320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga õnnestunud pilt!!

    Kommentaar


      Algselt postitas Soldat Vaata postitust
      See, et Saksamaa kaitse reedel on Hummels, Merte, Boateng ja Höwedes on umbes sama kindel kui see, et Neuer on väravas.
      Ups. Hummels on tõesti jumal. Võtaks Brasiilia, palun!

      Kommentaar


        Lihtsalt vägev vägev vägev ja türa, Özil palun tõmba nahhui, ma ei taha sind enam platsil näha, mine häälega koju.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Lihtsalt vägev vägev vägev ja türa, Özil palun tõmba nahhui, ma ei taha sind enam platsil näha, mine häälega koju.
          Özil-Thiago-Pogba <3
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
            Lihtsalt vägev vägev vägev ja türa, Özil palun tõmba nahhui, ma ei taha sind enam platsil näha, mine häälega koju.
            Özil on tõesti jube kehva, kuid samas pole kedagi ka asemele panna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Özil-Thiago-Pogba <3
              See, et ma teda teravalt kritiseerin, ei tähenda, et ta mu lemmikmängija ei oleks Lihtsalt praegust taset/vormi/kuuseisu arvestades ei ole temast platsil mitte midagi kasu ja tiim>mängija, nii et proovi uuesti palun.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                See, et ma teda teravalt kritiseerin, ei tähenda, et ta mu lemmikmängija ei oleks Lihtsalt praegust taset/vormi/kuuseisu arvestades ei ole temast platsil mitte midagi kasu ja tiim>mängija, nii et proovi uuesti palun.
                Özil-Thiago-Pogba <3
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Özil on tõesti veidi kahvatu olnud. Loodame, et Brasiilia vastu minnakse teistsuguse taktikaga mängima. Kaitsemäng pole kõige tugevam ning vaadates Brasiilia ründavat jalgpalli, tuleb hirm täitsa naha vahele. Positiivne on see, et pronksimäng kindlustatud järjekordselt!

                  Kommentaar


                    Kes see Tartus nii die hard fänn on?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                      Özil on tõesti veidi kahvatu olnud. Loodame, et Brasiilia vastu minnakse teistsuguse taktikaga mängima. Kaitsemäng pole kõige tugevam ning vaadates Brasiilia ründavat jalgpalli, tuleb hirm täitsa naha vahele. Positiivne on see, et pronksimäng kindlustatud järjekordselt!
                      Võib-olla ma liigselt enesekindel, aga Brasiilia mängib ilma oma selle turniiri parima mängijata ja pika puuga parima skoorijata, ning samuti ilma oma kaitsetugitala ja kaptenita. Kolumbia mäng nende vastu oli muidugi pettumus, aga samas on neil kogu turniiri peale üks nullimäng (Mehhiko, alagrupis). Ja kui nende veerandfinaali mängu lõpp oli põnev, siis Saksamaa-Prantsusmaa mängus näiteks teisel poolajal ei tekkinud tunnetki, et siit võitu ei tule...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                        Võib-olla ma liigselt enesekindel, aga Brasiilia mängib ilma oma selle turniiri parima mängijata ja pika puuga parima skoorijata, ning samuti ilma oma kaitsetugitala ja kaptenita. Kolumbia mäng nende vastu oli muidugi pettumus, aga samas on neil kogu turniiri peale üks nullimäng (Mehhiko, alagrupis). Ja kui nende veerandfinaali mängu lõpp oli põnev, siis Saksamaa-Prantsusmaa mängus näiteks teisel poolajal ei tekkinud tunnetki, et siit võitu ei tule...
                        Need kaks puudust ei ole piisavad, et seda emotsionaalset Brasiiliat nõrgestada, mis Kolumbia vastu see turniir esmakordselt välja tuli. See tahe võita ja minna teha emotsiooni pealt mänge, selline Brasiilia on hetkel võitmatu.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Need kaks puudust ei ole piisavad, et seda emotsionaalset Brasiiliat nõrgestada, mis Kolumbia vastu see turniir esmakordselt välja tuli. See tahe võita ja minna teha emotsiooni pealt mänge, selline Brasiilia on hetkel võitmatu.
                          Selle osa raamime ära ja vaatame pärast turniiri lõppu.

                          Ma ei ütle, et Brasiilia kindlalt kaotab, aga sellest postitusest õhkub küll kamaluga laulupeoliku pateetilisust. Seda enam, et liidrite puudumine mõjutabki seda emotsiooni vähemalt sama palju kui mingit füüsilist outputi või kuidas seda kutsuda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Selle osa raamime ära ja vaatame pärast turniiri lõppu.

                            Ma ei ütle, et Brasiilia kindlalt kaotab, aga sellest postitusest õhkub küll kamaluga laulupeoliku pateetilisust. Seda enam, et liidrite puudumine mõjutabki seda emotsiooni vähemalt sama palju kui mingit füüsilist outputi või kuidas seda kutsuda.
                            Mingit pateetilisust polnud seal, lihtne analüüs Brasiilia viimase mängu põhjal - kui nad mängivad sama hingestatult ka edasi, siis neile vastaseid pole.

                            Kommentaar


                              BildŽi andmetel alustab täpselt sama koosseis nagu poolfinaalis. Ise küll lootsin, et Özili asemel alustaks Götze, aga see selleks.

                              Ühest asjast ma ei saa aru, et miks peavad sakslased puna-mustas vormis mängima. Kas siis valge ja kollane ei oma piisavat kontrasti? Varem pole küll nagu takistuseks olnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas KID Vaata postitust
                                BildŽi andmetel alustab täpselt sama koosseis nagu poolfinaalis. Ise küll lootsin, et Özili asemel alustaks Götze, aga see selleks.

                                Ühest asjast ma ei saa aru, et miks peavad sakslased puna-mustas vormis mängima. Kas siis valge ja kollane ei oma piisavat kontrasti? Varem pole küll nagu takistuseks olnud.
                                brassidel on valged püksid see mm ju.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X