320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U17 finaal lõppes siis paraku sakslaste kaotusega penaltiseerias. Eriti nukraks teeb asjaolu, et hollandlased viigistasid mängu üleminutitel :/

    Kommentaar


      kas mitte 86 minut ei olnud hollandi värav? võin eksida
      The One and Only

      Kommentaar


        U17-l peaks olema poolaeg 5min lühem. aga sellisel juhul, miks lisati 6 minutit?

        Kommentaar


          Algselt postitas decrakas Vaata postitust
          kas mitte 86 minut ei olnud hollandi värav? võin eksida
          U17'l on poolaeg 40 minti ja värav löödi 80+1 minutil (UEFA andmetel).

          Kommentaar


            highlight'id ka juhuks kui keegi ei sattunud nägema. http://eurosport.yahoo.com/video/160...2012-u17s.html

            Kommentaar


              Algselt postitas Soldat Vaata postitust
              Minu eelistus formatsiooniga 4-2-3-1: Neuer,Lahm,Hummels,Badstuber,Schmelzer,Khedira,Sch-weinsteiger,Özil,Reus,Götze,Gomez.
              Ilmselt valiks isegi samasuguse satsi kokku... samas kui Gomez hirmsasti puterdama hakkab oleks võimalus väikeseks avantüüriks - mängida ilma "tornita" ees ja ees oleks sisuliselt kaks "teist ründajat" Özil ja Reus...

              Aga plaani mis Sa plaanid, nagu keegi juba enne mainis, siis tähtsad väravad tulevad arvatavasti endiselt poola päritolu duolt...

              Kommentaar


                Gomez ja Schweinsteiger on viimastes mängudes Bayerni eest üsna kehvad olnud, mōtlemisainet Löw'ile? Harrastuspsühholoogina jäãb mulje, justkui oleks probleem peas kinni.
                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                Kommentaar


                  No Schweinil oli ju vigastatud ja pole piisavalt pikalt mängida saanud.

                  Kommentaar



                    Lõuna-Prantsusmaal Schumi ja Rosbergiga.

                    Laupäeval sõpruskohtumine Šveitsiga, kus Bayerni mehed ei mängi. Saksamaal mängivatest põhitegijatest võib näha
                    näiteks Wolfsburgi Benagliot, Leverkuseni Barnettat, Derdiyoki koos tulevikumeestega nagu Granit Xhaka ja Shaqiri.
                    Samuti 1991-2008 Dortmundi ja Bayernit treeninud sakslane Ottmar Hitzfeld.

                    Kommentaar


                      Saksa koondisega seoses, juba välja pakutud ka siin see idee:

                      Joachim Löw teatas, et soovib mingi hetk Marco Reusi tipuründajana kasutada ja see võib tähendada Mario Gomezi pingile kukkumist.


                      Pole küll kaugeltki Saksa toetaja, aga Gomezit ei taha ikkagi väga hinnata. Ainus, mida ma tema juures kiita julgen on see, et ta suudab neid võimalusi leida, mis on väga tähtis, aga muus osas on korralik puujalg. Reusi ja Götzet kannataks vaadata küll.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Gomez peaks nagunii ju pingil olema.

                        Neuer
                        Lahm, Hummels, Badstuber, Schmelzer
                        Khedira, Schweinsteiger
                        Müller, Özil, Podolski
                        Klose

                        Kuigi Löw ütles, et Lahm peaks omal vanal positsioonil ikka mängima (vasakul).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                          Saksa koondisega seoses, juba välja pakutud ka siin see idee:

                          Joachim Löw teatas, et soovib mingi hetk Marco Reusi tipuründajana kasutada ja see võib tähendada Mario Gomezi pingile kukkumist.


                          Pole küll kaugeltki Saksa toetaja, aga Gomezit ei taha ikkagi väga hinnata. Ainus, mida ma tema juures kiita julgen on see, et ta suudab neid võimalusi leida, mis on väga tähtis, aga muus osas on korralik puujalg. Reusi ja Götzet kannataks vaadata küll.
                          Kiidad õiget asja, suudab leida jah. Samas viimases kahes finaalis (pokaal ja CL), kus oleks neid leide kõige rohkem vaja läinud, enam ei suutnud. Loodetavasti kasutab Löw Reusi mõnes sõprusmängus seal tipuründaja kohal, oleks huvitav vaadata küll ja üldiselt mulle see plaan meeldib, samas ma olen veits mõjutatud ka selles küsimus

                          Algselt postitas jürks Vaata postitust
                          Gomez peaks nagunii ju pingil olema.

                          Neuer
                          Lahm, Hummels, Badstuber, Schmelzer
                          Khedira, Schweinsteiger
                          Müller, Özil, Podolski
                          Klose

                          Kuigi Löw ütles, et Lahm peaks omal vanal positsioonil ikka mängima (vasakul).
                          Mis algkooseis see nüüd on? Esimeseks sõprusmänguks? Müllerit ei tahaks starting 11-s küll väga näha. Pigem Reus või Götze.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jürks Vaata postitust
                            Gomez peaks nagunii ju pingil olema.

                            Neuer
                            Lahm, Hummels, Badstuber, Schmelzer
                            Khedira, Schweinsteiger
                            Müller, Özil, Podolski
                            Klose

                            Kuigi Löw ütles, et Lahm peaks omal vanal positsioonil ikka mängima (vasakul).
                            Puujalg Müller võiks algus alustada jah....

                            Kommentaar


                              Algselt postitas petterii Vaata postitust
                              Kiidad õiget asja, suudab leida jah. Samas viimases kahes finaalis (pokaal ja CL), kus oleks neid leide kõige rohkem vaja läinud, enam ei suutnud. Loodetavasti kasutab Löw Reusi mõnes sõprusmängus seal tipuründaja kohal, oleks huvitav vaadata küll ja üldiselt mulle see plaan meeldib, samas ma olen veits mõjutatud ka selles küsimus
                              CHelsea vastu ikka leidis, aga suutis isegi nii ära rikkuda need mõnel korral, et löögini ei jõudnudki.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                                Puujalg Müller võiks algus alustada jah....
                                See puujalg lõi värava (peaga) 19. mail. Hooaja algus oli küll kesine, kuid lõpu poole
                                vorm paranes, nüüd on aeg tõsisteks tegudeks. Mina eelistan teda Reusile ja Schürrlele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X