320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondise tegemised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jürks Vaata postitust
    See puujalg lõi värava (peaga) 19. mail. Hooaja algus oli küll kesine, kuid lõpu poole
    vorm paranes, nüüd on aeg tõsisteks tegudeks. Mina eelistan teda Reusile ja Schürrlele.
    Mina ka, sest ma olen Portugali ja Hollandi poolt.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Mina ka, sest ma olen Portugali ja Hollandi poolt.
      aga kuhu Taani siis jääb?

      Kommentaar


        Algselt postitas jaapani_jeen Vaata postitust
        aga kuhu Taani siis jääb?
        Mulle meeldib Rootsi ka ja kuidagi on kujunenud, et sellepärast Taani ei keri eriti, Ei aga tegelt ka Saksa fännid, Müller on teie arvates parem kui Götze või Podolski? Ta väga ülehinnatud.

        Kommentaar


          Müller on parim ilma pallita liikuja. Pluss tänu heale platsi nägemisele ja mängu lugemisele on ta ka hea söötja. Teiseks ründajaks(ka äärel olles) on ta väga hea, sest erinevalt teistest kandidaatidest suudab ta ka peavõitlusse sekkuda. Miinusena see, et üks-ühele ette võtta ei suuda ta nii edukalt nagu Götze, Reus või Schürrle.

          Kommentaar


            Tänane algkoosseis:

            Ter Stegen - Höwedes, Hummels, Mertesacker, Schmelzer - Schürrle, Götze, Özil, Khedira, Podolski - Klose

            Löwi sõnul oleneb nüüd Höwedesi ja Schmelzeri mängust, kus pool hakkab Lahm mängima EM-il.

            Kommentaar


              Jah, koondis näib väga tugev ka ilma Bayerni meesteta, ootaks Kloselt head mängu kuna Gomez on ennast juba viimaste mängudega mitte just kõige paremast küljest näidanud kahjuks. Näeb ka kuidas Götze ennast suudab tõestada enne EM-i. EDU!

              Kommentaar


                mõned lingid juhuks kui keegi otsib: http://www.firstrowsports.eu/watch/1...s-germany.html

                Kommentaar


                  Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                  Müller on parim ilma pallita liikuja. Pluss tänu heale platsi nägemisele ja mängu lugemisele on ta ka hea söötja. Teiseks ründajaks(ka äärel olles) on ta väga hea, sest erinevalt teistest kandidaatidest suudab ta ka peavõitlusse sekkuda. Miinusena see, et üks-ühele ette võtta ei suuda ta nii edukalt nagu Götze, Reus või Schürrle.
                  Müller vist ikka hea, essa poolaja põhjal Götze, Schürrle veel koondise algu jaoks valmis pole - kaitsesse kolm bayerni meest ja keskel kindlasti kroos - Schweini tiim. Klose ka sitt, nagu ka sõber Luaks

                  Kommentaar


                    Praeguseks nähtu põhjal ütleks tõesti, et Lahm vasakule ja Boateng paremale, kuigi Bayerni mängudes olen alati selle poolt olnud, et Lahm oleks paremal ja Boa keskel.

                    Kommentaar


                      Ah, olge nüüd. Schmelzer kindlasti põhisse vaja panna. Pigem tekitab keskkaitse muret, esimene Hummelsi ja teine Mertesackeri pealt.
                      Aga keegi võiks mulle seda poolkaitseliini seletada. Khedirat võib ju mööndustega kaistvaks poolikuks pidada, aga nüüd pandi Gündogan tema asemele. Lisaks neli kindlalt ründavat mängijat. Kuna ma teist poolaega ei näe, siis keegi võiks sellest pikemalt rääkida. See on kaunis kummaline.

                      Kommentaar


                        Tundub, et koosseis on tõepoolest veits liiga ründav ja selle tõttu tekib kaitsesse palju auke. Mingeid põhjapanevaid järeldusi ei maksaks siiski väga teha, et kes sobib koondisesse ja kes mitte, kuigi Mertesackerit ma enam Saksa koondises näha ei taha. Schürrle ja Götze on minu meelest kenasti hakkama saanud. Kaitses on Höwedes suht nõrk olnud ja ega Schmelzer temast teisel äärel väga kindlam ole olnud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas M13 Vaata postitust
                          Ah, olge nüüd. Schmelzer kindlasti põhisse vaja panna. Pigem tekitab keskkaitse muret, esimene Hummelsi ja teine Mertesackeri pealt.
                          Aga keegi võiks mulle seda poolkaitseliini seletada. Khedirat võib ju mööndustega kaistvaks poolikuks pidada, aga nüüd pandi Gündogan tema asemele. Lisaks neli kindlalt ründavat mängijat. Kuna ma teist poolaega ei näe, siis keegi võiks sellest pikemalt rääkida. See on kaunis kummaline.
                          Gündogan mängib ka BVB's pigem kaitsva pooliku kohta. Mängust rääkides, siis kaitse oli nagu Šveitsi juust. Nii Hummelsile kui Höwedesile meeldib kuskil keskväljal tuiata ja Mertesacker on ikka tõsiselt vormist väljas ja aeglane. Positiivse mulje jätsid kõik uued ründavad poolikud, samas Özil ja Podolski ei viitsinud eriti miskit täna teha. Üldiselt oli kole mäng, kus tundus et keegi Saksamaa poolelt ei viitsinud eriti ennast liigutada.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Vana hea anekdoot Mertesacker toodab endiselt ma näen
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Ega koondises sellist vana kooli lõhkuvat kaitsvat poolikut ( a la Jeremias) pole juba mõnda aega olnud. Khedira, Schweini on pidanud seda kohta mängima ja kaitses rabama. Vajadusel oleks Hummels selline überkaitsev, kes keskväljal kõrged pallid ära võidaks. Usutavasti sellist vajadust aga Saksamaal ei teki.

                              Kommentaar


                                See,et 3:5 tappa saime muidugi suurt ei tähenda,on ju sõprusmängud see koht,kus mehi proovida jne enne EM i,aga tundub,et t6esti nati ryndav koosseis lidus väljakul.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X