320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnne Saksamaale ja Põhja-Koreale MM-i võitmise puhul!
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Wir sind die Weltmeister <3
      Ma ei oska midagi öelda, see tunne on lihtsalt nii ülev, Götze värava ajal oli silm vesine ja lõputseremoonial samuti.
      Kõik tegid oma ära ning kuigi kaitse oli väga rabe, siis kõik, mis loeb on tiitel ning see on kodus. Palju õnne kõigile Saksamaa fännidele, toetajatele, meeskonnale ja igale isikule, kes on kuidagi tiitli sepistamisega seotud.

      Kommentaar


        Eriti siiras rõõm on Miro üle. Tõeline legend, kes tänastest mängijatest ainsana 2002. aastal Yokohamas kaotusekibedust tundis. Viimaks pärast nii mitut nappi langemist, sai vanameister 36aastasena karika peakohale tõsta.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Teenitud võit!

          Kommentaar


            Olin 13 aastane, kui 1990 aastal kogu MM-i ära vaatasin. Ja see lõppes minu lemmiku Saksamaa tiitliga. Täna on aasta 2014 ja samad meeskonnad on omavahel finaalis vastamisi. Palju aastaid on möödunud ja lõpuks jõudsin selle ära oodata!! Juhuuuiuuiu!!!! Palju õnne võitjatele msailmameistritele. Elu on lill.
            On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
            I don’t care what you think of me!
            Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

            Kommentaar


              Algselt postitas Kebab Vaata postitust
              Olin 13 aastane, kui 1990 aastal kogu MM-i ära vaatasin.
              Ma olin ka siis 13-aastane, aga esimesed mälestused on siiski kesktelevisiooni ja 1986. aasta MM-ist, kuigi need mälestused kipuvad üsna ähmased olema.

              Edit: Ja kuna 1986. aastal kaotas Saksamaa Argentiinale, siis võib-olla ongi parem, et kõike nii hästi ei mäleta. :P
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Eriti hea meel on Klose, Lahmi ja Götze üle hetkel. Klose teab, mis tunne on MM-i finaalis alla jääda, aga nüüd, 12 aastat hiljem purustada väravaterekord ja tulla maailmameistriks. Legend. Götzet on viimase aasta jooksul tohutult kritiseeritud. Loodetavasti nüüd on kriitikute suud lukus ja mehel uueks hooajaks tohutult enesekindlust juures. Eriti kompu oleks veel olnud, kui söödu andnuks Özil, kes samuti enamasti põhjendamatult puid alla saab.

                Ja Lahm. Oli juba niigi kriminaalne, et maailma parimal paremkaitsjal koondisega tiitel puududs. Nüüd tuli see ära. Mega epic

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    VAUUUU, JUHEIIIIIIIIIIIII. Emotsioonid on laes. Vabaduse väljakul oli sellist mängu super vaadata. Koju tulles laulsin endamisi erinevaid saksa fännilaule.
                    Nüüd mängust. Normaalajal oli hästi näha, kuidas see keskväljal söödu lükkamine edu ei toonud. Tihti kardeti anda äärele. Aga supersubid Schürrle ja Götze õnneks otsustasid mängu saatuse. Üldjoontes võib mänguga väga rahule jääda. Schweinsteiger oli minu jaoks MOTM, kuid arvatavasti valiti Götze oma värava pärast.
                    Palju õnne kõikidele Saksamaa koondise poolehoidjatele.

                    Kommentaar


                      Täiesti sõnatu. Oli ka aeg lõpuks peale 24 aastat tiitel Saksamaa valdusesse haarata. Lõppude lõpuks sai see suurepärane generatsioon selle kuldse karika ning nüüd ka fifa edetabelis peatselt kohal number 1!!!

                      Kommentaar




                        vägev

                        Kommentaar


                          Oh jah, ei ole sõnu... LÕPUKS ON SEE KÄES !!

                          Minu esimesed mälestused jalka suurvõistlustelt on ikkagi 2002 MM kui olin 11 aastane. Sai nüüdseks juba lahkunud sugulasega isegi finaali tulemusele kihla vedada. Oi kui kahju oli Saksamaa kaotusest. Oh kuidas toona kõik posid jalkaplatsil tahtsid vaatamata kaotusele olla Oliver Kahnid... oh seda lapsepõlve.

                          Pärast seda tuli pettumusega lõppenud 2004 finaalturniir kus ilmselt kõige mälestusväärsemaks mänguks oli kahe toonase lemmiku - Portugali ja Hollandi mõõduvõtt poolfinaalis. Lõpuks siis pettumus kui Kreeka finaali võitis. Pärast seda 2006 ja kodune turniir. Kui avamäng ja Costa Rica...Kus Lahm kõmmutas ühe mälestusväärseima värava. Siis valus kaotus poolfinaalis, aga samas pronksimängus Swaini pea-aegu-kübaratrikk, kus lõi 2 kolli ja tekitas ka kolmanda värava. Siis 2008, kus valus kaotus tuli hoopistükis alles finaalis. Ja lisaks sellele pettumusttekitav veerandfinaal, kui van der Sar tegi oma viimase mängu suutrurniiril. Mis lõppes kaotusega Venemaale. Siis 2010, mis kulmineerus pettumusttekitava finaaliga, kus Holland pidi alla vanduma Hispaaniale. Vähemalt kolmanda koha mäng tõi pronksid toona Saksamaale. Ja veel ka 2012 kus Sakslaste kaitseliinis oli piisavalt auke, mille karistas poolfinaalis ära Balotelli...

                          NÜÜD, LÕPUKS, 12 AASTAT HILJEM. NÜÜD, kui ma olen 2x vanem kui toona. Saan lõpuks olla südamest rõõmus ühe oma lemmikmeeskonna võidu üle. NÜÜD, saan tõusta rahvast täis Vabaduse väljakul tõusta püsti, juubeldada ja tänada kõrgemaid jõude. NÜÜD, 12 aastat hiljem toob Saksamaa mulle revanši selle kaotuse eest 2002 finaalis. Ja NÜÜD, 12 aastat hiljem pannakse täpp i'le, võttes võit! Götze värava ajal tuli õnnepisar kiiresti silma ja jäi sinna kuni lõpuvile kõlamiseni. Ei, tegelikult veel kauemaks. Ka juubelduste ajaks. Selleks ajaks kui sain lõpuks öelda, et MINU LEMMIKUD ON MAAILMA PARIMAD. Parimad. Mitte keegi ei ole enam sellel teel ees. Võit on võetud! Aitäh, aitäh, aitäh kõigile Die Mannschafti liikmetele. Oli ilus turniir. Oli õige tulemus. Palju õnne kõigile kaasfännidele !

                          Kommentaar


                            Ahjaa, nüüd vist ei noki Löwi kallal lähimad aastad enam mitte keegi!

                            Kommentaar


                              Tuletan meelde, et Saksamaal puudusid veel Reus, Gomez, Benderid ja Badstuber. Võimas koosseis, et hoolimata sellest karikas koju toodi.

                              Kommentaar


                                Heh, sarnaselt mitmele eeskirjutajale olin ka mina 13, kui Saksamaa 1990 MM-i tiitli võitis. Toona ma muidu Saksamaa poolt ei olnud aga finaalis küll, sest tolle turniiri Argentiina oli vist kõige masendavam meeskond kes kunagi finaali jõudnud.

                                Tähelepanuväärne, et pea kogu Saksamaa koosseis võib vanuse järgi rivis olla ka nelja aasta pärast, rääkimata 2016 EM-ist. Erandiks vaid Klose.Tõsiselt võimas generatsioon.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X