravat, 4 söötu. Seda 1. koha ja 3. koha meeskondades, kes lõid vastavalt 92 ja 66 väravat.

                        Ulu vähem. Need kevadised kommentaarid saavad nüüd muidugi uue tähenduse. Toona rääkis Wagner, et väärib kindlasti kohta koondises ning on kindel, et ka saab sinna. Võrdles isegi, et väärib kohta sama palju kui Hummels või Müller. Tule taevas appi. Pmst on tüüp limiteeritud oskustega Zlatan.

                        Löw on ka põhjendanud Peterseni valikut. Ka tema tõi välja selle, et Petersen lõi palju väravaid meeskonnas, kes lõi väga vähe väravavõimalusi. Ma statistikat küll veel ei tea. Aga mänge vaadanuna ja puusalt pakkudes ütleks, et Freiburg võis võimaluste loomises olla vabalt kolme sitema meeskonna hulgas. Kui mitte kõige sitem. Samuti tõi välja selle, et Petersen on väga hea vahetusest sekkuja. Seda kinnitab ainuüksi fakt, et mees on Bundesliga läbi aegade parim jokker. Turniiril on see kindlasti suur väärtus. Kolmandaks kindlasti iseloomuomadused ja sisekliima. Ehk siis Petersen on päris kindlasti rahul ka nt kolmanda valiku kohaga. Werner number üks, Gomez ilmselt teine valik. Ehk siis tema selles osas kindlasti ei huiaks erinevalt Wagnerist, kes oma piiratud maailmas ilmselt kujutab ette, et peaks algrivistuses olema.

                        Löwi viimaseid kommentaare lugedes polegi ma enam nii kindel, et Peterseni laeks jääb see 27 mehelisse listi kaasamine. Löw väärtustab teda selgelt ning väga vabalt võivad valikusse mahtuda nii Werner, Gomez kui ka Petersen kolmekesi.

                        Kommentaar


                          Wagner on tõesti veidra enesehinnanguga. Korra ütles ju väljagi, et on parim sakslasest ründaja hetkel. Ma arvan, et isegi Miroslav Klose pööras kodus vorsti grillides pilgu telerile sel hetkel, huulil küsimus "Was?"
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            vaese mehe Zlatan.
                            MIA SAN MIA!

                            Kommentaar


                              Zlatan segab Wagneri sugustega kohvi sees suhkrut.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Suur diskussioon teemal jah Noijer/ei Noijer on endiselt üleval. Kurb tõdeda aga ka ise näeks meelsamini esikindana MMil Ter Stegenit. Ole sa kuitahes hea mängumees, kui 12 kuu jooksul neli korda platsil käid, sellest 9 kuud enne turniiri, ei ole kindlustunnet.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X