320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Ei mõista Pints su Rudy lembust. Ma tema asemel mängitaks sada prossa Goretzkat. Viimane on juba jõulisem, mis poolkaitses on argument. Aga eilne mäng oli selline, et naabrid kolisid mu pärast välja. Sõimasin Gomeze korralikult läbi, kui ta viimastel minutitel 5m pealt peaga keskele suutis lüüa. Mäng on etem, kui Gomez ees ja Werner äärepool. Eks näe, mis kilidega saab. Peame neil puuri täis lööma ja punkt!
    Rudy ja Goretzka on erineva stiiliga aga eile oli selgelt näha kuidas Rudy kohusetundlikult kaitset kattis või vastaste rünnakuid kõrgemal juba hakkas hakkima/lõhkuma võrreldes Khedria või Gündoga, mis muidugi ei tähenda, et ma Goretzkat ei soovi platsil näha - näiteks Draxleri asemel, mis annaks võimaluse Kroosil kõrgemal mängida.

    Kommentaar


      Oibljaaaa.... eile jäi live'is mäng vaatamata. Sai nüüd tagantjärgi kaedud. Ikka täiesti uskumatu. Mäng lendas nii kiirelt mööda, et ei saanud nagu arugi . Ja see lõpp ja need emotsioonid. Ulmeulmeulme. Ilmselgelt pole kunagi ühtegi järelevaadatud mängu nii hullupööra nautinud.

      Aga tähelepanekuid mängust -
      1) Werner oli ääres ikka kosmiliselt hea. Nii terav, kiire, konkreetne. Ma olin lausa vapustatud. See on selge, et kogu ülejäänud turniiriks (kui pikk või lühike see iganes olema saab) peab ta jääma sellele positsioonile!
      2) Kurat, Klose peaks nüüd midagi meeste realiseerimise kohta õppetama kiiremas korras. Selles mõttes, et kui me räägime isegi MÕISTLIKUST realiseerimisest siis oleks nende võimaluste korral Saksamaa löönud 6 või rohkem. Väga hea realiseerimise juures vabalt kahekohalise arvu väravaid. Neid tuli ikka igast asendist tegelikult. Lihtsalt i'le jäi täpp panemata. Kui selle korda saaks siis võiks L-Korea ikka kõrvuni maa sisse lüüa.
      3) Wow. Jälle see Mülleri jaur. Krt ma ei saa inimestest aru. Googeldage või midagi. Ei ta ei ole klassikaline äär ega klassikaline nr 10- seege fcking üle.
      4) Midagi tuleb muuta seoses kaitseliini kõrguse / asetusega. Muidu saavad kontrast ohtlikuks pmst kõik võistkonnad, kes MMile jõudnud on... Siin on asi laiem kui kaitsva / lõhkuva pooliku esitustes. Lihtsalt ollakse nii üles surutud kõik liinid, et pääsetakse marukergelt jooksma. Loodetavasti suudab Jorgi mingid korrektuurid teha (kuigi pärast esimest mängu neid ei teinud).

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Oibljaaaa.... eile jäi live'is mäng vaatamata. Sai nüüd tagantjärgi kaedud. Ikka täiesti uskumatu. Mäng lendas nii kiirelt mööda, et ei saanud nagu arugi . Ja see lõpp ja need emotsioonid. Ulmeulmeulme. Ilmselgelt pole kunagi ühtegi järelevaadatud mängu nii hullupööra nautinud.

        Aga tähelepanekuid mängust -
        1) Werner oli ääres ikka kosmiliselt hea. Nii terav, kiire, konkreetne. Ma olin lausa vapustatud. See on selge, et kogu ülejäänud turniiriks (kui pikk või lühike see iganes olema saab) peab ta jääma sellele positsioonile!
        2) Kurat, Klose peaks nüüd midagi meeste realiseerimise kohta õppetama kiiremas korras. Selles mõttes, et kui me räägime isegi MÕISTLIKUST realiseerimisest siis oleks nende võimaluste korral Saksamaa löönud 6 või rohkem. Väga hea realiseerimise juures vabalt kahekohalise arvu väravaid. Neid tuli ikka igast asendist tegelikult. Lihtsalt i'le jäi täpp panemata. Kui selle korda saaks siis võiks L-Korea ikka kõrvuni maa sisse lüüa.
        3) Wow. Jälle see Mülleri jaur. Krt ma ei saa inimestest aru. Googeldage või midagi. Ei ta ei ole klassikaline äär ega klassikaline nr 10- seege fcking üle.
        4) Midagi tuleb muuta seoses kaitseliini kõrguse / asetusega. Muidu saavad kontrast ohtlikuks pmst kõik võistkonnad, kes MMile jõudnud on... Siin on asi laiem kui kaitsva / lõhkuva pooliku esitustes. Lihtsalt ollakse nii üles surutud kõik liinid, et pääsetakse marukergelt jooksma. Loodetavasti suudab Jorgi mingid korrektuurid teha (kuigi pärast esimest mängu neid ei teinud).
        Kui tugeva karjatuse/röögatuse lõpus tegid?

        Kommentaar


          See lihtsalt on nii, et Mülleri poolehoidjad näevad tema tegemistes mingit kasu hetkel, teised sooviks asjalikumaid lahendusi sellel positsioonil. Ma kuulun nende viimaste sekka praegu. Samas tahaks, et ta oma mm väravatele lisa saaks.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Algselt postitas denisss Vaata postitust
            Urban Dictionarist saab veel lisaks yolole päris palju lühendeid juurde õppida ja siia kirjutada, poisu.
            mis iganes su probleem on.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Kickeri arvates ei ole samuti Müller just parimas hoos. Võtand kinni kas nad on Saksamaa jalgapalliga kursis või mitte



              Parimad hinded said Reus, Neuer ja Werner, koondise parimaks antud mängus hinnati Reus.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Aga no ei olegi ju Toomasest platsil mingit ohtu olnud. Iga mängija võib ääre poole joosta, ja sel viisil teistele ruumi tekitada. Brandt on oma mõne minutiga ohtlikum olnud, kui Tom kahe mänguga. Ei, ma ei heidi teda, lihtsalt reaalsed lood on nii, et hetkel näeks teda vajalikuma mehena pingilt sekkuma kui põhis olema.

                Edit: Pakun, et kilide vastu ta ei alusta.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                  Aga no ei olegi ju Toomasest platsil mingit ohtu olnud. Iga mängija võib ääre poole joosta, ja sel viisil teistele ruumi tekitada. Brandt on oma mõne minutiga ohtlikum olnud, kui Tom kahe mänguga. Ei, ma ei heidi teda, lihtsalt reaalsed lood on nii, et hetkel näeks teda vajalikuma mehena pingilt sekkuma kui põhis olema.
                  Kui sa ei saa aru Mülleri kasutegurist, siis sa ei saa jalgpallist sittagi aru. Mine vaata petanki või judot. Haakub rohkem sinu intelligentsiga.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Kui sa ei saa aru Mülleri kasutegurist, siis sa ei saa jalgpallist sittagi aru. Mine vaata petanki või judot. Haakub rohkem sinu intelligentsiga.
                    Pea lõuad kui midagi mõistliku pole öelda. Ja see on sinu sulest tavaline, et midagi asjalikku ei tule. Teagi, miks sa siin oled.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      Üks Mississippi
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Pea lõuad kui midagi mõistliku pole öelda. Ja see on sinu sulest tavaline, et midagi asjalikku ei tule. Teagi, miks sa siin oled.


                        Üldiselt sa IQ testist praegu läbi ei pääsenud, niiet edasisel vestlusel ma mõtet ei näe. Sinu katse teravat tõmmata oli ka kolmanda klassi lapse tasemel.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          sigpic

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            Kickeri arvates ei ole samuti Müller just parimas hoos. Võtand kinni kas nad on Saksamaa jalgapalliga kursis või mitte



                            Parimad hinded said Reus, Neuer ja Werner, koondise parimaks antud mängus hinnati Reus.
                            Neile, kes Kickerit rohkem jälgivad pole nende hinnangud kindlasti puhas kuld, lähtuvad nad suuresti emotsioonidest.
                            Whoescored järgi oli Müller näiteks top3 sakslaste hulgas, seega hinnanguid on igale maitsele.

                            Kommentaar


                              Ütleme nii et eks tal kasutegurit on, kuid äärel pole ta säranud ning viimased 3(?) aastat jooksutatud teda sellisel positsioonil, kus lõppude-lõpuks meeskonda hädas ei aita. See kirss tordil, mis panemata on jäänud nii klubi eest kui ka koondise eest on sellest tingitud. Raske on näha end võitmas mobiilsemate ja teravamate äärte vastu. Vähemalt seni kaua kui Toomas seal müttab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                                Ütleme nii et eks tal kasutegurit on, kuid äärel pole ta säranud ning viimased 3(?) aastat jooksutatud teda sellisel positsioonil, kus lõppude-lõpuks meeskonda hädas ei aita. See kirss tordil, mis panemata on jäänud nii klubi eest kui ka koondise eest on sellest tingitud. Raske on näha end võitmas mobiilsemate ja teravamate äärte vastu. Vähemalt seni kaua kui Toomas seal müttab.
                                Viimane mäng ta näiteks ei olnudki traditsiooniline äär, vaid vahetasid sujuvalt Reusiga kohti ründaja all, sellest ka suurem kasutegur, kui seda oli esimeses mängus, kus ta tõesti äärel mängis.
                                Need livescored ja muud lehed, kus teda äärele topitakse tundub et eksitavad nii mitmeid.
                                Olen märganud, et kui platsil ollakse 4-3-3 või 4-3-2-1 siis livescore näitab ikka 4-2-3-1 automaatselt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X