320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa mõtled seda, kus ta löögile läks 1vs1? Schürrle oli ikka suhteliselt kaugel sellest olukorrast + kaitsja oli vahel. Tihti heidetakse Özilile ette, et ta otsib söötu ennem, kui löögile läheb ja see lähenemine on vale ja kui ta nüüd teeb õigesti, hakatakse puid alla panema? Lõpetame ära selle jama. Özil ja isekas? Kutid, te ei tea millest te räägite. Özil ju paneb pm kõigile jala peale neid palle, tuletan siin meelde olukorda vs Alžeeria, kus ta veel paremast olukorrast hakkas Schürrle jalale seda sättima ning sättiski perfektselt, kuid Schürrle munas ära, pani vasakuga mingi kuseka värava peale, mis klaariti ära ja siis täiesti vältimatus olukorras pidi Özil selle ise sisse vajutama.
    Ma olen ise ka teravalt Özili siin kritiseerinud, kuid selle mängu põhjal ma seda ei tee, minu arust oli ta väga tubli ja kuigi ta füüsilised omadused ei lase tal võidelda Luizi ja teiste tugevate brassidega, siis ta töötas oma äärel korralikult tagasi ning jälgisin teda spetsiaalselt, hoidis oma äärt nii hästi kui sai ja tegi endast oleneva, et sealt ei tuleks midagi.
    Samuti assistis ju Khedira, kuigi oleks võinud jällegi lüüa. Pani veel ühe hea passi Khedirale, kes selle mööda Mülleri(?) selga virutas. Samuti jäi meelde üks kena läbisööt Lahmile paremal äärel, mis päädis väravaga. Ta leidis neid key passe, mida talt nõutakse ja tegi seda väga edukalt.
    Terve meeskond väärib kiitust, sellist jalgpalli mängides on raske kaotada. fantastiline sats ja täielik makeover alagrupis ja Alžeeria vastu näidatuga.
    Keegi vist mainis ka, aga Mertesackeri kohta ei ole algkoosseisus, ta seekord ka ei alustanud, kuid kohe kui sisse tuli, siis hakkas nagu juhtuma ja meelde jäi üks koht, kus täpselt karistusala joone peal andis otse palli brassi jalale ja hakkas juba tekkima, ei, lihtsalt ei.

    Kommentaar


      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        haha, nailed it.

        Kommentaar


          Nu niii kaineks saanud ja ikka ei saa rõõmu ja eufooriat tagasi hoida,oli suurepärane MM poolfinaal peale 3-0 tuli isegi nagu väikses lapsel rõõmust pisarad ja pärast 5-0 rahunesin ja vaatasin juba rahulolevalt mängu kerge napsu jne.

          Finaali ennustasin Hollandiga peale algrupe mänge,olen lähedal eks näis kas oranžid täidavad selle ennustuse. Hea on olla Saksamaa vuti pooldaja.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


            hea on seda vaadata
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Eilne õhtu oli ikka päris positiivne

              Ehtsa eestlasena, siiski natukene negatiivset kah, Hummelsi põlvevigastus ei pruugi tal finaalis mängida lasta, mis oleks ikka päris suur kaotus kaitseliinis hoolimata kõikide Arsenali fännide BFG armastusest.

              Germany defender Mats Hummels' fitness for the World Cup final is uncertain as he battles to recover from a knee injury.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                Paremale söötu lükates oleks kindel värav olnud. Selline otsustusvõime võib finaalis kurvalt kätte maksta. Müller, Kroos, Khedira lükkasid analoogses olukorras söötu ja preemiaks oli värav. Vahet ei ole kas skoor on 1:0 või 0:7, normaalne mängija söödab Özili olukorras.
                Vastupidi, normaalne ründaja lööb sealt peale ja väravavahist mööda. Sööt sellises situatsioonis on võimalik ülemängimine. Sama suur võimalus, et pealelöök läheb väravavahi pihta on ka see, et sööt läheb valesti - kaasmängija selja taha või liiga ette. Siia lisandub veel võimalus, et see kaasmängija ei suuda ära vormistada.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                  Eilne õhtu oli ikka päris positiivne

                  Ehtsa eestlasena, siiski natukene negatiivset kah, Hummelsi põlvevigastus ei pruugi tal finaalis mängida lasta, mis oleks ikka päris suur kaotus kaitseliinis hoolimata kõikide Arsenali fännide BFG armastusest.

                  http://www.espnfc.com/germany/story/...inal-uncertain
                  Kurat - ma lootsin et Hummels võeti välja, sest mäng oli tehtud ja taheti säästa finaaliks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Mingit pateetilisust polnud seal, lihtne analüüs Brasiilia viimase mängu põhjal - kui nad mängivad sama hingestatult ka edasi, siis neile vastaseid pole.
                    Analüütikuna sulle vist tööd ei pakuta. Hingestatult võtsid brassid palle välja väravast.

                    Nüüd on jäänud veel vaid üks kohtumine võita. Sellise kohtumise peale on raske midagi enamat öelda. Loodetavasti jäeti finaaliks varu ka sisse.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                      Analüütikuna sulle vist tööd ei pakuta. Hingestatult võtsid brassid palle välja väravast.

                      Nüüd on jäänud veel vaid üks kohtumine võita. Sellise kohtumise peale on raske midagi enamat öelda. Loodetavasti jäeti finaaliks varu ka sisse.

                      Miks mitte? Ma ei öelnud midagi valesti, kui Brasiilia oleks mänginud nagu nad tegid seda Kolumbia vastu - oleks pilt olnud kardinaalselt teistsugune - aga nad ei saanud sellega hakkama, sellest ka see kollaps.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Miks mitte? Ma ei öelnud midagi valesti, kui Brasiilia oleks mänginud nagu nad tegid seda Kolumbia vastu - oleks pilt olnud kardinaalselt teistsugune - aga nad ei saanud sellega hakkama, sellest ka see kollaps.
                        Kamoon, mees. Brasiilia ei mänginud Saksamaa vastu nii nagu Kolumbia vastu, sest Saksamaa lihtsalt ei lasknu neil samamoodi mängida. Kolumbia on ka mulle väga sümpaatne sats ja üldse mitte halva pärast öelduna, aga- nad ei ole samast klassist meeskond, mis hetkel Saksamaa. Sisuliselt tuli Brasiiliale vastu esimene tõeline maailmaklassi meeskond ning momentaalselt lasti ennast täis.

                        e: Ja nagu Järvela Õhtulehe jalkastuudios väga tabavalt ütles- emotsiooniga ei saa mänge võita. Sa võid võita Kolumbiat läbi häda 2-1, aga mitte organiseeritud Saksamaad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                          Kamoon, mees. Brasiilia ei mänginud Saksamaa vastu nii nagu Kolumbia vastu, sest Saksamaa lihtsalt ei lasknu neil samamoodi mängida. Kolumbia on ka mulle väga sümpaatne sats ja üldse mitte halva pärast öelduna, aga- nad ei ole samast klassist meeskond, mis hetkel Saksamaa. Sisuliselt tuli Brasiiliale vastu esimene tõeline maailmaklassi meeskond ning momentaalselt lasti ennast täis.

                          e: Ja nagu Järvela Õhtulehe jalkastuudios väga tabavalt ütles- emotsiooniga ei saa mänge võita. Sa võid võita Kolumbiat läbi häda 2-1, aga mitte organiseeritud Saksamaad.
                          Saksamaa poleks üldse olnud segav faktor - kui Brasiilia oleks suutnud kohe algusest peale niimoodi uhama hakata nagu seda tegid nad Kolumbia vastu, nende kahe tasemevahe pole nii suur midagi.

                          Kommentaar


                            Oleks Brasiilia rohkem väravaid löönud, siis nad oleksid võitnud ka. Brasiilia ei hakanud uhama, sest erinevalt Kolumbiast Saksamaa ei lubanud seda. Või noh, tegelt nad uhasid küll alguses, aga ei saanud aru, et Saksamaa vastu võiks kaitsta ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Oleks Brasiilia rohkem väravaid löönud, siis nad oleksid võitnud ka. Brasiilia ei hakanud uhama, sest erinevalt Kolumbiast Saksamaa ei lubanud seda. Või noh, tegelt nad uhasid küll alguses, aga ei saanud aru, et Saksamaa vastu võiks kaitsta ka.
                              Brasiilia oli lihtsalt Neymari suhtes kaastundlik. Kui Neymar ei saa mängida, ei mängi teised brasiillased ka.
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Kahju kohe poisist.
                                “I’m happy for Thomas, Miroslav, Toni, Sami, Andreas, Bastian, Mats, Phillip, Julian, Per, Jerome, Benedikt and Manuel. They all deserve their goals. Though if I’m being completely honest, it would have been nice for me to have scored a goal too.

                                It’s like Buzzfeed leaving me off that ‘Top 10 Members Of Germany’s Starting XI’ list,” he continued. “I’m not complaining, I just can’t help but feel a tiny bit disappointed, you know?”

                                Ozil was also the only player to finish the game with no assists, had his name spelled wrong on a giant cake celebrating the result, and was left out of Angela Merkel’s congratulatory tweet “for reasons of space”.

                                Read more at http://www.fourfourtwo.com/features/...7qumBlEbD0K.99
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X