320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fuck jieeeeeeee!!!

    Kaaskannatajatele tugevamaid närve ja ilkujad võivad järgmine mäng uuesti proovida

    Kommentaar


      Zidane school toidab see MM.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Panustasid?
        Indeed! Pärast Kroosi karistuslööki arvavad naabrid, et siin elab Sakslane..

        Kommentaar


          Täna öösel küll und ei tule. Ei seedi seda asja läbi nii kergelt. Loodaks, et selline napikas toob mehed maale tagasi ja hakatakse weltmeisterite tasemel mängu jälle näitama.
          Maailmameistrid!!

          Kommentaar


            Võit oli muidugi fantast ja see löök.... Aga Müller on ikkagi totaalne kaigas ja rahvaliiga jalgpallur

            Kommentaar


              No mida mängu. Surve oli metsik ja lõpuks tuli see ära. Ise tõmbasin 90' minutil seitsmese koefiga võidu ära - nii ei saanud ju see teekond lõppeda.

              Merkel kuulutas nüüd jaanipäeva ka ametlikult alanuks

              Kommentaar


                Aga tegelikult ka, miks Goretzka üldse peale ei saa?
                Fino alla fine FORZA JUVE

                Kommentaar


                  Toni motherfucking Kroos.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                    Võit oli muidugi fantast ja see löök.... Aga Müller on ikkagi totaalne kaigas ja rahvaliiga jalgpallur
                    Most key passes ja oma liikumistega tekitas teistele ruumi korduvalt, tänu millele saadi mitmel korral löögile.
                    Kui seda on liiga keeruline mõista, siis soovitan mõnda lihtsamat ala mida jälgida, näiteks petang või jääkeegel, noh et ei peaks oma pead enam vaevama.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                      Aga tegelikult ka, miks Goretzka üldse peale ei saa?
                      See küsimus vaevab ka mind, sest konföderatsioonide karikaturniiril rokkis ta täiega.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Most key passes ja oma liikumistega tekitas teistele ruumi korduvalt, tänu millele saadi mitmel korral löögile.
                        Kui seda on liiga keeruline mõista, siis soovitan mõnda lihtsamat ala mida jälgida, näiteks petang või jääkeegel, noh et ei peaks oma pead enam vaevama.
                        Mülleri söötudest ei tulnud reaalselt ohtlikke olukordi ja seal kastis ta oma pidevate vigadega ja mõttetute üritustega ja taevasse löökide tõmbas tembot alla ja rikkus võimalusi. Täna mängis ta ikkagi totaalselt taaskord kõvasti alla oma lati ja järgmine mäng peaks pingil istuma ja järele mõtlema kas petang või jalgpall.

                        Kommentaar


                          Ma arvan, et Löwi plaan mõlemas mängus all-in minna Brandti vahetusega näitas ära, et keegi tuleb pingile jätta. Olgu see siis Draxler või Müller. Brandt on mõlemas mängus saanud vaevaliselt minuteid ja tekitanud rohkem ohtlike olukordi kui need 2 kokku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Mülleri söötudest ei tulnud reaalselt ohtlikke olukordi ja seal kastis ta oma pidevate vigadega ja mõttetute üritustega ja taevasse löökide tõmbas tembot alla ja rikkus võimalusi. Täna mängis ta ikkagi totaalselt taaskord kõvasti alla oma lati ja järgmine mäng peaks pingil istuma ja järele mõtlema kas petang või jalgpall.
                            Sündis ikka küll mitu olukorda aga olen päri, et ta oma tavalisel tasemel polnud aga see pole põhjus vaid tagajärg.
                            Kui ta peab ise seda palli sügavalt tassima või äärelt tsenderdama, siis tema kasutegur ongi oluliselt väiksem.

                            Loodetavasti Löw nägi täna, et Rudy on parem (sobib paremini) kui Khedira või Gündogan ning Brandt võiks/peaks rohkem platsile pääsema aga eks juba nädala pärast näeme.

                            Kommentaar


                              Tänase mängu põhjal tahaks ma Korea vastu näha äärtel Wernerit ja Reusi. Nad on sellel positsioonil selgelt paremad kui kõik teised. Brandti ma jätaks selliseks vahetuseks nagu 4 aastat tagasi oli Schürrle.
                              Rudyl pidi ninaluu puruks olema muidu.

                              Ehk siis selline võiks algkoosseis olla:

                              -----------Gomez---------------
                              Werner ---Müller ---- Reus----
                              -------Kroos-Goretzka---------
                              Hector-Süle-Hummels-Kimmich
                              ------------Neuer---------------

                              Werner nagu öeldud oli vasakul äärel väga hea. Süle sellepärast, et ta on juba nagunii pooled hooaja mängud Hummelsiga koos mänginud. Goretzkat võiks ka ära proovida, kuigi vist Rudy või Gündo oleks ka OK. Mülleri jätsin sellepärast, et Löw teda nagunii pingile ei jäta.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Sündis ikka küll mitu olukorda aga olen päri, et ta oma tavalisel tasemel polnud aga see pole põhjus vaid tagajärg.
                                Kui ta peab ise seda palli sügavalt tassima või äärelt tsenderdama, siis tema kasutegur ongi oluliselt väiksem.

                                Loodetavasti Löw nägi täna, et Rudy on parem (sobib paremini) kui Khedira või Gündogan ning Brandt võiks/peaks rohkem platsile pääsema aga eks juba nädala pärast näeme.
                                Eks ma jah esimese kommentaariga tegin Mülleri liiga ja see oli emotsiooni pealt, sest oli Saksamaa võitu vaja ja Müller häiris lihtsalt kuidagi ja riivas korduvalt oma lahenduse ja otsustega silma. Ma ka ise varasemalt ikkagi olen suur Mülleri talendi austaja, aga lihtsalt minu arvamus on see, et hetkel ei toimi tema see paremal äärel mängitamine ja koondises peaks tema olema tipus ja tal on olemas see miski, et täita Klose suured saapad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X